Skocz do zawartości

Liga broni, liga radzi, liga nigdy Cię nie zdradzi!


Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne znacie panowie, ten cytat z Seksmisji. Dziś przypadkiem trafiłem na pewne konto portalu fejsbuk. 

A o to jedna z proponowanych pomocy dla kobiet :)

 

"Czy wiesz ile zarabia Twój mąż?                                     Na ilu kontach macie wspólną gotówkę?                      Jakie są Wasze oszczędności? 
90 procent Kobiet zostaje po rozwodzie bez grosza.
Jeżeli te problemy Cię dotyczą to zapraszam na spotkanie. Doradzę Ci, jak zabezpieczyć się finansowo po rozwodzie."

 

Nóż w kieszeni się otwiera, w jaki sposób w białych rękawiczkach, pewna dama uczy kobiety przed i po rozwodzie, jak ograbić mężczyznę z ciężko zarobionych pieniędzy !!!

 

 

A to wizytówka tej pani :)

 

 

 

"Firma Kobieta i Rozwód powstała aby pomagać, wspierać i szukać rozwiązań dla kobiet, które stanęły w obliczu konfliktu rodzinnego.

Zajmujemy się świadczeniem lub pośrednictwem w świadczeniu usług 
w zakresie pomocy prawnej, psychologicznej, detektywistycznej, mediacyjnej, windykacyjnej oraz doradztwa podatkowego i finansowego.
Jesteśmy firmą dedykowaną kobietom.
Jesteśmy pierwsi i jedyni na rynku, którzy zajmują się w sposób kompleksowy rozwodami."

 

Zauważcie już pierwsze słowo... Firma! Biznesik niezły wymyślony przez kobiety. Żerować na cudzych nieszczęściach, pod osłoną, jak to ta pani określiła "pomocy prawnej, psychologicznej, mediacyjnej".

Co więcej, chcesz kobieto detektywa?Mówisz i masz. Windykacja? Proszę bardzo!

 

Ciekaw jestem, jak by mnie pani przyjęła, gdybym się do niej zgłosił i poprosił o pomoc prawną wraz z detektywem, bo moja bogata żonka, znęca się nade mną poprzez przemoc ekonomiczną? Więcej, prosił bym o to, aby doradziła mi jak ją oskubać po rozwodzie ;)

 

Jak myślicie???:D

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/kobietairozwod.olsztyn/

 

Ps: To tylko jedna z fili w Polsce :D

Są jeszcze, kobieta rozwód Lublin, Warszawa, Białystok itd. Niezła sieć franczyzny ;)

 

 

Edytowane przez Still
  • Like 2
  • Haha 4
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, rozwody zawsze były dochodowym zajęciem, szczególnie dla kobiet.
 

1 godzinę temu, Still napisał:

90 procent Kobiet zostaje po rozwodzie bez grosza.

Nie no w to to nie uwierzę.

A tak na serio, to żałosne - ludzie ślubują sobie miłość, wierność, uczciwość małżeńską aż po grobową deskę, a wystarczy że pojawi się w związku jeden większy problem i hop do prawnika po kaskę. 

Gdzieś czytałem że w pewnej polskiej szkole ok. 50% uczniów pochodziło z rodzin rozwiedzionych. Zdaje się że małżeństwo jest dla większości zbyt trudne.

Czekam na firmę Mężczyzna i Rozwód. Ale dla kobiet to by brzmiało zbyt szowinistycznie. Za to tam mógłbyś się wybrać Still :)
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fly napisał:

Za to tam mógłbyś się wybrać Still

Tak sobie myślałem, aby miesiąc przed upływem 5 lat, po rozwodzie, złożyć w sądzie wniosek o alimenty na siebie od ex żonki. Sprawa pewnie z góry przegrana ale zabawa może być przednia :)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh @Still Najlepsze biznesy kręci się na nieszczęściach. Prawnik w sporze "my albo oni" wytacza zawsze najcięższą sensowną artylerie. Nie ważne czy sprawa rozwodowa czy kłótnia między zleceniodawcą a wykonawcą. Nie chodzo o jak najbardziej łagodny rozwód. Chodzi by jak najwięcej wyszarpać. Bo od tego jest prowizja, od dóbr moralnych nie. A potem kolejni klienci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Still napisał:

Głowa do góry, nie długo utopisz smutki ze stillem i świtą :D

 

 

Oczywiście, ale fakt faktem rezygnuje z tego wszystkiego.

 

Nie chcę mi się latać za jakimś pannami i oczekiwać ,aż coś mi skapnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Turop napisał:

Może zrób przerwę a jak się coś trafi po drodze to skorzystaj. Ja robię przerwę roczną, i jak sama nie wejdzie na bata do tego czasu to ani mi się myśli samemu coś kombinować :D

Taki miałem zamiar ,ale ja tam lubię kobitki fakt faktem jakie są.

Ale zaprosić ją sam wyjść z inicjatywa samemu zagadać i ta Ci nie przyjdzie i jeszcze ta bierność pierdole.

