Skocz do zawartości

Moja mozolna praca nad poczuciem własnej wartości.


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci tak, >180cm to chuj.

Mam 170, tak samo jak Ty. Ale nauczyłem się być pewnym siebie jak bestia, czego rezultatem jest to że spotykam się nawet z kobietami wyższego wzrostu. Bo mnie to po prostu jebie. Jedynie ona może czuć wstyd, a jak coś jej nie pasuje to tam są drzwi :)). Tak samo moim zdaniem nie ma takiego czegoś jak samiec afla. Jest tylko pewność siebie, a możesz ją wypracować poprzez( tak jak w moim przypadku) napychaniu swojego ego.  Jak rano wstaję to pierwszą moją czynnością jest stanięcie przed lustrem i mowa, przede wszystkim mowa do siebie " Jesteś zajebisty i zniszczysz ten dzień". Rób to dla siebie. 

Po prostu wzrost nie jest tak istotny, to po prostu propaganda korporacji imo. Po prostu zaakceptuj u siebie ten wzrost i pracuj nad sobą dalej. Życzę Ci abyś zaszedł daleko i jazda. Szkoda czasu na użalania, chociaż każdemu się zdarza ^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2019 o 23:50, pillsxp napisał:

Przy wysiadaniu kierowca do mnie" że jestem prze ...uj żeby tak zlać dziewczynę która na mnie leciała".

No ciekawe czy na mnie jakieś zwracają uwagę jak jestem na mieście, no bo już od kilku dobrych lat jakoś specjalnie na nie nie zwracam uwagi. No ale w sumie to wydawało mi się że kilka razy jakaś odwróciła wzrok jak się na nią popatrzyłem, więc kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2019 o 15:41, bernevek napisał:

A związki? Seks? Jak Ci idzie na tym polu. 

wiesz co, odpuściłem sobie narazie związki, wole popracować jeszcze nad sobą, miałem kilka relacji ,a z seksem nie miałem problemu w ostatnie relacji bo w poprzednich nie dochodziło do niego, jakoś mnie nudziły  i kończyłem znajomości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.