Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://bylemrogaczem.blogspot.com/2011_10_16_archive.html

 

Przypadkiem znalazłem tego bloga, zacząłem czytać od początku archiwalne wpisy i trochę mnie wciągnął.

 

Tylko, że z tą wiedzą którą mam intuicyjnie czuje pewne schematy zachowań, np. po tym fragmencie

 

Po początkowym okresie wkurwienia , dość zręcznie manipulowany skrzywdzoną miną mojej partnerki dałem sie wpędzić w  poczucie winy ......zacząlem zastanawiac się dlaczego to sie zdarzyło i jakie błędy popełniłem ...........  mimochodem rzucane uwagi ,że nie dbam ,że za mało czasu poświęcam doprowadziły do tego ,że zacząłem się starać !!!!!!!!!
.........zbudowałem cokół na którym ustawiłem swoją księżniczkę i w końcu mogłem zjąć sie oddawaniem hołdów ......
skrzywienie noska ... biegnę po kwiaty , lekki foch .. biegnę na zakupy i ubieram księżniczkę , tupie nogą ... a ja stoję na baczność i rezygnuję z całej swojej przestrzeni , żeby tylko JEJ było dobrze ........
powoli i niepostrzeżenie z faceta pełną gębą stałem sie       pantoflarzem ........
duma z tego , że mam tak piekną i tak dobrze ubraną żonę , duma z własnej gospodarności i zapobiegliwości przesłoniła mi oczy .........     TAK TO JA BYŁEM DUMNY Z SIEBIE .. sam siebie w tym utwierdzałem a i otoczenie mi pomagało .. słyszałem zewsząd dobry mąż , dba o żonę , buduje dom ,  nie chla wódy i nie chodzi na dziwki ...zakochany w swoim dziecku i poświęcający mu każdą wolną chwilę ..................... problem w tym ,że nie słyszałem tego od niej .........

 

Domyślam się co będzie dalej.

 

W sumie dopiero po felietonach Marka do mnie dotarło, że jednym z najskuteczniejszych metod manipulacji jest wpajanie poczucia winy, wcześniej jakoś się nad tym nie zastanawiałem.

 

Mam nadzieję, że dzięki tej wiedzy uda się uniknąć różnych patologicznych układów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten gość mnie czytał przed poznaniem tej Pani, możliwe że inaczej by to wszystko się potoczyło. Mogliby razem ze sobą żyć spokojnie, bo swoją postawą by ją stymulował, nie musiałaby by tego szukać u fagasów z sieci - myślał że kasa i dom zastapią emocje, kiedy sam tymi emocjami się rozkoszował, a jej nie dawał, bo nie rozumiał jak działa kobieta. No ale to był gość, który jak zresztą wielu innych nazwałby mnie oszołomem, debilem i nienormalnym, proponując psychiatrę. Dlatego dajcie mu link do samczego teraz, i niech się uczy, bo jak czytałem jego teksty, to on nadal nie zdaje sobie sprawy dlaczego tak się stało. Poznał skutku, ale nie rozumie przyczyny takich doświadczeń.

 

Chyba wezmę się za pisanie książki o kobietach, bo przerwałem po 50 stronach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem dosyć dużo. Jeden i ten sam schemat, zawsze... One są wszystkie takie same, tylko w innych opakowaniach, jak ktoś tutaj na forum słusznie napisał.

Zmieniam zdanie,one są wszystkie wyjatkowe,pod wzgledem opakowania.tylko dlaczego podobam sie okreslonemu typowi klonów(mi to tam sie podoba bo maja nie przecietna urode)no ale wiecie dociekliwy jestem%-)

a w tym ze zawodnik nie kumał i myslał ze to sluszne to leciał mechanizm kary i nagrody oraz schemat wykorzystywany przez baby tylko ze przeniesiony z dzieci na nia.

Wiadomo ze dla dzieci robi sie wszystko.a to jest przeciez mamusia naszych dzieciaczków.a przeciez nie chcecie zeby mamusi czegos brakowalo.po za tym jak mamusia ma dobry humorek to przeciez dzieci nie chlona jej popierdolenia pod garem,w dalszej konsekwencji w normalnych przypadkach jest tak ze złe rzeczy przewazaja nad dobrymi.no ale poddanie terrorowi psychicznemu mechanizm sie odwraca i robi sie wszystko zeby był swiety spokój

No i na końcu i na dobitke.głowa rodziny musi dbac o wszystko i utrzymywać.a kobieta musi pilnowac rodzinnego ogniska(szkoda tylko ze sa pasożydami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dlaczego podobam sie okreslonemu typowi klonów(mi to tam sie podoba bo maja nie przecietna urode)no ale wiecie dociekliwy jestem%-)

 

To jest subiektywne wrażenie Pika. Kierujesz swoją uwagę i zainteresowanie na takie kobiety jakie Tobie pasują. One to wyczuwają i zaczyna się interakcja. Dzieje się to za Twoją przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi z wysokim ego tak to działa. Jak nie dopuścisz to nic nie będzie. Spotkałeś się z taką informacją od zaplecza: fajny, ale nie do wyrwania? xD

 

Ego mam na myśli jako samoocenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wniosku, że najprostsze teorie sprawdzają się najlepiej :) Choćby najpiękniejsza kobieta ale nie w moim typie dawała mi miliard sygnałów, byłaby przeźroczysta dla mnie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja serio pytam. Wyłapie mnie na tym blogu ktoś po stylu pisania? ;) Bodo czyli autor tego bloga przegrał wszystko. Córkę, pół domu. Nie słuchał rad. Mało tego poszedł znów w schemat. Koleś jest dość znany w Łodzi, obecnie obraca się na gruncie samorządowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Żyłem kolorowo prowadząc dom otwarty , pełen ludzi i kiedy tylko chciałem sie koło kogos obudzic nie miałem problemu".

