Skocz do zawartości

Meghan wszystko zaplanowała. Poślubienie księcia miało być przepustką do sławy


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Krugerrand napisał:

A książe Harry na to: nieprawda, Meghan jest inna niż wszystkie, wyjątkowa. Ktoś celowo chce nas skłucić.

 

https://www.rmfmaxxx.pl/news/Ksiaze-Harry-zdecydowal-nie-podpisac-intercyzy-z-Meghan-Markle,39982.html

  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harry nieraz już udowodnił, że bystry nie jest*, więc to wcale nie byłoby trudne pod warunkiem, że udałoby się jej wkręcić, jak to powiedziała jej psiapsiółka, w to towarzystwo.

 

Drugi aspekt tej sprawy jest równie ważny i dotyczy mentalności pań. Psiapsiółka dobrze pokazuje lojalność jajników - jak ma interes w mieszaniu w życiu psiapsiółki to to robi. Przyjaźń damsko-damska nie istnieje.

 

 

 

* Już o tym było ale przypomnę: Posłanka Emma Dent Coad powiedziała:

"Harry nie potrafi latać helikopterem... Próbował zdać egzamin na pilota helikoptera jakieś cztery razy i w ogóle nie mógł przez niego przejść, więc zawsze idzie na drugiego pilota. (...) po prostu siedzi tam i robi brum, brum"

(tu szczegóły: https://www.thesun.co.uk/news/4552119/emma-dent-coad-kensington-mp-royals-harry-shaun-bailey/)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Patton said:

Jeśli to co jest napisane okaże się kiedyś prawdą, to jakoś mnie to nie zdziwi.

 

https://gwiazdy.wp.pl/meghan-wszystko-zaplanowala-poslubienie-ksiecia-mialo-byc-przepustka-do-slawy-6386624797022337a

 

Zdziwił by mnie tekst udowadniający, że Harry jest Reptalianinem. To powyższe mnie wogóle nie dziwi. Przecież to standard, o którym tutaj piszemy. Jedyne pytanie jest takie jak bardzo była dobra, że pobiła inne kandydatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz na poważnie, może i cipką by go zakleiła jak nie ta to inna bo na pewno w kolejce było pół anglii ale przecież za nim stoi sztab ludzi, cały dwór, ród krolewski i służby. Nikt by nie ogarnął ocb? Ciężko w to uwierzyć. Sądze że przed słubem MI6 prześwietliło jej ród do ósmego pokolenia wstecz i w bok... To nie zwykła rodzinka że jak się Mirek uprze to wbrew rodzinie poślubi Karynke. Tutaj nie tak to działa.

Edytowane przez jerry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, jerry napisał:

Sądze że przed słubem MI6 prześwietliło jej ród do ósmego pokolenia wstecz i w bok...

No i?
Moja Myszka Jest Inna Niż Te Wasze Wszystkie -szony!

21 godzin temu, jerry napisał:

To nie zwykła rodzinka że jak się Mirek uprze to wbrew rodzinie poślubi Karynke. Tutaj nie tak to działa. 

Dokładnie tak to działa.

Daleko nie patrząc - ojciec księcia Harry'ego. Co odpierdalał?
Popatrz na to, co działo się w trakcie II W.Ś.

 

To nie wojsko. To są - wbrew pozorom - dość wolni w swoich decyzjach ludzie. To nie monarchia absolutna/tyrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, Reflux said:

Mogę zrozumieć ślub ze strony Harrego ale kurde już mógł wybrać jakąś ładną kobietę, zamiast tego koczkodana ?

To ona go wybrała. On miał mało do gadania. Tak jest w przypadku większości facetów. W sumie rodzina mogła mu podsunąć kogoś z kręgów znajomych, ale może spisali go już na straty. W moim guście też jego żona nie jest i zdecydowanie bardziej podoba mi się Kate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś brzydka nie jest ale taki piesek bigielek z niej, Kate może nie mój typ ale całkiem fajna no i szczupła i dobrze się prezentuje. No i przedewszystkim biała brytyjka niby z ludu ale chyba jakaś klasa wyzsza czy tam upper middle clas, panienką była. A ta starsza  afroamerykanka rozwódka, nie wiem co ona u zrobiła, że stracił rozum. Ciekaw jestem na ile babka oponowała i czy tak z czystym sumieniem się zgodziła czy mimo braku zgody się ożenił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Myślę, że jednak tak, bo wbrew pozorom, książę Karol nie jest zbyt bystry i jego dzieci, zwłaszcza Harry, też nie są. Znaczy, ciężko powiedzieć coś złego o Williamie, choć dobrego też nie - wybitny w niczym nie jest, ale o Harrym dobrego nic, a złego... ło, ho, ho*

 

Już dawno zauważyłem, że Harry nie dochrapał się żadnego stopnia...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.