Skocz do zawartości

Kur.. co się dzieje?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest że coraz ciężej poderwać laske na portalach randkowych? 3 lata temu spotkałem się może z 20 paniami z Badoo w 3 miesiące, a dziś nawet ciężko o to żeby odpisała któraś sensownie wyglądająca na wiadomość.

Ja przez ten czas nie zbrzydlem, a wręcz przeciwnie ?

 

Masakra to się chyba dzieję naprawdę ?

 

Na żywo to nawet strach zagadać bo widzisz taką insta girl z wypiętymi cycami i dupą, zadartą do góry głową z miną srającego kota wpatrzona w telefon. Takich robi się coraz więcej,chyba czasy gdy zagadali się do obcej laski w parku dawno minęły bo teraz mam wrażenie że jak się tak zrobi to ona myśli sobie "jak on ma czelność się do takiej gwiazdy jak ja odzywać" ? 

 

Gdzie te naturalne dziewczyny uśmiechnięte i empatyczne dziewczyny które nie mają Instagramow i.innych gowien. ?

 

Chyba 9/10 dziewczyn które są choć trochę atrakcyjne mają ten shot, każda z nich myśli że jest gwiazdą i zasługuje na bogatego księcia.

 Reszta czyli brzydkie i szkaradne może i nie mają insta, ale kto chciałby z taką kręcić :D

 

Dramat. Chyba sam wkoncu się złamie i założę tam konto żeby wykreować się na gwiazdę. Zainwestuje w dobrego pr-owca, fotografa, zrobię kurs na trenera personalnego, ładna rzeźba, motywacyjne pierdolenie i sukces gwarantowany ?

 

Nie no oczywiście żartuję, nie kręci mniej lans i robienie z siebie gwiazdy na siłę, bo to bardzo próżne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, Wolverine1993 said:

Ja przez ten czas nie zbrzydlem, a wręcz przeciwnie

Skromny..

 

44 minutes ago, Wolverine1993 said:

Na żywo to nawet strach zagadać

Aha... to zagadaj zamiast pisać o strachu

 

46 minutes ago, Wolverine1993 said:

a dziś nawet ciężko o to żeby odpisała któraś sensownie wyglądająca na wiadomość

moze nie jesteś taki zajebisty jak sobie myślisz... albo robisz coś nie tak...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wroński napisał:

Może zapiszesz się do PIS-u?

 

To już wolę do PO czy jak ich tam teraz zwą i być nowoczesny, europejski i tolerancyjny, oglądać TVNy i podążać tropami mody,np jak ta ostatnia gdy robili sobie zdjęcia z bananami i lansowali się tym na FB i ig :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to  zdj :).

Ja mam ocenę 8 na fotce i  sporo z tymi laskami kręcę. 

Ale fakt  początki są ciężkie.

Nie nastawiaj się baw się tym i tyle a same przyjdą :).

 

 

 

Nie bądź zdesperowany też.

Ja robię tak da mi serduszko, piszę od razu o podanie fb.

Jak poda jest na serio zainteresowana i rozwijam relacje.

Jak nie poda to tylko atencji szuka i z głowy.

Szybko prosto i  przyjemnie :).

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pytonga napisał:

Skromny..

 

Aha... to zagadaj zamiast pisać o strachu

 

moze nie jesteś taki zajebisty jak sobie myślisz... albo robisz coś nie tak...

 

Wcale nie uważam że jestem zajebisty. Po prostu zastanowiam się dlaczego teraz jest o wiele ciężej jakąś zapoznać na takim portalu.

Przyznaję się że w swoim przekonaniu zmieniłem się na plus jeśli porównam swoję zdjęcie z przeszłości do tych dziś,ale to nie oznacza że uważam się za zajebistego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wolverine1993 napisał:

 

Wcale nie uważam że jestem zajebisty. Po prostu zastanowiam się dlaczego teraz jest o wiele ciężej jakąś zapoznać na takim portalu.

Bo laskom ego  tak wyjebało w orbitę że szok te od 18-23 lat porażka jest.

One myślą że księcia będzie mieć który je będzie adorowali  ubóstwiał nosił na rękach  i  zabawiał.

Szukaj powyżej tego  wieku  one już wyrastają z bajek i życie czegoś je nauczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mat2206 napisał:

Bo laskom ego  tak wyjebało w orbitę że szok te od 18-23 lat porażka jest.

One myślą że księcia będzie mieć który je będzie adorowali  ubóstwiał nosił na rękach  i  zabawiał.

Szukaj powyżej tego  wieku  one już wyrastają z bajek i życie czegoś je nauczyło.

Właśnie głównie o to się rozchodzi bo będąc te 3 lata młodszy głównie spotykałem się laskami w tym wieku o którym mówisz i było o wiele łatwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Po prostu zastanowiam się dlaczego teraz jest o wiele ciężej jakąś zapoznać na takim portalu.