Ile miałem poruchac poruchałem, dziękuję opuszczam ten cyrk.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PatZz napisał:

dziękuję opuszczam ten cyrk.

A może by tak wykorzystac ich własną broń, czyli jak dorobimy się czegoś, udawać białego rycerza który uchyli im swoich zasobów, wtedy poruchać i zostawiać samej sobie z myślą co się właśnie stało z misiem. Ciekawe czy takie coś by przeszło. Trochę zeszlismy z tematu, to chyba dyskusja na inny wątek, żeby nie było upomnień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Turop napisał:

Trochę zeszlismy z tematu, to chyba dyskusja na inny wątek, żeby nie było upomnień. 

Eee i tak się kręci wszystko wokół dup :P

 

7 minut temu, PatZz napisał:

i ta Ci nie przyjdzie i jeszcze ta bierność pierdole.

Pytanie, panna z portalu randkowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turop nie chciałem nowego zakładać, bo zaraz znowu będzie że  żale ?

@Still studentka która pracuje jako technik farmacji w aptece zagadałem ?

Tak jak były rady poszerzyć horyzonty.

 

A dobra szkoda strzepic, 

Póki co odpuszczam jaki kolwiek kontankt z kobietami typu randki pisania adorowanie i staranie się.

Zawsze było 50/50 z tym że ja wychodziłem z inicjatywa potem kobitka stawiała krok do mojego.

A teraz starać się.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Wyślij to do swojej ex, może się jej jeszcze na coś przydać:D

3 godziny temu, Still napisał:

90 procent Kobiet zostaje po rozwodzie bez grosza.

Ciekawe z jakiego zadka te dane wytrzasnęły???? Skoro w ponad 90% przypadków dzieci zostają z matką, to siłą rzeczy ma zasądzone alimenty na to dziecko, pracować może, zapomogi z MOPSów czy innych GOPSów starać się może. To chyba tylko jakieś wyjątkowo ułomne zostają bez grosza. Czyżby 90% rozwódek była ułomna?  

 

3 godziny temu, Still napisał:

Jak myślicie???:D

W ramach patriarchatu zostałbyś dosłownie wykopany za drzwi i nawyzywany od mizoginów i niedojrzałych emocjonalnie gnojków:P

 

Już widzę tę nagonkę i histerię gdyby tego typu firma powstała tylko i wyłącznie dla mężczyzn i była przez mężczyzn prowadzona.

 

Wszedłem sobie z ciekawości na icg stronę: https://kobietairozwod.pl/ i w sekcji "Kim jesteśmy" czytam:

 

Cytat

Wychodzimy naprzeciw kobietom, które muszą stawić czoło trudnej decyzji w swoim życiu. Targają nami wtedy emocje i czasami trudno jest o obiektywną ocenę sytuacji. Dlatego w takim okresie wysłuchanie rady doświadczonej osoby jest bardzo pomocna a nawet niezbędna. 

A kiedy to kobietą te emocje nie targają? Przecież to istoty czysto emocjonalne, a do rozwodu potrafią się przygotowywać bardzo długo, wystarczy poczytać to forum. Na dodatek wystarczy, że pójdzie na ploty do psiapsiółek i one ją już ustawią. 

Co za bzdury na tej stronie podają.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krugerrand napisał:

Wychodzimy naprzeciw kobietom, które muszą stawić czoło trudnej decyzji w swoim życiu.

Przy okazji potwierdzają że to kobiety są sprawczyniami rozwodów. Bo to one decydują żeby zostawić misia (bo się za bardzo starał).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma mężczyzna i rozwód jak ktoś tam zaproponował nie powstanie bo moim zdaniem byłaby nieopłacalna :) Ograbienie faceta na rozwodzie jest stosunkowo łatwe nawet bez takiego wsparcia, zatem jak dodatkowo ma się ludzi, którzy znają temat to na pewno można to zrobić bardzo skutecznie, dzięki temu taka firma może mieć profity i wysoką skuteczność.

 

Co można zrobić w drugą stronę? No nic :) Trzeba się pilnować praktycznie 24/h żeby nie wpaść. Przecież wszystkie sztuczki przedrozwodowe to sztuczki dla kobiet. Płacze, krzyki, szantaże, policja, niebieskie karty itd... Mężczyzna nawet nie miałby jak wykorzystać takich narzędzie przeciwko kobiecie, no bo jak?

 

Poza tym firma dedykowana mężczyznom brzmi szowinistycznie ?

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware moim zdaniem byłaby dochodowa, ale trzeba sporo reklamować się.

Typu:

"Podejrzewasz, że żona cię zdradza, nie masz do kogo zwrócić się o wsparcie, boisz się, że będzie rozwód i zabierze ci większość majątku, dom i dzieci.

Nasi psycholodzy i prawnicy doradzą i pomogą wyjść z tej opresji z jak najmniejszymi stratami"

 

Bo jak na razie do wsparcia w takich sytuacjach jest tylko to forum.

 

 

 

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.