Skocz do zawartości

Uświadomić czy nie?


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, oszukanyprzezmężatkę napisał:

Ja pierdole człowieku ja też już pisałem to raz w tym wątku - jeśli jesteś taki pewny to chodź pogadamy przez kamerkę jakąś, możesz sobie zasłonić japę jeśli się wstydzisz. 

Jestem facetem ale właśnie uzależnionym emocjonalnie od pewnej kobiety...

Nie chcę mi się gadać z Twoim bratem albo kolegą :(

P.S.

Kiedyś robiłem w jednej firmie i wziołem sobie urlop bezpłatny, pewna zaburzona Pani(pisałem o niej wcześniej) do mnie dzwoni i mówi żebym jej komputer w domu naprawił i niby daje mi swojego męża do słuchawki.

Pogadałem z typem przez chwilę i Ona potem do mnie:

-"no to teraz możesz do mnie przyjechać"

Kurwa osłabłem(w tamtym czasie już mi się niedobrze na jej widok robiło) - sytuacja autentyk!

 

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, oszukanyprzezmężatkę napisał:

 

Problem pojawiał się gdy spotkanie się kończyło i ona wracała do siebie a ja do siebie. Wtedy pojawiała się z mojej strony zazdrość, smutek itp, a z jej wyrzuty sumienia związane z dziećmi itp.

 

Kobiety w takim przypadku nie mają wyrzutów sumienia. Nie mają po prostu sumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oszukanyprzezmężatkę

Masz problem z niską samooceną oraz poczuciem własnej wartości i dlatego dajesz się wkręcać w tak chore relacje. Sam musisz przyznać że to wszystko jest chore.

 

Jak myślisz? Co by zrobił facet mający normalne poczucie własnej wartości i normalną samoocenę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Posejdon napisał:

Wejście w związek, to zawarcie umowy.

Której warunków mało kto przestrzega. Kobieta zawsze szuka lepszej gałęzi. Jak są emocji to ona zapomni co podpisywała w urzędzie. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trop to samo mi ona mówiła, ale nie prześmiewczo tylko bardziej tonem troski. 

Może coś w tym jest, aczkolwiek dużo kobiet mówi mi, że jestem przystojny więc to raczej nie kwestia wyglądu tylko może mam coś w bani zakorzenione.

 

@Bohun to skoro uważasz, że jestem kobietą to bądź tak miły i opuść ten wątek. Po co się udzielasz? Nie odpowiadaj już

Edytowane przez oszukanyprzezmężatkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, oszukanyprzezmężatkę napisał:

ale nie prześmiewczo tylko bardziej tonem troski

Zapewniam Cię że nie troszczyła się o Ciebie.

 

1 minutę temu, oszukanyprzezmężatkę napisał:

tylko może mam coś w bani zakorzenione.

Po pierwsze- Ile miałeś w życiu kobiet? 

Po drugie- Jak wyglądało Twoje dzieciństwo? Wiesz? Czy wychowany w normalnej rodzinie. Bez wódy, bez patologii, gdzie był ojciec i matka i ten pierwszy nosił spodnie.

5 minut temu, oszukanyprzezmężatkę napisał:

aczkolwiek dużo kobiet mówi mi, że jestem przystojny

To nie ma nic do rzeczy jak źle "rozgrywasz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trop

Z nią włącznie 4.

Nie chcę rozpisywać się o dzieciństwie, ale powiem tylko tyle, że były sytuacje, które mogły spowodować spadek poczucia własnej wartości i obniżyć samoocenę.

 

Co do rozgrywania to nie wydaje mi się, żeby to o to chodziło. Nie było by problemu doprowadzić do jakiegoś seksu z tymi kobietami, które mi to mówiły. Chodzi o to, że gdy byłem z tą mężatką to nie interesowały mnie inne kobiety.

Można powiedzieć, że jestem z natury monogamistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, oszukanyprzezmężatkę napisał:

Nie chcę rozpisywać się o dzieciństwie, ale powiem tylko tyle, że były sytuacje, które mogły spowodować spadek poczucia własnej wartości i obniżyć samoocenę.

Więc zapewne tutaj, w dzieciństwie masz odpowiedź dlaczego wchodzisz w takie chore i toksyczne relacje. Tutaj nie będzie dobrego zakończenia. Przemyśl to.

 

2 minuty temu, oszukanyprzezmężatkę napisał:

Nie było by problemu doprowadzić do jakiegoś seksu z tymi kobietami, które mi to mówiły.

Nie o to chodzi. Ciężko mi tak przez wpis Ci to wytłumaczyć. W wielkim skrócie nie chodzi tu o pukanko a o Twoją głowę i wzorce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
16 minut temu, oszukanyprzezmężatkę napisał:

Co o tym wszystkim sądzicie? Co sądzicie o jego zachowaniu, o tym że wybaczył jej 2letni romans i wierzy w to, że jeszcze go pokocha?

Baba zdradza gościa, któryś raz, przyłapuję was i tak zdążyła wmówić mu swoją racjonalizację zdrady, że on przyjął to ze spokojem, bo są w kryzysie. TAK SIĘ BUDUJE, bo dzieci, to jest kurwa niewiary kurwa godne.

