Skocz do zawartości

Slow Motion w relacji


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyna z która spotkałem się kilka razy,która włożyła mnie w widełki "ruchacz"

Po ostatniej awanturze odnośnie tego że traktuję ją przedmiotowo.


 

Cytat

 

Zgodziłbyś sie zwolnić tempo i narazie unikać erotyki jesli zdecydowalibyśmy sie spróbować raz jeszcze?

Czy brak seksu i podobnej bliskości jest dla Ciebie zbyt dużym poświeceniem?

 

Panowie jak ja mam to odebrać.Przecież to jest manipulacja,albo szit test.Jak unikać sexu na początku znajomości,kiedy powinien być jego przesyt.Nie rozumiem...

Stałem się lamusem drugiego planu :D czuje...

Jak to zripostować hmm?

 

 

Pzdr.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wolałaby abyś ja trochę więcej pouwodził zamiast brał jak jaskiniowiec za każdym razem, pewnie sobie wyobraża, że ciągle z każdą tak robisz. Zaaranżuj coś fajnego, nowego. Jeśli dobrze pamiętam jesteś bramkarzem? I miałeś problem wynikający z braku hajsu więc może teraz dorwałeś pannę i jesteś za kompulsywny.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbierz to jak chcesz, to było do Ciebie adresowane.

 

Ja Ci tylko mogę powiedzieć, że odbieram to jak zwykły komunikat od drugiego człowieka jakie ma oczekiwania co do kształtu relacji, może najzwyczajniej nie lubi pewnych zachowań, szacun dla niej za odwagę.

Na tyle ile na dany dzień widzę odpowiadam szczerze w takim wypadku, co też zazwyczaj wymaga odwagi, po prostu nie znam innej drogi by czuć się komfortowo z drugim człowiekiem.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maninblack napisał:

Czy brak seksu i podobnej bliskości jest dla Ciebie zbyt dużym poświeceniem?

:D Szit test jak cholera - niestety nie pomogę bo sam bym pewnie nie zdał :)

Wg mnie nie pociągasz jej i babeczka ściemnia i patrzy jak na to zareagujesz (podświadomie :).

 

Jesteś pewien że żadnych innych bolców nie ma w międzyczasie? Co ja gadam, oczywiście że nie jesteś pewien.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak po pół roku  związku miałem tekst.

Misiu  nie uprawiajmy sexu  przez jakiś czas :).

Przecież to  przyjemne i dla mnie i dla ciebie.

Kotek co  ty  gadasz  :).

Następnego  dnia sex nie z tej ziemi.

Test jak cholera.

Ale jak laska coś takiego mówi zapala się lampka że albo jest już inny na oku myszki dla którego  warto  się moczyć.

Albo chłopak koleżanki lepiej ją posuwa niż ty :).

Ogólnie nie ciekawa akcja.

Sex nie jest najważniejszy ale dlaczego  macie rezygnować z czegoś co  daje wam obojgu przyjemność?

Albo ona nie odczuwa przyjemności z sexu z Tobą ?

Powody wyżej wymienione.

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mat2206@Quo Vadis?

Sex był tylko oralny.Jej chodzi o to że za bardzo naciskam i traktuję ją przedmiotowo.A ona "zna" psychikę mężczyzn i wie że jak to zrobimy to wtedy ją oleje. Właśnie dlatego na pierwszym spotkaniu nie poszliśmy na całość,bo ona uznała że chce czegoś więcej i że jak mi da dupy to będę ją traktował jak szmatę,wyrucham 2razy i zostawię.

Bo jak mówi tak miała z poprzednim gościem.

Na spotkaniu było tak samo dopóki naciskałem to pojawiały się opory,dopiero w momencie kiedy odpuściłem to "doszło do zbliżenia" :D o czym mi sama później powiedziała.

Edytowane przez Maninblack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Maninblack napisał:

@Mat2206@Quo Vadis?

Sex był tylko oralny.Jej chodzi o to że za bardzo naciskam i traktuję ją przedmiotowo.A ona "zna" psychikę mężczyzn i wie że jak to zrobimy to wtedy ją oleje. Właśnie dlatego na pierwszym spotkaniu nie poszliśmy na całość,bo ona uznała że chce czegoś więcej i że jak mi da dupy to będę ją traktował jak szmatę,wyrucham 2razy i zostawię.

Bo jak mówi tak miała z poprzednim gościem.

Na spotkaniu było tak samo dopóki naciskałem to pojawiały się opory,dopiero w momencie kiedy odpuściłem to "doszło do zbliżenia" :D o czym mi sama później powiedziała.

Z tym lodem to jest tak, że panna robi jak jej zależy, warto to stopniować, bo jak panna robi to z przekonaniem to jest nie do podrobienia, bo bezpośrednio chce żeby było przyjemnie. Nie ma co z tym naciskać i ją zmuszać do diptrołtów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maninblack napisał:

Jak to zripostować hmm?

