Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, emrata napisał:

A wiesz, że są takie mineralne, nie zatykające,  nawilżające, kremy bb i nawet pomagające w walce z zaskórnikami?

Ale jednak trzeba to też nakładać, a po co mi to? Cerę mam ładną i bez żadnych niedoskonałości. Po co mam ją "kolorować" nienaturalnie ? :P 

Jak wspomniałam, bardzo rzadko robię pełny makijaż...w sumie to chyba ostatnio na komunii tylko oczy pokreśliłam. 

Dalej te kremy mają w sobie dużo chemii. 

Ja już od dłuższego czasu jestem na naturalnych kosmetykach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2019 o 11:53, Szycha2 napisał:

Czy dziewczyny z problemami dermatologicznymi postępują etycznie ukrywając to pod toną makijażu

Etyka nie ma zastosowania w relacjach czysto damsko-męskich typu flirtowanie, uwodzenie, podrywanie, zakochwianie się.

 

To jakby mierzyć temperaturę linijką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hippie napisał:

 Ale jednak trzeba to też nakładać, a po co mi to?

A no ok.

"Sprostowałam", bo nie każdy kosmetyk jest comedogenny, myślałam, że dziewczyny o tym nie wiedzą.

3 godziny temu, Libertyn napisał:

Polecam wzorować się na kuchni azjatyckiej.Jest o wiele zdrowsza dla cery.

Nie myślę zmieniać diety, wegańska mi służy, wolę też produkty regionalne i sezonowe bo są świeże, z dietą azjatycką byłby problem w tym względzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy to manipulacja? ;)

Nie każdy może ją zastosować. Kiedyś zostałam zapytana przez kolegę, co robię w łazience, zajmowałam ją dość długo. Odpowiedziałam, że się maluję ;) Zapytał: po co? Więc powiedziałam, że, żeby ładnie wyglądać ;) Zapytał: a kiedy to zadziała? :D Zatem nie każdemu dane sztuczki z makijażem ;)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Haha, sorry, temat trochę śmieszny. Ale faktycznie, często jest jak w powiedzeniu - Kobiety są jak zdrapki. Jak zdrapiesz tapetę z jej twarzy to dowiesz się czy wygrałeś ;)

 

Podobnie ma się rzecz z push-upami. Cycki aż do brody, że łał i łoł,  ale kiedyś w końcu trzeba ten biusonosz zdjąć i co wtedy? Grawitacji nie przeskoczysz.

Dlatego jestem z frakcji, ktora uważa, że lepiej najpierw pokazać się facetowi bez większych upiększeń. Potem, w razie reklamacji można mu powiedzieć - widziały gały, co brały ;) 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ludzie przesadzają z tą tezą, że makijaż bardzo zmienia kobietę. Większość Pań raczej nie zmienia się aż tak bardzo pod wpływem jego. Z resztą moja mama zawsze powtarzała " ładnemu we wszystkim ładnie, brzydkiemu nic nie pomoże". Moim zadaniem branża kosmetyczna wmawia, że jakiś tusz do rzęs, czy podkład odmieni cię o 180 stopni. W prawdziwym życiu jedynie na prawdę tona tapety jest w stanie dać różnice ale te makijaże są na specjalne wyjścia. W dzień rzadko która ma aż taki mocny make up. Jedynie brwi według mnie trochę zmieniają twarz, a reszta nieznacznie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/5/2019 at 6:42 PM, Libertyn said:

Dziś jechałem busem. Wsiadł facet. Z poparzoną twarzą.

Przy takich ludziach się głupieje. Nie wiesz jak się zachować. Myślę że ten facet wolałby mieć make up i nie budzić kontrowersji. Móc iść do normalnej pracy.

Kurcze jaki timing. Wczoraj widziałam w wielkiej galerii handlowej jak na kogoś czekał przed sklepem chłopak, może z 18-20 lat, z tym kijkiem dla niewidomych. Wszyscy go omijali jak jakiś słup na drodze. Od razu pomyślałam o tym forum. Jakie on ma szanse na rynku damsko – męskim, skoro randkowanie przeniosło się do Internetu? A tu problem czy jakaś laska ma prawo do szpachli czy nie z etycznego punktu widzenia :blink:@Libertyn jesteś empatycznym czlowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Colemanka napisał:

Kurcze jaki timing. Wczoraj widziałam w wielkiej galerii handlowej jak na kogoś czekał przed sklepem chłopak, może z 18-20 lat, z tym kijkiem dla niewidomych. Wszyscy go omijali jak jakiś słup na drodze. Od razu pomyślałam o tym forum. Jakie on ma szanse na rynku damsko – męskim, skoro randkowanie przeniosło się do Internetu?

Jakieś ma. U dziewczyny z zdeformowaną twarzą na przykład. Są pary ludzi na wózkach. 

Cytat

A tu problem czy jakaś laska ma prawo do szpachli czy nie z etycznego punktu widzenia 

Jeśli nie ma problemu to trzeba go wymyślić

Cytat

@Libertyn jesteś empatycznym czlowiekiem.

Niestety. Wolałbym być egocentrycznym skurwielem. Bo takim najlepiej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/5/2019 at 11:53 AM, Szycha2 said:

Moje pytania jest następujące :

1. Czy dziewczyny z problemami dermatologicznymi postępują etycznie ukrywając to pod toną makijażu ?

2. Czy można z tym jakoś walczyć ? - Ja nie widzę tutaj rozwiązania innego jak nie umawianie się z takimi dziewczynami.

Od razu przypomniał mi się załączony w jednym z postów obrazek: czy kobiety nie powinny stracić na pewności siebie wiedząc, że ich wagina znajduje się tylko 1 cal od anusa? ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2019 o 11:53, Szycha2 napisał:

2. Czy można z tym jakoś walczyć ?

Tak. Ja miałam bardzo tłustą cerę, poszłam do dermatologa i przepisał mi izotek. Po prostu całe życie męczyłam się z trądzikiem i problem zniknął. Teraz w ogóle nie używam pudru.

(Wiem, że nie o to pytałeś, ale nic to ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Colemanka napisał:

Od razu przypomniał mi się załączony w jednym z postów obrazek: czy kobiety nie powinny stracić na pewności siebie wiedząc, że ich wagina znajduje się tylko 1 cal od anusa? ?

Niektórzy mówią plac zabaw obok szamba.

 

Jak żyć panie premierze? ;) 

Edytowane przez gladia
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Libertyn said:

Mam. Ale nie napiszę by komuś nofapu nie przerwać

Myślisz że nofapowcy hasają po Rezerwacie? To tak jakby stąpać po polu minowym. A nuż któraś z atrakcyjnych Rezerwatek wrzuci fotę albo opis gorączki sobotniej nocy. Jak nasza Violka wrzuciła tekst co robi z koleżankami, to można było zaślinić monitor z klawiaturą włącznie, nie wspominając o myszce! :P

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2020 o 18:13, Colemanka napisał:

Jak nasza Violka wrzuciła tekst co robi z koleżankami, to można było zaślinić monitor z klawiaturą włącznie, nie wspominając o myszce! :P

Też czytając mialam mokra myszkę ?

Ale nie mam komputera ?

Edytowane przez NimfaWodna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.