Skocz do zawartości

Sporty wodne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Zastanawiam się czy mamy w forumowej braci osoby zajarane sportami wodnymi?

 

Ja od dzieciaka marzyłem o tym, żeby polecieć na hawaje, zamieszkać tam i całe dnie spędzać na pięknej plaży surfując.

 

Niestety wkroczyła rzeczywistość i moje marzenie odeszło na drugi plan.

 

Rok temu będąc nad Bałtykiem kupiłem za 50zł bodyboard dla dziecka. Nigdy bym nie powiedział, że dostarczy mi o tyle frajdy. Deska złamała się po dwóch dniach ale nie żałuje zakupu

ponieważ przypomniała mi jak bardzo lubie szaleć w wodzie i rozpaliła ponownie ten płomień marzeń.

 

Poszedłem za ciosem i na te wakacje kupiłem 2 deski już lepszej jakości, dla dorosłych żeby wraz z partnerką szaleć na falach. Tak się składa, że Bałtyk jest idealnym miejscem pod bodyboarding.

 

Dodatkowo w moim mieście od niedawna działa Wake Park, na którym byłem w zeszłym tygodniu i tak mi się spodobało, że nie mogę się doczekać następnego razu.

Jedyną przeszkodą są mega zakwasy bo nieźle oberwałem wpadając co chwile do wody ale według instruktora radziłem sobie ponad przeciętnie dobrze jak na pierwszy raz.

 

Planuje również wziąć lekcje surfingu w Kołobrzegu w szkółce Surf Academy.

 

Staram się próbować ile się da wszelakich wodnych sportów, strasznie mnie to motywuje i np. pomaga w rzucaniu palenia, bo każdą złotówkę nie wydaną na papierosy, przeznacze na 

wyciąg wake boardowy, który tani nie jest :)

 

 

Jak u was ze sportami wodnymi lub ze spełnianiem własnych marzeń? 

Kto wie może kiedyś się spotkamy na fali :D

 

PS: dla niewtajemniczonych zamieszczam zdjęcia żeby było wiadomo o czym mówie

Bodyboarding:

Znalezione obrazy dla zapytania bodyboarding

 

Wakeboarding:

Znalezione obrazy dla zapytania wakeboarding

 

Surfboarding:

Znalezione obrazy dla zapytania surf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.