Skocz do zawartości

Zaczyna się super,a potem jak zawsze


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Już drugi raz mi się zdarza taka sytuacja i nie wiem co mam o tym myśleć. Chłopak zaczyna pisać ze mną już od samego początku słodzi od misiów itp, następnie po tygodniu umawia się ze mną do kina, a potem po kinie jesteśmy u niego w domu, dochodzi do spraw ciekawszych, ale nie do seksu, po czym z tydzień pisze nadal tak samo, a potem widzę się z nim na imprezie i mnie unika jak ognia. Od tego momentu odpisuje co godzinę nawet dłużej, potem zachodzi znów interakcja spotkania się, jednak kończy się tym, że odczytuje moje wiadomości i nie odpisuje. Nie wiem co mam zrobić. Już drugi raz mi się to zdarzyło. Najzabawniejsze jest to, że cały czas historia toczy się wokoło jednej ekipy znajomych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brakszczescia moim zdaniem chłopak ma zaburzenia z przeszłości(dom rodzinny). Ewidentnie szuka atencji. Dostaje ją od Ciebie. Faktem jest, że nie ma problemów z nawiązywaniem relacji.

Co do sexu. Obstawiam dwa warianty. Pieewszy, to ma jakąś blokadę względem siebie i swojego wyglądu tudzież miejsc intnmnych.

Druga wariant taki, że czeka na twoje ruchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.