Mężczyzna coraz starszy, coraz bardziej zasobniejszy itp, może przez 2 lata nie rozwinąłeś się na tyle, żeby jakąś Karyna się zainteresowała Tobą, wygląd poprawiłeś, ale pieniążki czy praca kuleje. Też mam podobne wnioski z tymi kobietami, że coraz gorzej, a jaki z tego morał? Zadbać o siebie i startować jak ułoże sobie życie, bo nie miałem bogatych rodziców, sam się muszę dorabiać, ryj dla niektórych nie wyjściowy, to mam pod górę :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Turop napisał:

Mężczyzna coraz starszy, coraz bardziej zasobniejszy itp, może przez 2 lata nie rozwinąłeś się na tyle, żeby jakąś Karyna się zainteresowała Tobą, wygląd poprawiłeś, ale pieniążki czy praca kuleje. Też mam podobne wnioski z tymi kobietami, że coraz gorzej, a jaki z tego morał? Zadbać o siebie i startować jak ułoże sobie życie, bo nie miałem bogatych rodziców, sam się muszę dorabiać, ryj dla niektórych nie wyjściowy, to mam pod górę :D

Ale co mają do tego pieniądze,skoro mało która nawet odpisuje a jeśli odpiszę to tak sucho że nawet mi się nie chce odpisywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Jak to jest że coraz ciężej poderwać laske na portalach randkowych? 3 lata temu spotkałem się może z 20 paniami z Badoo w 3 miesiące, a dziś nawet ciężko o to żeby odpisała któraś sensownie wyglądająca na wiadomość.

Bo może ma setki takich jak Ty? A wtedy to było niepopularne?

 

59 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Na żywo to nawet strach zagadać bo widzisz taką insta girl z wypiętymi cycami i dupą, zadartą do góry głową z miną srającego kota wpatrzona w telefon. Takich robi się coraz więcej,chyba czasy gdy zagadali się do obcej laski w parku dawno minęły bo teraz mam wrażenie że jak się tak zrobi to ona myśli sobie "jak on ma czelność się do takiej gwiazdy jak ja odzywać" ? 

Gdzie takie spotykasz? Nie znam takowych. Zagadać zawsze można. Ale niech nie będzie desperacji.

59 minut temu, Wolverine1993 napisał:

 

Gdzie te naturalne dziewczyny uśmiechnięte i empatyczne dziewczyny które nie mają Instagramow i.innych gowien. ?

Te też mają insta. A często po prostu są zajęte, lub zapracowane

59 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Chyba 9/10 dziewczyn które są choć trochę atrakcyjne mają ten shot, każda z nich myśli że jest gwiazdą i zasługuje na bogatego księcia.

Jest popyt i podaż. Kobiety lubią sie podobać i tego nie zmienisz.

59 minut temu, Wolverine1993 napisał:

 Reszta czyli brzydkie i szkaradne może i nie mają insta, ale kto chciałby z taką kręcić :D

Ty?

 

59 minut temu, Wolverine1993 napisał:

 

Dramat. Chyba sam wkoncu się złamie i założę tam konto żeby wykreować się na gwiazdę. Zainwestuje w dobrego pr-owca, fotografa, zrobię kurs na trenera personalnego, ładna rzeźba, motywacyjne pierdolenie i sukces gwarantowany ?

XD. Tak. Masa followersow z calego świata. Masa propozycji z np. Bangladeszu

59 minut temu, Wolverine1993 napisał:

 

Nie no oczywiście żartuję, nie kręci mniej lans i robienie z siebie gwiazdy na siłę, bo to bardzo próżne.

Na insta znajdujesz czego szukasz. Szukasz ladnych lasek to widzisz tylko je. Ja widzę fotki i relacje ludzi nominowanych do Pulitzera

 

8 minut temu, Mat2206 napisał:

Bo laskom ego  tak wyjebało w orbitę że szok te od 18-23 lat porażka jest.

Oj. Nie wszystkim. Tylko tym w targecie.

8 minut temu, Mat2206 napisał:

One myślą że księcia będzie mieć który je będzie adorowali  ubóstwiał nosił na rękach  i  zabawiał.

A faceci nie myslą tego samego o myszce? Że laska 8/10 zapała do nich ognistą milościa i będzie usługiwała?

8 minut temu, Mat2206 napisał:

Szukaj powyżej tego  wieku  one już wyrastają z bajek i życie czegoś je nauczyło.

