Skocz do zawartości

Wizerunek kobiet i mężczyzn Dzisiaj


Rekomendowane odpowiedzi

Jak przedstawiany jest wizerunek kobiet i mężczyzn w dzisiejszych czasach ? Ano pewnie każdy już się domyśla...

 

Reklama McDonald (najnowsza Czerwiec 2019): 

 

Mężczyzna jako "słodka pierdoła" ;)

 

Dla kontrastu teledysk rosyjskich diw, czyli trochę negliżu, lizania lodów i słabej muzy... czyli pełne uprzedmiotowienie kobiety - gdzie są feministki ? ;)

 

 

Pytanie do dyskusji - do czego to doprowadzi ?

Wasze opinie.

 

Pozdrawiam.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może do jeszcze większej pogardy dla mężczyzn i poczucia zajebistości u kobiet. 

I tak w kółko,z każdej strony bombardowanie propagandą którą kobiety łykają bez zastanowienia.

Wkurwia mnie robienie z nas słodkich misiów, pierdół które tak słodko nie umieją włączyć pralki, co ty byś misiu beze mnie zrobił?

Stępili nam kły przez ostatnie lata, od pionierów, twórców cywilizacji, wojowników do uległych słodkich misiów. No kurwa.

Ale natury nie da się oszukać i jeszcze coś w niektórych mężczyznach się wewnątrz tli.

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Tak dokładnie, szkoda ze rodzice nigdy się juz od tv nie odzwyczaja. Kompletnie inaczej się patrzy na świat. 

A jeszcze 20 lat temu to ma byłem ten zły co się poddał propagandzie TV. Bo tam przemoc i głupoty (bo oglądałem Drużynę A).

A dzisiaj oglądają tą całą papkę informacyjną w TV i nie widzą że sami się poddają propagandzie i ogłupieniu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę, że na tym kanale M jest wyłączona możliwość dodawania komentarzy i brak widocznych lajków. Czyżby się przestraszyli, że będzie powtórka z reklamy Gillette i Sprite? Ja myślę że tak. Moim zdaniem trzeba nagrywać filmiki potępiające tą propagandę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pozbyłem się telewizora, a raczej telewizji bo telewizor mi czasem służy do oglądania YouTube filmów dokumentalnych i filmów z internetu.

Za kobietami się nie uganiam bo jeśli miałbym trafić na jakąś zaburzoną niunie i przez to miałbym spierdolić sobie życie to już wole być sam.

W weekend jadę z kolegami nad Bałtyk poimprezować mimo iż pogoda ma być średnia, ale może jakimś cudem nas te załamanie pogody ominie i poimprezujemy w męskim gronie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szycha2 napisał:

ąPowiem Wam  szczerze, mnie to czasami wkurza. Mężczyzna musi się sporo napracować (zazwyczaj), żeby cokolwiek osiągnąć w życiu.

Kobieta wystarczy, że jest ładna i pokaże trochę ciała i już ma ;)

 

Trochę to niesprawiedliwe wg mnie.

Tak, z jednej niesprawiedliwe bo facet musi zadbać o siebie, mieć ogarnięte życie, dobrą gadkę, dobrze wyglądać ( jeszcze można by dopisać milion rzeczy).
Z drugiej strony, kobiety naprawdę się szybko starzeją i czują zegar biologiczny. Niektóre dziewczyny już po 30stce tracą swoją urodę dlatego Ty jako facet masz dużo więcej czasu plus  jak będziesz dbał o siebie to możesz nawet do 50tki rwać dziewczyny. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, Bojkot said:

Panowie, nie narzekajcie, tylko dobrze poszukajcie.

Polecam babki BDSM, nie ma wierniejszego przyjaciela człowieka ?

