Skocz do zawartości

Najzabawniejsze i najdziwniejsze komcie na youtube pod moimi produkcjami :)


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

W tym dziale będę wklejał najdziwniejsze, najśmieszniejsze i w ogóle naj naj komcie z moich kanałów na youtube, na pamiątkę ?

 

Na początek idzie post Pani Loriany:

 

Cytat
Ej, ja mam takie pytanie... jak ty masz taki problem do kobiet, to czemu oficjalnie nie zostałeś jeszcze gejem? Tylko pierdolisz od rzeczy, obrażając kobiety, bo trafiasz na lecące na hajs szlaufy? Normalne kobiety czują się przez to obrażane. A sorry.. Ty i twoi wyznawcy w komentarzach uważacie, że każda kobieta taka jest... to wracamy do punktu wyjścia ZWIĄŻ SIĘ Z FACETEM. #stulejamołd

 

Podziwiam jak ten Pan się zabezpieczył przed ewentualnością usunięcia jego komentarza ? No cóż, usunąłem ? 

 

MfIslHv.jpg

 

 

Pamiętajcie drogie samce, dopóki nie jesteście 2.10m modelami, nie macie prawa mówić że dziewczyna nie jest w waszym typie ? 

 

5Yclya2.jpg

 

Powiedzenie prawdy o związkach = nienawiść do kobiet, mizoginizm, homoseksualizm i wszelkie zło. Bo tak.

 

MS50Dwk.jpg

 

Tu pokłosie zachowania Dominika na streamie, gdzie skłamał że zwyzywałem jego dziewczynę od gnojów:

 

A2UELUu.jpg

 

Nie wiem jak to skomentować.

 

L4dNv2i.jpg

 

To już koniec, nigdy nie poznamy miłości, bo komuś się tak uroiło w główce.

 

Hxtg4Xl.jpg

 

Zamknąć forum, powiesić się, Pan Grzegorz wtedy może będzie zadowolony. Kusząca propozycja, ale póki co nie skorzystam.

 

7Gdrq09.jpg

 

 

 

 

  • Haha 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje nic innego, niż przyjąć do wiadomości, że oprócz ludzi którym brak piątej klepki są tacy, którzy nie mają żadnej.

Ale potrzebującym mogę rozdać (wysyłka gratis, ilość limitowana) klepki ze starego parkietu trzymane w garażu na podpałkę., Nędzny bo nędzny, ale jednak może substytut i zda się na coś. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Shambler napisał:

Ciekawi mnie czy ta kobiecina zdaje sobie sprawę z tego że ten "argument" typu "zostań gejem jak krytykujesz kobiety" jest zarzygany do granic możliwości przez kobiety? 

Tym wszystkim wojującym paniom należy uświadomić, że ten argument jest homofobiczny, bo podważa to o co walczą środowiska LGBT, głosząc że orientacji się nie wybiera ?

 

A poza tym to bycie gejem nie chroni przed żeńskim bullshitem, bo poza związkiem ma się wciąż do czynienia z kobietami w pracy, rodzinie czy gdziekolwiek indziej. Strasznie mnie to wkurza, jak kobiety myślą, że każdy gej tylko marzy o tym żeby się z nimi przyjaźnić i popierać je we wszystkim

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zostań gejem" to zwyczajny dowód na to co Panie podświadomie uważają za sedno "miłości" - właśnie dupa - rozród - zasoby - przydatność samca dla samicy. W nieuświadomiony sposób potwierdzają animal planet. No i na swoich forach "porządnych kobiet" to dopiero jest wolność słowa i wszelaka prawda ;) napisz coś podważającego boskość kobiet oraz ich interesów, to ban szybki.

Edytowane przez AdamPogadam
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Orybazy napisał:

Jak się nikt nie zgłosi to przyjmę do palenia w kominku :).

Chyba trzeba wspólnymi siłami spalić te klepki, zanim to nami zaczną palić w piecach.

Oni wszyscy tak prosto z dobrego serca - z nienawiści do nienawiści wylewają nienawiść, żeby walczyć z nienawiścią, choć sami nienawidzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze same w sobie sa śmieszne, Ale przy okazji dużo mówią. 

Przeciętny człowiek żyjący w matriksie nie zaakceptuje takiej logiki bo ma głęboko zakorzenione programowanie. Dopóki Nie dostanie konkretnego przykładu (np sytuacji u jakiś celebrytow która jest dokładnie opisana w mediach) lub odpowiedniej statystyki popartej sensownymi badaniami, to nie ma szans żeby go to zmusiło do myślenia.

Panie @Marek Kotoński może warto przemyśleć i rozważyć uzupełnienie wykładów o bardzo precyzyjne argumenty popierające nasze tezy (to co pisałem wyżej czyli opisane przykłady w mediach i statystyki)? 

Myślę że mogłoby to znacznie poprawić sposób postrzegania naszej społeczności i na pewno dotarloby to większej liczby ludzi.

Żeby Panu to ułatwić, może warto założyć na forum dział (np. Przygotowanie do wykładów) w którym wspieralibysmy Pana w przygotowaniu i dostarczali linki do odpowiednich argumentów?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.