Skocz do zawartości

Rafatus i modelka na ShowUpie


17nataku

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze nie mam pojęcia co kieruje tą dziewczyną.

Uprawia publicznie seks bez gumy z takim... nie chcę tutaj używać jakiś obraźliwych epitetów bo nienawiścią nie pałam do nikogo.

Ale publiczna defekacja, załatwianie się pod siebie to był taki podstawowy repertuar w wykonaniu Rafatusa.

Nie śledzę żadnych streamerów, youtuberów czy innych ale to co widziałem w jego wykonaniu to był upadek naprawdę na samo dno. Dosłownie.

 

Dziewczyna natomiast wypowiada się swobodnie, w mojej opinii jest bardzo ładna, nie jest to taka typowa patologia.

Ale coś musi mieć z głową bo normalne takie zachowanie nie jest

Podobno seksu za pieniądze nie uprawia bo ją to brzydzi a Rafatus jest tylko jej partnerem biznesowym a seks z nim nazywa "współpracą" i że to co robią to ściema.

No cóż...

 

Tutaj Marek myślę, że trafnie ocenił sytuację. Wygląda na doświadczoną profesjonalistkę - 0 oporów przed czymkolwiek.

Fejm, sława, pieniądze - dlatego taka degrengolada?

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona już przed Rafatusem na kamerkach działała. Na wykopie wstawiali jej filmy z koleżanką, solo z dildosem i jak obrabia pytonga kolesiowi. Zachowuje się jak PRO - te udawane jęki. miny itd

 

Na forum showup pisali , że laska miała na streamie jakieś jazdy samobójcze, chciała kończyć ze sobą.

 

Zbiera na wyjazd na Berlin Week? Pisze o tym bez ogródek? No na pewno teraz ją zaproszą gdziekolwiek po tych akcjach :D

Widać dusza artysyuczna - gra na fortepianie, próbuje projektować ubrania a szmaci się z takim menelem bez zęba Raflakusem.

 

Mnie to już w dzisiejszych czasach nic nie zdziwi bo wiem , że co 3 studentka się k*rwi na kamerkach, datezonach, sex czatach na dyskotekach w kiblach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.