Skocz do zawartości

Panienka z finału Ligi Mistrzów


Perun82

Rekomendowane odpowiedzi

https://sport.onet.pl/ofsajd/kinsey-wolanski-dostala-wyjatkowy-prezent-od-uefa/sn1qzw1

 

Kinsey Wolanski, która błyskawicznie stała się gwiazdą sieci po tym, jak w skąpym stroju wbiegła na boisko podczas finału Ligi Mistrzów, dostała teraz wyjątkowy prezent od jednego z przedstawicieli UEFA. Kobieta otrzymała oprawiony bilet ze spotkania, po którym mówi o niej cały świat.

 

Pytanie - czy tak hojni są wobec samców wbiegających na murawę i przerywających wydarzenie sportowego. Śmiem wątpić. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wstyd i hańba takie wydarzenie sportowe , a wlatuje ulana babka, dla mnie jest gruba akurat z dupa na wierzchu i staje się ważniejsza niz to po co wszyscy przyszli.

Gdzieś czytałem ,że ze 150 tys followersow do 2 milionow jej skończyło w przeciągu 15 h, i jej skasowali bo coś nie ogarneło tego.

Pokazać dupe i cycki i to wyczyn, ale stulejarze już jej szukali na portalach.

Dobrze piszecie ,chłop tak zrobi to kary finansowe i zakazy stadionowe.

Chodzę często na mecze i wiem jak to wygląda byłem też w Anglii i tam jest jeszcze wiekszy rygor.

 

Kurwa macie swój patriarchat.

Ty byś dostał obnażanie się w miejscu publicznym kare finansową że byś bulił kilka lat na to i zakaz stadionowy i wygwizdany że przerywasz mecz, laska staję się gwiazda..

Gdzie my zmierzamy.

Edytowane przez PatZz
  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, PatZz napisał:

Kurwa macie swój patriarchat.

Ty byś dostał obnażanie się w miejscu publicznym kare finansową że byś bulił kilka lat na to i zakaz stadionowy i wygwizdany że przerywasz mecz, laska staję się gwiazda..

Gdzie my zmierzamy.

Facet by nie dał takiej reklamy, raczej zniesmaczenie. Jak najbardziej patriarchat bo akcja robiona pod atencje ze strony facetów. 

Cycki reklamują wszystko. Sport, trumny, ubojnie drobiu. Reklamują skutecznie.

Jakoś modeli nie zatrudniają do reklamowania np. amortyzatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Tomko napisał:

@Perun82 O ch..j, ale dostała :). Oprawiony bilet. Przy okazji instagram usunął jej konto z 2mln followersów za ten wyskok hehe.

 

Nie rozumiem o co chodzi. Mężczyznę też by ochrona zwinęła. 

Jak się dziwiłem, że tylko jeden wbiegł, to jak się przyjrzałem to doszedłem do wniosku, że tego to chyba na siłę wypchnęli ?

Edytowane przez Stradi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy takim ludziom nie jest po prostu wstyd, nawet nie przed samym sobą ale przed rodziną i znajomymi.

Gdybym przykładowo na ważnym meczu polskiej reprezentacji wyskoczył na golasa na murawę, to do końca życia bym się z tego nie wytłumaczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.