Skocz do zawartości

"Top Gear"


Rodanek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeremy Clarkson i jego "TopGear" a sprawa Polski i kulisy odejścia z BBC. Ciekawe przedstawienie kulisów odejścia z programu i żarty z niemieckiej  motoryzacji .

 

                                                     https://teleshow.wp.pl/top-gear-w-sprawie-jeremyego-clarksona-interweniowal-nawet-polski-ambasador-6386564572219521a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajac nie pajac ale fajnie nabija się z VW i BMW przy  przypominając kto wywołał II wojnę i kto napadł na Polskę, bo to zaczyna być zapominane . Polonez był autem na miarę naszych 

możliwości  tak jak "Mis". Z malucha też można się śmiać , ale to rozwinęło nasz dostęp do samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tomko napisał:

 Dla mnie po tym jak wyśmiał naszego Poloneza w Top Gear może zdychać. Pajac. Nie cierpię Clarksona.

Luzik, myśl techniczna Poloneza powalająca raczej nie  była, a oni tam nabijają się ze wszystkiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stradi Oczywiście, że to był kloc. Ale wtedy zrzucili go z dźwigu z może kilku-kilkunastu metrów na maskę i deska rozdzielcza nie drgnęła. To był bezpieczny czołg. Po prostu wkurwia mnie jak najbardziej tępy naród w Europie nabija się z wszystkich. Brytyjczycy potrafią się śmiać ze wszystkich a sami wpierdalają płyn do mycia naczyń i wzywają elektryka do wymiany żarówki. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Leniwiec napisał:

On uznaje tylko angielską motoryzację, a jaka ona jest, każdy interesujący się tą tematyką wie.

Trochę luzu to program rozrywkowy.

 

Meller mówił w "Europa da się lubić;", dowcipy o polakach kradnących samochody w Niemczech. To się działo w Polskiej telewizji. Jakoś nikt nie domagał się, żeby zdjąć Monikę R. z anteny, a tu akurat by jej się należało. Gość ma taki styl, akurat z Polonezem powinniśmy wziąć to na klatę, bo rzeczywiście nie było to auto nowoczesne. Na tamtą sytuację i okoliczności szacunek dla naszych inżynierów, ale to nie było zwycięstwo myśli technicznej (chyba, że nad zdrowym rozsądkiem). 

 

Pamięta odcinek z Cadillakiem. Wniosek był taki jeśli jeździsz Cadillakiem, możesz być po 30, dalej mieszkać z mamą i wszystko jest ok. Czy to oznacza, że naśmiewali się z biednych mężczyzn?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Piter_1982 napisał:

Na tamtą sytuację i okoliczności szacunek dla naszych inżynierów, ale to nie było zwycięstwo myśli technicznej (chyba, że nad zdrowym rozsądkiem). 

Poloneza zaprojektowali Włosi :) na nasze zlecenie zresztą i pod warunkiem, że użyją jak najwięcej podzespołów z PF 125p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Tomko said:

Dla mnie po tym jak wyśmiał naszego Poloneza w Top Gear może zdychać. Pajac. Nie cierpię Clarksona.

Jeździłem Poldolotem i się z Clarksonem zgadzam, auto takie jak czasy, siermiężne. Pajac, tak, w zasadzie jajcarz taki jego styl.

Pięknie się odwdzięczyli BBC w pierwszym odcinku The Grand Tour. 

Pokazują wielki namiot i komentują "będziemy jeździć po świecie z namiotem", "jak Cyganie?", "tak ale w przeciwieństwie do nich nasze auta będą ubezpieczone", "Jeremy, nie wolno tak mówić!", "Teraz już możemy nie jesteśmy w BBC...". Piękne.

 

W poprawo-politycznym UK nie wolno mówić "Gypsy" to są "Travellers". Żyją jeżdżąc po UK kamperami bez ubezpieczenia i road taxu. Policja ich nie rusza czasem może przepędzić. Obserwowałem kiedyś taką grupę kawałek od mojego domu, stali przez tydzień wyrzucali śmieci, syfili, policja która tam patrolowała ale nie interweniowała. W tym czasie próbowano ukraść mi motor z podjazdu, może przypadek może nie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Orybazy napisał:

Pajac, tak, w zasadzie jajcarz taki jego styl.

Dokładnie. Clarkson wybił się na tym, że mówi wprost co myśli i żartuje ze wszystkiego i wszystkich, nawet jeśli w poprawnie politycznym świecie nie wypada. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.