Skocz do zawartości

Tatuaż u faceta.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc dzisiaj w pracy, odwiedził mnie pewien technolog. Chłop na oko, koło 30tki.

Robiąc pomiary, zauważyłem na jego przedramieniu, tatuaż. Dziara jak dziara, różne widywałem u facetów na łapach, ale po tym co przeczytałem, zamurowało mnie.

Aby przybliżyć wam moją reakcje...

 

Ciekawi was pewnie, co było napisane :)

Cytuje ? " A kiedy przyjdzie nam się spotkać, to poznamy się po oczach"

 

Toć to nawet nie ma rymu!

 

Nosz kurllaa, chciałbym poznać historię tego tatuażu.

Co nim kierowało robiąc taki napis???!! Był najebany? Pod wpływem zielska?! Co on sobie myślał? Że co? Spotka  kobietę, wywali przed nią łapę, ze słowami pokaż mi swoje oczy???

 

Równie dobrze, mógł sobie wydzargać: Co z nami będzie, gdy spotkamy się na zakręcie.... (Mrugne ci długimi :P)

 

Bialorycesrtwo na maxa! Duszyczka romantyka. Masakra

 

 

 

Edytowane przez Still
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może śpiewa w Luxtorpedzie...

 

https://www.tekstowo.pl/piosenka,luxtorpeda,44_dni_1.html

 

Swoją drogą straszliwie przygnębiający kawałek ?Kurwa, aż mi się wyć zachciało. Sam właśnie czekam na syna.

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Może śpiewa w Luxtorpedzie...

 

https://www.tekstowo.pl/piosenka,luxtorpeda,44_dni_1.html

 

Swoją drogą straszliwie przygnębiający kawałek ?Kurwa, aż mi się wyć zachciało. Sam właśnie czekam na syna.

O tym samym pomyślałem. Takim tatuaż ma dla niego w takim razie olbrzymie znaczenie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirek_handlarz_ludzmi a widzisz dzięki Tobie, zagadka rozwiązana. Do głowy by mi nie przyszło, że to tekst piosenki. 

@Brat Jan miałem zamieszanie w pracy i tak jakoś wyszło, że nie spytałem. Potem koleś się ulotnił. 

 

Ale chyle czoła i zwracam honor temu panu.

Z ciekawości, aż przesłucham piosenkę, choć Luxtorpeda to nie moje klimaty.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Still napisał:

Ehh aż mnie nostalgia wzięła. Sam straciłem syna i wspomnienia wróciły....?

Nawet mi nie mów :( Nie potrafię sobie tego w ogóle wyobrazić, że któremuś z moich dzieciaków coś się dzieje. Nie będę pisał, że współczuję, bo nie jesteśmy babami na kółku różańca, ale trzymam po męsku kciuki za Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem z kolesiem który na przedramieniu walnął sobie jebczą twarz swojej laski.

 

Tatuaż zrobił jak się zeszli po rozstaniu, gdzie pamiętam jak był w trakcie rozstania to jęczał że poszła w tango z jakimś instruktorem fitness, nie mógł długo tego przetrawić ale dla dobra miłości przetrawił.

 

Teraz widzę że szykują się na ślub, on i ona atakują social media z jakiejś sesji zdjęciowej przedmałżeńskiej.

 

Po zejściu zrobili sobie też oboje tatuaż, taki że zdanie zaczyna się na jego ramieniu a kończy na jej.

 

Przebij to!

 

A!! Jeszcze jedno, jednak nie przebijesz - pracują razem w jednej firmie, a tak się złożyło że ja pracowałem z nimi i obserwowałem ten cyrk na bieżąco.

 

Laska muszę przyznać jest naprawdę apetyczna, sam bym ją dorwał, a koleś, no tak nie bardzo, takie ciepłe kluchy. 

  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Still napisał:

 

 

Cytuje ? " A kiedy przyjdzie nam się spotkać, to poznamy się po oczach"

Nas wszystkich teraz to może śmieszyć.

Teraz.

Po doświadczeniach, pewnej dawce wiedzy, forum nikomu obecnemu tutaj nie przyszłoby to do głowy.

 

Ale wystarczy sięgnąć pamięcią w przeszłość. Przynajmniej w moim przypadku- też wierzyłem w takie dyrdymały a że tatuaże nie były tak modne, więc nie mam takiego cuda gdzieś na skórze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, aqlino napisał:

Tatuaże to więzienna kultura i dla mnie na zawsze taką pozostanie. Zadawanie sobie bólu robieniem ich świadczy również o problemach psychicznych większych lub mniejszych. Kontrargument z niższej półki? Proszę bardzo: czy widział ktoś ferrari z naklejkami? Więc jeśli jesteś jak ferrari to nie potrzebujesz się obklejać

 

Mi tatuaże u kobiet kojarzą się jednoznacznie z rozwiązłością. Jest dla mnie czymś niemieszczącym się w głowie jak laska z dziarami byłaby cnotliwa. No i zależy też jaki tatuaż, gdzie i na jakim ciele. Kwiatowy ornament pod cyckami zgrabnej laski jest ok ale np. taki królik na plecach grubaski (miałem kiedyś taką "na warsztacie" ?) wygląda jednak komicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Still napisał:

Nosz kurllaa, chciałbym poznać historię tego tatuażu.

Te magister!

.....biegne na ratunek ignorancji....

 

COŚ ZASWITA JAK ZAPYTAM... badanie dna oka/genetyka?

 

Idąc dalej tym mistycznym do bólu przesłaniem, gościu za pewne na poziomie logicznym gówno wyczyta.

Jednak jego podświadomość jest w stanie skonfrontować dopasowanie genetyczne oraz podstawowe choroby.

 

Z kąd jest u zwierząt mechanizm walki na oczy?

....... para biri bam bam........

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.