Jump to content

Rammstein znowu pojechał po bandzie :D


Ksanti

Recommended Posts

Widzieliście już nowy klip Rammstein'a? :D Auslander.

 

Ja to odebrałem jako parodię uchodźów i pokazanie sprawy w odwrotnym kierunku :D Jest ponton, no i gołe cycki na youtube :)

 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Pany cofnijcie się do roku 97 i albumu Sehnsucht. Jeszcze nie tak dawno Engel wymiatał na salonach. Goście zrobili kawał roboty od tego czasu, no może poza "liebe ist für alle da" - ale to moje odczucie.

Pozdro dla lubiących mocne klimaty

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.