 

16 minut temu, oszukanyprzezmężatkę napisał:

Po 1 gość okazał się bardzo opanowanym człowiekiem. Powiedział, że mnie rozumie bo był w podobnej sytuacji, że prawdziwa miłość budowana jest właśnie na takich kryzysach jaki był u nich.

Spotkanie dwóch patologicznych białych rycerzy.

 

16 minut temu, oszukanyprzezmężatkę napisał:

Co o tym wszystkim sądzicie? Co sądzicie o jego zachowaniu, o tym że wybaczył jej 2letni romans i wierzy w to, że jeszcze go pokocha?

Sam się do niej nie będę pierwszy odzywał. Ale nie wiem co zrobiłbym gdyby to ona się do mnie odezwała. 

Jesteście obaj nie do odratowania.

16 minut temu, oszukanyprzezmężatkę napisał:

Co się okazało? Ano to, że myliliście się i to w wielu kwestiach :)

Ehhhhh......

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oszukanyprzezmężatkę Zbriefuję co napisałeś, bo to się nadaje do badań uniwersyteckich.

 

Kolega był na spacerze z mężatką, bo jest totalnym rycerzem i dalej ją kocha. Przypadkiem wpadli na jej męża, który zamiast ich obu zabić, albo nagrać celem ochrony swojego życia i majątku, miło sobie z kolegą porozmawiał. Podali sobie ręce i mąż powiedział, że oszukanego rozumie, bo też był w takiej sytuacji. Mąż nie chce się rozwieść, bo dzieci, bo to są próby jakie przychodzą do nas, bo życie gdy kochamy to tak już jest. Po czym dupodajna mężatka oraz jej mąż super biały rycerz oddalili się wspólnie. Oszukany dalej ją kocha i jeśli mężatka znowu się odezwie oszukany nie wie czy się powstrzyma.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oszukanyprzezmężatkę Rób co chcesz, ale pamiętaj że jesteś dokładnie taką samą dziwką jak twoja ''ukochaną'' i jesteście siebie warci.

 

Wszedłeś w związek z mężatką i liczyłeś na rozwód, nie mam szacunku do takich ludzi bo najczęściej jesteście tępymi pizdami,

 

 

Serio trzeba być skończonym niedorozwojem, żeby liczyć na stały związek z mężatką z dziećmi xD Ty nie pisz na forum tylko idź do psychologa, żeby zmierzyli Twój iloraz inteligencji bo podejrzewam, że jest w granicach 80.

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

@Tomko Myślę, że wszyscy trzej powinni założyć razem jakiś biznes i obaj Panowie powinni wziąć na ten cel kredyt.

Czarną skórzaną kanapę dostarczę im w gratisie ?

 

15 minut temu, oszukanyprzezmężatkę napisał:

Tak jak mówiłem - spodziewałem się samych negatywnych komentarzy. Bez odbioru

Pa pa. Nie będziemy za Tobą płakać ? 

 

 

1 godzinę temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Baba zdradza gościa, któryś raz, przyłapuję was i tak zdążyła wmówić mu swoją racjonalizację zdrady, że on przyjął to ze spokojem, bo są w kryzysie. TAK SIĘ BUDUJE, bo dzieci, to jest kurwa niewiary kurwa godne.

Może gościu był w szoku i za wszelką cenę musiał sobie zracjonalizować, jak to niektórzy zranieni samcy potrzebują zrobić. Coś mi mówi, że za tydzień albo dwa zmieni zdanie i pierdolnie swoją żoną-szonem. A żona-szon zadzwoni do naszego wielce-wiedzącego-dobrze-poinformowanego-w-kwestii-czym-jest-miłość kolegi @oszukanyprzezmężatkę. Albo do innego bolca.

 

@Quo Vadis? @Mosze Red nie sądzicie, że naszemu koleżce przyda się odpoczynek od tego forum, na którym tak konsekwentnie wyzywa i obraża innych? Koleś wyprodukował raptem 46 wypowiedzi a już mu się zdarzyło nazwać kogoś baranem, powiedzieć komuś, że ma japę albo, że 90% użytkowników tego forum to niedorozwoje. 

 

15 minut temu, oszukanyprzezmężatkę napisał:

Skończonym niedorozwojem to jest 90% użytkowników tego forum

W dniu 5.07.2019 o 19:12, oszukanyprzezmężatkę napisał:

Czego baranku nie rozumiesz?

 

W dniu 3.06.2019 o 11:27, oszukanyprzezmężatkę napisał:

@mirek_handlarz_ludzmi dlaczego baranie na ścianę hańby?

W dniu 10.07.2019 o 18:30, oszukanyprzezmężatkę napisał:

możesz sobie zasłonić japę jeśli się wstydzisz. 

 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, oszukanyprzezmężatkę napisał:

Skończonym niedorozwojem to jest 90% użytkowników tego forum :) Nie wiecie co to miłość. Zostaliście oszukani przez swoje połówki i macie spaczoną psychikę na punkcie kobiet. 

Tak jak mówiłem - spodziewałem się samych negatywnych komentarzy. Bez odbioru

Nie odchodź, ja potrzebuje aktualizacji tej sytuacji. Czekam na moment, kiedy odejdzie od męża, Ciebie będzie trzymała w orbicie i wyjdzie ponownie za mąż.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.