Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
jerry

Nie zachowałem się chyba jak gentlemen

Recommended Posts

Mam zasadę nie pomagam kobietom. Nigdy nie spotkało mnie od nich nic dobrego.

Żadnego głupiego dziękuję, a u starszych jędz tylko wyzwiska i obrabianie dupy za plecami (ustąpienie miejsca w komunikacji).

Za to u faceta całkowicie co innego. Wczoraj szedłem wąską ścieżka i jechał gościu na rowerze z dzieckiem, ustąpiłem - niech przejedzie, podziękował. Pojechał dalej. Kobieta w analogicznej sytuacji jakby mogła to by Ci przejechała po plecach rzucając same wyzwiska. To same kiedyś pewien dziadek nie mógł wejść do busa, to go wprowadziłem, pomogłem usiąść, potem z niego wysiąść. W ramach podziękowania dostałem orzechów którymi handlował na ulicy. W drodze posłuchałem sobie opowieści co robił za młodu. Sympatyczny gościu.

W Twojej sytuacji tylko spojrzałbym czy się rusza i żyje. Jak tak to poszedłbym dalej.

• Like 1

12 godzin temu, jerry napisał:

po wejściu za drzwi do klatki schodowej na zakręcie się poślizgneła u podabła na ziemię.

Zajrzałeś pod sukienkę?

A tak na poważnie, może ona to specjalnie zaaranżowała dla Ciebie.

• Haha 1

Posted (edited)
Godzinę temu, Słowianin napisał:

nie pomagam kobietom. Nigdy nie spotkało mnie od nich nic dobrego.

No mnie akurat wiecej dobrego spotkało od tych starych niż młodych, także młodym nie pomagam.

a u starszych jędz tylko wyzwiska i obrabianie dupy za plecami

To chyba zależy od okolicy w której się mieszka. Bo np tam gdzie ja mieszkam, to jak np jestem w sklepie, i na końcu nawet dłuższej kolejki składającej się z tych starych, to często jest tak że jak ta na końcu sama z siebie mnie przepuści, to reszta automatycznie też.

Za to u faceta całkowicie co innego.

No w moim przypadku z tym to już bywa różnie, i to zwykle jest tak z tymi po 30 z którymi tak realnie często mam problem żeby się dogadać. Jakby nie liczyć jednego przyjaciela który ma 34, i znajomego który tak na oko jest już po 40, i do tego ma inną wiarę.

Edited by Patton

16 godzin temu, Sceptyczny? napisał:

Trzeba mieć naprawdę nudne życie, żeby zakładać wątek, o tym, że ktoś się wywrócił w sandałach (kluczowa informacja, bo w adikach to już normalka).

Nie bierzesz pod uwagę że niektórzy zakładają takie wątki dla beki?

17 godzin temu, jerry napisał:

jak powinien zachować się gentlemen do nieznajomej

Tego pana można spytać:

Wbrew pozorom jego rady nie są całkiem białorycerskie.

I gdzie się tak śpieszy bym rzekł, a następnie pociągnął smarkiem z nosa. 

19 godzin temu, jerry napisał:

Miała na sobie sandały

A skarpetki też miała? Ja to nastepnym razem wręczyłbym jej nowe sofiksy

Ja tam pomagam. Bez względu czy kobieta, facet, dziecko, pies lub kot czy inny zwierz.