Skocz do zawartości

Tatuaż u faceta.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tatuaż na plecach, mam wytatuowaną mapę Ciechanowa w skali 1:1 ;)

 

Pamiętam jak dawno temu za komuny kiedy brali jeszcze do wojska (do syfu) to zawsze naj-sam-pierw była tzw REJESTRACJA poborowych i w czasie tej rejestracji zawsze się pytali czy nie masz jakichś tatuaży (w tamtych prehistorycznych czasach tatuaże były zarezerwowane głównie dla tzw subkultur np więziennej) i jeden koleś palnął, ze ma tatuaż na tyłku, ma wytatuowaną łódź podwodną no to trep wojskowy mówi - "no to pokaż" - i koleś zdejmuje gacie i pokazuje szanownej komisji gołą dupe a trep mówi - "przecież tu nic nie ma" - na to koleś odpowiada - "widocznie się zanurzyła".

 

A tak serio, to ostatnio widziałem w sklepie przy kasie młodziutką drobną dziewczynę, z daleka myślałem, że ma jakieś okropne znamię centralnie na ręku, na zewnętrznej stronie dłoni z bliska okazało się, że mam wytatuowaną czarną różę, brzydką jak noc, naprawdę trzeba mieć centralnie zryty beret żeby tak sie oszpecić.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.