 

Jak to się robi panowie??? Zawsze zazdrościłem takim facetom. Pozytywnie oczywiście, przybijając piątkę. Ja marzę o tym żeby się obok kogoś obudzić. Żeby zobaczyć rano pozostawioną w łazience szczoteczkę do zębów...

 

 

Kurczę....ten blog przypomina mi fikcyjną historię pisaną na zlecenie. Taki styl pisania.  Zdjęcia w majtkach? Wtf...

 

Swego czasu na zdradzeni.info (polecam) były takie wspaniale opisane historie, gdzie było mnóstwo komentarzy, rad i prawdziwego zżycia się forumowiczów z bohaterem. Wszystko okazało się fikcją, a użytkownik dostał bana. (choć bardzo prawdopodobną fikcją).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam lubię kobietę rano jak budzi się zombiak xD Rozczochrać jeszcze bardziej i poprawić po nocy, żeby miała dobry humor :P

 

Ludzie całe swoje życie szukają cudów, magii i hooy wie czego nieziemskiego jeszcze. A ja to dawno odkryłem xD Kobieta biegając po domu robi milion czynności i zmienia się z marudnego zombiaka w uroczą syrenę xD

 

Spokojnie popijając kawę oglądam te cuda natury. To jest fascynujące :D Zwrocie uwagę, że niektóre kobiety jak malują rzęsy otwierają mimowolnie usta. Powiedzcie im, żeby zrobiły to samo świadomie z zamkniętymi...... xD xD xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin skończy chrzanić i przestań się porównywać do innych. Zacznij po prostu żyć, zamiast smęcić. ;)

 

Ja dzisiaj na ten przykład zrobiłem 180 km na rowerku. Nawet sobie nie wyobrażasz co to za radośc i poczucie wolności.

 

Wiem, wiem to wszystko.....

 

Ja dziś zrobiłem 10 km biegu w 51 min. w ramach przygotowań do maratonu warszawskiego 27 września. A tydzień później maraton w Katowicach. Takie wyzwanie, dwa maratony jeden po drugim, ciekawe jak sobie poradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem to wszystko.....

 

Ja dziś zrobiłem 10 km biegu w 51 min. w ramach przygotowań do maratonu warszawskiego 27 września. A tydzień później maraton w Katowicach. Takie wyzwanie, dwa maratony jeden po drugim, ciekawe jak sobie poradzę.

51 minut to jest bardzo dobry czas na treningu. Ja co prawda mam rekord na dychę 46 minut ale było to po awanturze z Małą jakieś dwa lata temu i normalnie się zerwałem. Dobrze, że mnie nikt nie potrącił bo bym wylądował w kryminale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jeszcze bardziej bezpardonowo. :D

 

http://zdziry.blox.pl/html

 

Niezłe jaja w starszych wpisach.

 

Tutaj krótko i na temat:

 

Jeżeli nie chcesz być regularnie zdradzany musisz pamiętać o pewnych zasadach, a mianowicie Twoja zona, czy tez partnerka nie może nigdy znikać z pola Twojego widzenia.

W praktyce oznacza, to ze nie może nigdzie, powtarzam nigdzie wychodzić sama ! Natomiast, jeżeli Ty wychodzisz musisz ja zamykać, aby nie mogla w jakikolwiek sposób wydostać się z mieszkania lub wpuścić kogoś do domu.

Wiem, brzmi to trochę absurdalnie, ale taka jest prawda. Swoje słowa opieram na własnych doświadczeniach, doświadczeniach moich znajomych i przyjaciół oraz na podstawie rozmów z zupełnie przypadkowymi osobami. Tak, przeprowadziłem na ten temat wiele rozmów, chciałem być dobrze przygotowany do napisania tego bloga.

Jeżeli ktoś nie wierzy moim słowom, proszę, aby przeczytał inne wpisy, w których opisałem dla przykładu kilka pan. Wszystkie kobiety, które zostały poddane testowi, pierdoliły się gdy ich mężowie byli w pracy lub wychodziły z domu pod podanymi powyżej pretekstami.

Proszę abyś nie wierzył w takie bzdury jak wzajemne zaufanie, czy tez zapewnienia o wierności. TO SA KŁAMSTWA ! Zapewne, wszystkie wymienione wcześniej panie, mówiły i nadal mówią swoim mężom takie kłamstwa.

Mówiąc szczerze sam kiedyś w to uwierzyłem....ale bylem naiwny....pokochałem i wierzyłem, gdyż sprawiała wrażenie naprawdę wiernej kobiety. Po czasie okazało się ze jest szmata i wywloką jakich naprawdę mało. Okaleczyła mnie na cale życie...

Tak wiec panowie, jeżeli chcecie żyć spokojnie u boku swoich zon macie dwa wyjścia. Pierwsze opisałem powyżej, a drugie to pogodzenie się z tym ze Wasza zona będzie się jebała z innymi facetami.

Życzę wiele rozsądku podczas podejmowania decyzji, być może będziecie mieli szczęście i nie traficie na szmatę, w co niestety osobiście wątpię.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.