Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@SzatanKrieger oczywiście że nie jarają. Nie chcę mieć z nimi nic wspólnego cieleśnie.

Może zilustruje Wam to troszkę inaczej. Jesteście w pracy, jednak tak się złożyło że 80% mężczyzn to geje. Każdy z nich uderza do Was, patrzą się na wasz tyłeczek i zapraszają na kawki, prawią komplementy. Jak się czujecie? Chcecie kontynuować, umawiacie się? No nie. Nie chcecie żadnych kontaktów fizycznych. Ale nie zmienia to waszego postrzegania ich, że to zawodowo ogarnięci, fajni ludzie. No ale... kurczę, oni już nie chcą z wami gadać, bo myśleli że poliżecie im jajka. Idziecie do drugiej i trzeciej pracy, schemat się powtarza. 

Sorry za brutalność, mam nadzieję że nikogo nie uraziłam. Ale pokazuje to sytuację. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czego nie rozumiesz.

1 hour ago, Szninkielka said:

bardzo często spotykam się z pewnym schematem. Mężczyźni najpierw do mnie podbijają, podrywają ("pójdziemy na kawę?", "pięknie wyglądasz", "jesteś interesująca")

Wyrazili swoje romantyczne zainteresowanie

1 hour ago, Szninkielka said:

a gdy ja grzecznie odsunę ten temat (nie jestem po prostu zainteresowana)

a ty powiedziałaś nie, do czego masz prawo.

Quote

 to stają się oziębli, odsuwają się, nie chcą rozmawiać i tak już zostaje.

Dostali kosza, wiec nie maja tu czego szukać i idą swoja droga.

 

Tylko tyle i aż tyle.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% typiara z mojej poprzedniej pracy w korpo. Odrzucała każdego ze względu na fizyczność. Pamiętam jak przyszedłem do pracy, podchodzę się przywitać, porozmawiać a ona lustruje mnie wzrokiem, mina jakby gówno zobaczyła, odburknęła coś i poszła sobie. 

Skutek był taki że w dziale rozmawiało z nią tylko kilku przystojniaków, których "dopuściła" że mogą z nią rozmawiać.

Reszta "nie ten poziom". Bo przecież każdy mówiący jej cześć chciałby ją przelecieć.

 

Nie wiem jak wy, ale ja dbam o dobrą atmosferę w pracy: zagadam, pożartuje i etc. brzydka czy ładna - nie ma to znaczenia.  Skuteczny i dobrze się dogadujący zespół ludzi to podstawa.

  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość podbija do Ciebie, bo mu się podobasz i chce Cię przelecieć. Ty go zlewasz, ale mówisz, że się możecie kolegować, ale on tego nie szuka więc również Cię zlewa.

 

Tyle osób Ci to pisało, ale nie chcesz tego zrozumieć. Co w tym trudnego? To nie jest koncert życzeń, że Ty czegoś chcesz to już się wydarzy.

 

Od kolegowania się ma znajomych facetów i nie chce być tamponem emocjonalnym do przysług. Ma do tego prawo, tak jak Ty masz prawo nie chcieć się z nim przespać.

 

W czym leży trudność, żeby to zrozumieć? Już kilka osób to pisało.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka tygodni temu na szkoleniu, gdzie były prawie same kobiety, a z facetów to ja i taki gruby ziomek. Ten drugi tak bardzo nie wiedział, co ze sobą zrobić na przerwach, bo laski go tak odtrąciły, że się do kibla schował. Także każdy ma swojego problemy.

 

No i ciekawe statystyki:

-100% facetów jest wolnych

-80% facetów podbija

-80% facetów z miejsca zaprasza na kawę 

-20% pozostałych też by chciało, ale się trochę cyka 

 

Pewnie laska opisuje swoje przygody w schizofrenicznym świecie, bo ni chuj nie zgadza się, to z moją rzeczywistością.

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raivo nie uwagi... Zwykłych kontaktów. Dobra atmosfera w pracy i na studiach jest ważna. 

 

Panowie, nie wiem czemu wielu z Was jest dla mnie niemiłych. Czy ja Was uraziłam, zrobiłam coś nie tak? "Typiara", krytyka mojego związku, zarzucanie mi schizofrenii, dlaczego mnie tak atakujecie? Czy klimat w forum zawsze musi być naszpikowany wrogością do kobiety?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby sie nie wywyzszasz, ale zaloty odrzucasz, to chyba niemozliwe...

 

Jak mialas go gdzies, wzgardzilas, to i on teraz gardzi.

 

A prawda jest taka, że jak kobiety maja gosci w dupie, to i goscie maja kobiety w dupie.

 

Ja np nie mam kolezanek, bo to gwalt na mojej inteligencji emocjonalnej. Nie szukam foszkow, domysl sie, afer i manipulacji u znajomych.

 

Szukam kontaktu z kobietami, ale z kobietami jako kobiety.

 

Taka prawda.

Edytowane przez alfa_sralfa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Szninkielka napisał:

@zuckerfrei problem polega na tym, że za dużo tego jest. A ja nie lubię odmawiać, nie lubię tego "procesu". Nie mam złych intencji, stąd zakładam temat. 

Też nie lubię nikomu odmawiać i często mam problemy, żeby komuś powiedzieć wprost, że nie jestem zainteresowany. Jednak nie szukam winy w otoczeniu i osobach, które mnie zaczepiają - winny jestem ja i mój brak asertywności.

Może w szkole i pracy musisz wypracować inne nastawienie do ludzi? Mniej przyjacielskie, ale za to bardziej zdystansowane - w końcu to są ludzie, z którymi masz współpracować, a nie się przyjaźnić.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szninkielka napisał:

Chciałabym znaleźć jakieś rozwiązanie, bo jeśli tak dalej będzie, to w pracy będzie tak samo. A uwieżcie, to nie jest dla mnie mile ani przyjemne...

Odrzucenie to cios. Jak lewy prosty prosto w szczękę, nie nokautuje co prawda, ale boli. 

On już oberwał, a przecież nie chce zostać znokautowany ;)  

 

Woli się wycofać bo unika tej problematycznej sytuacji. Możesz starać się robić to w sposób delikatny, aby go nie urazić. Jeśli potrafisz przy tym zachować szacunek do mężczyzny to istnieje większa szansa na późniejszy kontakt, ale mimo wszystko dla wielu to uczucie odrzucenia będzie barierą nie do przeskoczenia. Oni widzą Cię jako kobietę do związku a nie jako koleżankę.

Jeśli minie trochę czasu to istnieje szansa na koleżeństwo, ale tu potrzeba czasu. Poza tym może im w ogóle nie zależy na relacji z Tobą - typowo koleżeńskiej? 

 

Rozwiązanie przyjdzie samo wraz z upływającym czasem ;) ... oczywiście piszę to pół żartem pół serio ;) 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.