Zamierzasz z nią walczyć i docinać wzajemnie, czy sie spotykać? ? Nie ripostuj. Macie zwyczajnie konflikt potrzeb a dziewczyna jest na tyle fajna, że Ci to wprost komunikuje.

 

Na następnym spotkaniu weź ją na jakiś romantyczny spacer, daj jej poczuć się najważniejszą na świecie. Potem zrób jej masaż, wydrap po plecach, na koniec wyczochraj (wyliż, wymiętoś - zdaję się na Twoją kreatywność ?  ) bobra, jak nigdy jeszcze nie miała. Nie powinna Cię już więcej zaskakiwać takimi tekstami.

 

41 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Sex był tylko oralny.

A w czyją stronę? ? Albo inaczej - kto doszedł? ? 

 

EDIT: zważ dobrodzieju jednakowoż, iż nawet jeżeliś shittestowany jest, to nie byłbyś, gdyby choża Twa dziewoja miała waćpana w życi.

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trwa ta znajomość. Powiedz że jak tak bardzo tęskni za bylym ze traktuje cie jakbyś był taki sam,to niech do niego wrócić i zrobi tą samą taktykę. 

 

@Maninblack Bardzo ważne jest w relacjach to aby wpaść w taką jakby karuzelę seksualną. Czyli doprowadzasz do seksu, dajesz piękny orgazm albo kilka. Jak juz "zaliczysz" i panna będzie w pełni usatysfakcjonowana,  to jest bardzo duże podobieństwo że będzie chciała więcej.

Jak sama zainicjuje seks i będzie dobry to wiedz że już na tej karuzeli jesteś.

Najtrudniej jest na nią wejść,  utrzymać się jest łatwo. Im atrakcyjniejszy jesteś tym łatwiej ci to wszystko pójdzie. 

 

Jest kilka sposobow żeby na tej karuzeli się znaleźć, Pani ci właśnie jeden podsunela. Daj jej to czego niby chce, powiedz ze przemyslałeś to i rzeczywiście za bardzo się rozpedziles. 

Zachowanie:

-oziębłość seksualna i erotyczna,

 

-nic nie inicjujesz jeśli chodzi o seks,

 

-gdy minie trochę czasu zastosuj push pull, tzn. calujesz, rozgrzewasz ją jak tylko potrafisz, omijając cipkę (albo dotykasz przypadkowo) i gdy już chciałbyś ściągnąć jej majtki to zostawiasz. Jak pyta czy wszystko ok to mówisz bardzo szczerze "wszystko super tylko jestem głodny, tez coś chcesz?" Nie słowo w słowo zeby to było naturalne, daje tylko przykład. 

 

-gdy ona zacznie inicjować to rzucasz ja na łóżko rozgrzewasz jak najlepiej potrafisz, ściagasz  majtki i podczas tego mówisz jej "nie powinniśmy tego robić" "nie przechodzimy dalej", po czym przechodzisz dalej. :) jak znowu zacznie mieć opory to mówisz ze rozumiesz,  że nieźle was poniosło. I powtarzasz cały proces.

 

Dla mnie miesiąc bez seksu to już górna granica. Powodzenia.

 

 

@mirek_handlarz_ludzmi A czego to ja nie robiłem żeby moja Panna mi dala seks,  jak już go zaczęliśmy uprawiać (tylko ze był rzadko). Masaże,  godzinna gra wstępna, suchy wytrysk zeby było dłużej. Doszedłem do momentu gdy byłem tak zdesperowany ze zaczynałem sobie robić do niej dobrze, jak nie chciała mi dać. Okropne upodlenie. W życiu tego nie powtórzę. 

 

Prawda jest taka ze panny gardzą mężczyznami którzy muszą sobie seks wywalczyć, zasłużyć, wykłócić. 

Jak przestaniesz inicjować to dostanie zwarcia i pomyśli "czy ja go już nie podnieca? " "czy on kogoś ma?" "Dlaczego juz nie chce seksu?", stres, zagrożenie i napięcie równa się pożądanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

@mirek_handlarz_ludzmi A czego to ja nie robiłem żeby moja Panna mi dala seks,  jak już go zaczęliśmy uprawiać (tylko ze był rzadko). Masaże,  godzinna gra wstępna, suchy wytrysk zeby było dłużej. Doszedłem do momentu gdy byłem tak zdesperowany ze zaczynałem sobie robić do niej dobrze, jak nie chciała mi dać. Okropne upodlenie. W życiu tego nie powtórzę. 

 

Prawda jest taka ze panny gardzą mężczyznami którzy muszą sobie seks wywalczyć, zasłużyć, wykłócić. 

