Skocz do zawartości

Daliśmy kobietom WSZYSTKO, zmieniliśmy im życie w wygodny, chroniony raj, a w zamian dostaliśmy kopa w dupę i pogardę.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam propagandowy film i jest mi smutno. Oto Panie są we wszystkim lepsze od mężczyzn i są wolne, mężczyźni to przy nich niepotrzebne przedmioty...

 

 

 

Ale ani słowa o tym, komu to zawdzięczają. Kto rozwijał naukę, tworzył przemysł, doprowadzał do przełomów technologicznych... to dzięki mężczyznom i ich pieniądzom, kobiety mają raj... i zamiast prostego "dziękuję", jest tylko pogarda wobec nas:

 

 

  • Like 10
  • Dzięki 3
  • Haha 2
  • Smutny 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta szanuje tylko silnych facetów, reszta jest godna pogardy, nawet jeśli zapewniła jej zasoby. To coś jak z cywilizacją turańską, tam szanuje się siłę, słabość jest godna pogardy, słabego należy nie tylko zabić ale jeszcze upokorzyć, nie ważne czy przed czy po jego zabiciu.

Edytowane przez Kleofas
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że kobiety nie tylko słabego puszczają, to samo jest z samcem alfa.

Jak kobiecie dasz za dużo luzu i wolnego czasu to cię puści z 1 lepszym.

Ja problemu z tym nie mam bo i tak jestem sam, jak widzę co kobiety odpierdalają to aż się odechciewa związku.

Będę chciał to wyjadę do kraju w którym jeszcze są stare zasady i tempi się te wszystkie lewackie fundacje.

Kobiety mają gorzej bo będą mieć do wyboru drania lub bycia samej do usranej śmierci.

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewierność jest wszędzie a wraz z postępem szerzy się kurestwo. FitDaria ja wiem że śmiech to zdrowie, ale może pora zmienić forum na coś bardziej intratnego, skoro jesteś taka wyzwolona, np. showup albo zbiornik, albo chaturbate... Opcji jest bez liku.

Bez kitu.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym filmiku pani Watson była pokazana jako przykład siły i sukcesu niezależnej kobiety. Z tyłu tajemnica jej sukcesu.

Dodatkowo pani Watson przemawiała w ONZ, by to faceci zajęli się problemami kobiet. Oczywiście mówiła o tym, że kobiety mniej zarabiają, mniej zarabiają, bo mniej robią, ale tego nie wspominają.

1*P208ToGToV4vURjFxvP6VQ.png

Edytowane przez Beckenbauer
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Perun82 napisał:

Patrzmy na siebie, a jak dowalą bykowe to wywalamy z tego kraju. System coraz bardziej wymaga odgrywania przez nas wyznaczonej roli. 

Jak wprowadzą bykowe to na pewno wyjadę z Polski.

Niech inni się składają na socjal, no chyba że będzie można jakoś legalnie wymiksować się z bykowego bez wchodzenia w związek.

Panią Watson pozostawię bez komentarza bo szkoda mojej klawiatury.

Edytowane przez pillsxp
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo feministycznej propagandy w tym filmie. Ale ogólny jego przekaz wydaje się ok. Film nie ma na celu ukazania zdobyczy technologicznych, tylko pokazania zachowania współczesnych kobiet. 

Jakby pominąć w tym filmie to całe pierdolenie typu kobieta potrafi, kobieta nie jest gorsza, kobieta jest samowystarczalna, to puenta filmu jest w porządku.

W sensie odbieram pozytywnie powiedzenie "Kobieta potrafi być szczęśliwa ze sama sobą, kobieta nie musi brać pierwszego lepszego, kobieta nie musi brać ślubu." To chyba całkiem korzystna dla nas informacja prawda?  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w nowym, lepszym świecie wszyscy będziemy beta-bankomatami - poprzez większe podatki, by państwo mogło zadać o samicę. 

 

Kiedyś pisałem, że system po przez inżynierie społeczna doprowadził do powstania Red Pillów MGOTW jako reakcje na feminizm.  I system poradzi sobie z nami nakładając większe daniny. Nic bardziej nie boli jak uderzenie w portfel.  Wtedy będziemy mogli się organizować i pisać na forum, a kasa i tak na samice będzie szła. 

 

Scenariusz napisany, czas na realizację.

Edytowane przez Perun82
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Perun82 napisał:

Tylko, że w nowym, lepszym świecie wszyscy będziemy beta-bankomatami - poprzez większe podatki, by państwo mogło zadać o samicę. 

 

Kiedyś pisałem, że system po przez inżynierie społeczna doprowadził do powstania Red Pillów MGOTW jako reakcje na feminizm.  I system poradzi sobie z nami nakładając większe daniny. Nic bardziej nie boli jak uderzenie w portfel.  Wtedy będziemy mogli się organizować i pisać na forum, a kasa i tak na samice będzie szła. 

 

Scenariusz napisany, czas na realizację.

Może czas zmienić płeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

To chyba całkiem korzystna dla nas informacja prawda? 

Tylko czy prawdziwa? Bo już są takie jajcary, co mówią "jak chcesz iść, to idź, ja odejdę i nic nie będą od ciebie chciała", więc facet to robi, a kobieta przedstawia swoje żądania poprzez prawnika. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, pillsxp napisał:

ak będą chcieli zlikwidować gotówkę to wyjadę tam gdzie gotówka będzie nadal akceptowalna.

Puki co to Węgry, Białoruś i Rosja nie pierdoli się z Żydowskim lewactwem i goni ich ile wlezie więc w razie czego jest gdzie uciekać.

Dowcip polega na tym, że jest to proces globalny. Od tego nie uciekniesz. To kwestia dwóch i trzech pokoleń. By wymarło pokolenie pamiętające TYLKO gotówkę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zmierza do finału, a demoralizacja kobiet i przez to rodzin to pewien element poświęcenia dla raju na ziemi jaki chcą nam zgotować "I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia" Objaw Jana 13.

Edytowane przez AdamPogadam
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety to tylko narzędzie, dokładnie. Zderzenie z rzeczywistością będzie bardzo bolesne. Wtedy dopiero zrozumiemy czym był feudalizm. A E-feudalizm, w którym system wie wszystko o Tobie i od jego humoru zależy dane życie. jednak ludzie sami chcą powrotu do korzeni, sami chcą yć niewolnikami - w imię wygody i lenistwa. 

Teraz, Obliteraror napisał:

Też jestem tego zdania. Księgę Apokalipsy czyta się obecnie trochę relację z bieżących wydarzeń.

Bo to wszystko jest dawno napisany scenariusz. Chodzi o kontrolę nad bydłem. Bydło trzeba rozmnażać, doić i czerpać jak najwięcej. W zamian jest iluzoryczna opieka mogąca przerodzić się w bilet do rzeźni. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.