Skocz do zawartości

Od MGTOW do Brat Samiec


dziki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia. Czy wiecie na czym polega idea MGTOW? Pozwólcie, że wyjaśnię moje rozumowanie tej idei.

 

Mianowicie:

Wiedza o związkach jest dokładnie taka sama co przedstawia ją Marek w swoich audycjach, książkach i felietonach. Różnica jest jedynie w wykorzystaniu tych wiadomości.

Bracia Samcy dzielą się nią i wzajemnie się przestrzegają przed skutkami.

 

Natomiast w MGTOW o ile dobrze to rozumiem to jest takie trzymanie się z boku i podążanie własną ścieżką. Przez lata właśnie tak myślałem.

 

Wprawdzie twórczość Marka znam od czasów początku Radia Samiec (1), wszystkie jego produkty także zakupiłem (tylko jego bo na "złote zęby" się niestety nie dołożyłem) ale nic z tą wiedzą nie robiłem. 

 

Dziś mam inne myślenie. Pragnę się grupować i walczyć z niesprawiedliwością. Oto dowody

1. założyłem konto na samiec.web

2. wsparłem nowy portal video

3. każda audycja  jest przesłuchana i dostaje łapkę w górę

4. oczywiście subskrybuje każdy kanał Szefa

5. ostrzegam znajomych jak widzę powtarzające się schematy

6. samo to, że się teraz wypowiadam jest także potwierdzeniem.

 

Jestem w tym momencie za rozwojem idei naszego forum. Dość trzymania się na uboczu.

 

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że MGTOW, niezależnie od tego jaki ma program, jest  ruchem, dzięki któremu kobietom zaczął się palić grunt pod nogami.

A zorientowani faceci zaczęli nabierać dystansu do kobiet.

 

Kiedyś zafascynowany kobietami bezwarunkowo i walczący o nie (jak nie wychodziło to odczuwałem to jako osobstą porażkę), teraz rozmawiam z nimi zachowując szacunek do siebie i do nich (wcześniej tylko do nich, co zaczepiało o służalczość powodując częste ośmieszanie samego siebie), a tego szacunku oczekując również od nich. Wiąże się to z tym, że nie obrażam się na nie za to, że próbują mnie drażnić, nie boję się konfrontacji, za to kulturalnie i stanowczo potrafię stawiać granice. Lubią to i te co mnie znają zastanowią się dwa razy zanim potraktują mnie jak gówniarza. Dzięki temu i rozmowa się klei i nie ma śladu dyskomfortu powodowanego często strachem przed niepomyślną oceną ze strony kobiety. No ale inna sprawa, że wiek również robi swoje. Maąc cztery dychy na karku patrzysz na rzeczy inaczej. Znam jednak kilku wiele starszych mężczyzn ode mnie, którym wiek nie pomógł w zdystansowaniu się do zniewalających oparów kobiecego zapachu, przy kontakcie z którym zaczynają zachowywać się jak idioci... ;)

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, DOHC napisał:

Też ile mogę wspieram w każdy sposób naszą społeczność. Dziękuję w imieniu w wszystkich i zachęcam resztę do aktywności. PS masz samcze gadżety ze sklepu?☺️

Jeszcze nie mam gadżetów.  Ale to dobry pomysł w takiej koszulce się pokazać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2019 o 22:15, dziki napisał:

. ostrzegam znajomych jak widzę powtarzające się schematy

=》

 

W dniu 31.05.2019 o 06:56, wroński napisał:

Z tym ostrzeganiem znajomych to wyhamuj może.

Nie skumają i tak a może nie chcą skumać.

1True.

2True.

 

Marek wyraźnie w audycji zapodał:"po jaką cholerę wy im to mówicie"?

"Ta wiedza jest dla was poza forum żyj jak zwykły Janusz".

 

 

CZYLI jesteś po fazie"zardzewiałym szpadlem w ryj", obecnie odpalił się Donkihot.

Brawo Ty.(ironia jakby co)

Audycja do odsłuchu ponownie./ tło audycji z laską w brudnym kiblu drącą mordę/ 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.