Skocz do zawartości

Dziewczyna szybko kończy


Lambert

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, proszę o poradę. Dziewczyna z którą się spotykam, strasznie szybko dochodzi. Dwie minuty seksu i ona już jest po. Nie przeszkadzaloby mi to gdyby nie to że przy kontynuacji stosunku jest cały czas to samo, co kilka minut dochodzi, a przez to że cały czas przerywamy (dochodzi w taki sposób że musimy przerwać stosunek) to ja nie mogę normalnie skończyć. Zaczyna mnie to coraz bardziej frustrowac, bo na początku myślałem że to przez to że jestem jej nowym bolcem i ma multum emocji i że z czasem sytuacja się unormuje, Ale niestety nic się nie poprawia. Jakoś sobie radzimy z  moim zakończeniem ( BJ albo HJ/Hiszpan) Ale to nie do końca jest to samo.

Jakieś porady panowie? Nie za bardzo wiem jak ten temat ugryźć. Może za mocno ją rozgrzewam w grze wstępnej? 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Lambert napisał:

Dziewczyna z którą się spotykam, strasznie szybko dochodzi.

Ale jesteś świadomy tego że to zależy od faceta? Jak facet bardzo podnieca dziewczynę to dochodzi ona szybciej. Jak mniej podnieca to wolniej albo wcale.

Widocznie ona widzi w Tobie alfę. Albo giga-chada.

To może trwać nawet kilka lat (zanim haj opadnie).

Edytowane przez imprudent_before_the_event
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.