 

Chora akcja z tym BDSM ale coś w tym jest. Jestem leniwym, amatorem bdsm więc nie chce mi się tworzyć skomplikowanych węzłów czy stosować ubrań, uprzęży ale zbić, zdominować i "zeszmacić" w łóżku bardzo lubie. Chodź nie wiem czy dobrze rozumiem BDSM. Mówimy tu o akcjach za całkowitą wzajemną zgodą i dużym szacunku do siebie.

 

Niebezpieczny temat dla tego forum więc nie będę się rozpisywał, ale faktycznie elementy bdsm umacniają związek i tworzą jakby dodatkową relację poza miłością czy pożądaniem.

 

Działa to jednak jak broń obusieczna. Samemu też się jest trudno z takiego związku wyplątać. 

 

Jeszcze tylko nie umiem określić na jakim poziomie duchowym jest to relacja. Czy to są niskie czy dobre wibracje. Dla mnie ma znaczenie bo się tym interesuje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że zablokowali komentarze mówi samo za siebie musiało być jakieś badanie focusowe przed emisją. Natomiast mam własną interpretacje. 

 

-Chłopcy ukazania jako dwie fajtłapy, bo wolą sobie pokopać piłkę niż latać za pannami, bo są chłopcami. Ale przecież wyrastają na dwóch fajnych koleżków.

-Dziewczynki od kołyski nauczone księżniczkowania i zamiast robić interesujące rzeczy, pindraczą się i epatują sekusualnością i roszczeniową postawą. Kim są dziś takie dziewczynki z reklamy? Chyba wiemy.

 

Uważam, że pomysłodawcy kampanii samozaorali się nawet o tym nie wiedząc nawet, że utrwalają szkodliwy schemat. Ja chłopców z reklamy darzę sympatią te panienki nie za bardzo, ktoś może tak pomyślał?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, RealLife napisał:

 

Chora akcja z tym BDSM ale coś w tym jest. Jestem leniwym, amatorem bdsm więc nie chce mi się tworzyć skomplikowanych węzłów czy stosować ubrań, uprzęży ale zbić, zdominować i "zeszmacić" w łóżku bardzo lubie. Chodź nie wiem czy dobrze rozumiem BDSM. Mówimy tu o akcjach za całkowitą wzajemną zgodą i dużym szacunku do siebie.

 

Niebezpieczny temat dla tego forum więc nie będę się rozpisywał, ale faktycznie elementy bdsm umacniają związek i tworzą jakby dodatkową relację poza miłością czy pożądaniem.

 

Działa to jednak jak broń obusieczna. Samemu też się jest trudno z takiego związku wyplątać. 

 

Jeszcze tylko nie umiem określić na jakim poziomie duchowym jest to relacja. Czy to są niskie czy dobre wibracje. Dla mnie ma znaczenie bo się tym interesuje. 

Napisałem ogólnie BDSM, ale myślałem raczej o tzw rough sex. Z pewnością wcześniej trzeba zadbać o dowody, że kobieta dobrowolnie się na to godzi, bo inaczej ... to może być śliska sprawa dla mężczyzny.

BDSMówka (uległa) gdy cię zaakceptuje, zrobi co zechcesz, tylko dlatego że tego chcesz (bo hydraulika działa). bo podnieca, ją to, że ty chcesz, a ona "musi", choć świadomie się na to godzi. Przy tym niewielkie ma znaczenie czego od niej oczekujesz (choć każda ma inne, mimo wszytko ograniczenia). Jedne chcą tylko raz na jakiś czas inne chciałby cały czas (związek z ostrą dominacją gdy nikt nie widzi, bo dla otoczenia jesteście partnerami).

Panie business women, dyrektorki, kierowniczki wszelkiej maści managerki, aż kipią (na którymś etapie życia), aby ktoś je wreszcie zdominował (choć są zapewne wyjątki, które dominować lubią i muszą), ale tylko nieliczne się do tego przyznają. Myślę, że coś takiego siedzi w większości kobiet ... ale tylko nieliczne są w stanie się do tego przyznać nawet przed samą sobą, a jeszcze mniej wdrożyć w życie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.