Jak przestaniesz inicjować to dostanie zwarcia i pomyśli "czy ja go już nie podnieca? " "czy on kogoś ma?" "Dlaczego juz nie chce seksu?", stres, zagrożenie i napięcie równa się pożądanie.

Współczuję, mam jednak inne doświadczenia. Moja partnerka lubi wzajemność i się o nią potrafi głośno upomnieć. Zdecydowanie wolę kiedy rozmawiamy otwarcie, niż kiedy odpierdalamy partyzantkę.

 

I nie mówię, żeby @Maninblack się łasił i próbował na ten seks zasłużyć, tylko żeby bez partyzantki i rozkminiania jak na manewrach wojskowych, zareagował na to, co panna wprost mu komunikuje. A jeśli się okaże, że to nie wystarcza, to może warto, żeby poszukał sobie innej - po ch... się męczyć?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Jaśnie Wielmożny said:

Myślę, że wolałaby abyś ja trochę więcej pouwodził zamiast brał jak jaskiniowiec za każdym razem, pewnie sobie wyobraża, że ciągle z każdą tak robisz. Zaaranżuj coś fajnego, nowego. Jeśli dobrze pamiętam jesteś bramkarzem? I miałeś problem wynikający z braku hajsu więc może teraz dorwałeś pannę i jesteś za kompulsywny.

@Maninblack   

Polecam to co powyzej i wez ja troszke pouwodz a nawet wepchnij do friendzone chwilowo.

 

Potraktuj ja troche jak “kolezanke” podczas paru randek i powiedz, ze w sumie nie zalezy ci na seksie bo jest przereklamowany. Odwroc kota ogonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to proste.

Dziewczyna chce związku i boi się, że jak będzie nadstawiać tyek i gardło za często, to potraktujesz ją jak laskę do ruchania, a nie potencjalną partnerkę.

Powiedziała ci to wprost bez owijania w bawełnę.

I tu nie ma co kombinować.

 

Co zrobić z tą wiedzą? Nie mam pojęcia, bo nie napisałeś nic o swoich zamiarach względem niej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maninblack napisał:

Ja bym wolał mieć dziewczynę na stałe,związek ok może być

Bez kompromisów albo jeszcze lepiej - konsensu tego nie osiągniesz. Ale żeby osiągnąć cokolwiek, musisz się z nią komunikować.

 

Godzinę temu, Maninblack napisał:

Tak mogę ująć moje zamiary,tylko juz mi się nie podoba że jest manipulacja dupką,boje się tego co może być w przyszłości...

Gdzie jest ta manipulacja? Może nie przytoczyłeś całości Waszej korespondencji, bo w tym, co zacytowałeś tego nie ma.

6 godzin temu, Maninblack napisał:

Zgodziłbyś sie zwolnić tempo i narazie unikać erotyki jesli zdecydowalibyśmy sie spróbować raz jeszcze?

Kobieta pyta o Twoją opinię w hipotetycznej sytuacji kontynuacji Waszej znajomości.

6 godzin temu, Maninblack napisał:

Czy brak seksu i podobnej bliskości jest dla Ciebie zbyt dużym poświeceniem?

Kobieta pyta o to, czy zaproponowana sytuacja nie będzie dla Ciebie zbyt niekomfortowa.

 

Gdzie ta manipulacja?

 

Jedyny błąd, jaki ta kobieta robi, to to, że zadaje pytania zamknięte zamiast otwartych. Może zaskocz ją i zamiast ripostować zapytaj, jak się czuje w obecnej sytuacji między Wami - otwórz temat bo na razie to macie komunikację zerojedynkową (tak / nie, tak/nie). Ale IMO ona dobrze zaczyna. To nie jest szittest a jeśli jest na to na wyższym levelu.

 

Weź też pod uwagę, że ona też zwyczajnie może bać się Twoich szittestów albo tego, że ją zmanipulujesz itd. Tak czy siak - pytaniami i słuchaniem się wzajemnie droga do celu.

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update.

Trudno się rozmawia z niewiasta,ponieważ odpowiada jak by od niechcenia.Dzis odpisała po 8h,A na zakończenie dnia tylko odczytała I nie odniosła się w żaden sposób do komplementów w jej kierunku.

Albo jest obrażona nadal albo już nie jest zainteresowana.

Chyba będę musiał odpuścić temat bo jeśli w najlepszym wypadku robi to po zlosci,to nie podobają mi się takie gierki i traktowanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Maninblack napisał:

Trudno się rozmawia z niewiasta,ponieważ odpowiada jak by od niechcenia.Dzis odpisała po 8h,A na zakończenie dnia tylko odczytała I nie odniosła się w żaden sposób do komplementów w jej kierunku.

W moim przypadku potwierdzonym wielokrotnie była to zapowiedz końca relacji która inicjowała kobieta. Przykro mi ale to nie wygląda dobrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.