Tego że trzeba mieć wymagania i granice. I samoświadomość tego że  nie wszystko złoto, co się świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wolverine1993 napisał:

Ale co mają do tego pieniądze

Jak byś miał zdjęcie w nowym bmw, i zdjęcie w tle jak niosą Cię kobiety na kokosach z wysp Kanaryjskich, myślę, że nie odpisywały by tak sucho. Ja tam nie wchodzę na takie portale bo szkoda nerwów :)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Turop napisał:

Jak byś miał zdjęcie w nowym bmw, i zdjęcie w tle jak niosą Cię kobiety na kokosach z wysp Kanaryjskich, myślę, że nie odpisywały by tak sucho. Ja tam nie wchodzę na takie portale bo szkoda nerwów :)

Nie miałem takowych zdjęć i jakos dawałem radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wolverine1993 napisał:

Nie miałem takowych zdjęć i jakos dawałem radę ;)

Bo byłeś młodszy, za czym idzie mniejsze wymagania wobec twojej osoby w stosunku do wieku. Ale to IMO ? A Ty jaką masz teorie na ten temat? Jak jesteś 93 rocznik to jesteśmy w tym samym wieku i wiem o co Ci chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badoo czy Tinder przestały spełniać swoją rolę( w Polsce), jako portalu randkowego a przeistoczyły się w swoistą galerie kobiet. I tu ważna rzecz. Chodzi mi dokładnie o kobiety po wyżej 7/10 i w zwyż.

Takie wielkie portfolio dam ? Wchodzisz i potwierdzasz(matche), o ich wysokim mniemaniu urody.

Reszta pań, poniżej 7mki, to deska ratunku dla siebie, na spotkanie beta bankomatu dla sowich dzieci etc.

Edytowane przez Still
  • Like 11
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Turop napisał:

Bo byłeś młodszy, za czym idzie mniejsze wymagania wobec twojej osoby w stosunku do wieku. Ale to IMO ? A Ty jaką masz teorie na ten temat? Jak jesteś 93 rocznik to jesteśmy w tym samym wieku i wiem o co Ci chodzi. 

Pamiętam że miałem jakieś dwa zdjęcia których dziś bym w życiu nie wstawił bo lekko mówiąc były słabe ? No nie twierdzę że około 20 spotkań z roznymi paniami w dwa czy tam trzy miesiące to jest jakiś mega wyczyn. Po prostu widocznie one miały zupełnie inne podejście do tematu spotkań i były zainteresowane przynajmniej na początku ?

 

Edytowane przez Wolverine1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Still napisał:

Badoo czy Tinder przestały spełniać swoją rolę( w Polsce), jako portalu randkowego a przeistoczyły się w swoistą galerie kobiet. I tu ważna rzecz. Chodzi mi dokładnie o kobiety po wyżej 7/10 i w zwyż.

Takie wielkie portfolio dam ? Wchodzisz i potwierdzasz(matche), o ich wysokim mniemaniu urody.

Reszta pań, poniżej 7mki, to deska ratunku dla siebie, na spotkanie beta bankomatu dla sowich dzieci etc.

No @Still, rozpołowiłeś strzałę tkwiąca w środku tarczy, nic dodać nic ująć.

 

@Wolverine1993 Ty też masz rację w tym co piszesz, dosyć długo tam działam i mam identyczne wrażenie, wygląd a przede wszystkim zasoby mocno w górę a skuteczność w dół. Zauważyłem u siebie, że nie o tyle jest problemem utrzymanie laski przy sobie, co jej pozyskanie. Do tych ładniejszych to nie podchodź, a z brzydkimi nikt nie chce:) I nawet już auto nie pomaga, a mam dosyć fajne:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Foster napisał:

No @Still, rozpołowiłeś strzałę tkwiąca w środku tarczy, nic dodać nic ująć.

 

@Wolverine1993 Ty też masz rację w tym co piszesz, dosyć długo tam działam i mam identyczne wrażenie, wygląd a przede wszystkim zasoby mocno w górę a skuteczność w dół. Zauważyłem u siebie, że nie o tyle jest problemem utrzymanie laski przy sobie, co jej pozyskanie. Do tych ładniejszych to nie podchodź, a z brzydkimi nikt nie chce:) I nawet już auto nie pomaga, a mam dosyć fajne:D

Dobrze że nie tylko ja widzę problem :D

ogólnie to konto założyłem po rozstaniu z ex wiec miałem ponad dwa lata przerwy od tego typu portali i myślałem sobie że ogarnę sobie szybko nową dupeczke skoro kiedyś tak dobrze mi szło

. No i okazało się że taki chuj ?? Przez pół roku może dwa spotkania z dziewczynami z internetow ? Także niezły regresnw w tej kwestii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w jak najlepszym porządku, nie wiem po raz kolejny skąd ten szok. Już klasyk mawiał:"Takie Rzeczypospolitej koleje jakie młodzieży chowanie". Skoro dzisiaj młode sikorki lawinowo kończą z wyróżnieniem studia z zarządzania instagrama to nie oczekujmy wartościowych skromnych przyszłych żon, a jak widać nawet nie oczekujmy zainteresowania.

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pisałem w innym temacie, że gdybym miał zgadywać o co chodzi w tinderze, to powiedziałbym, że to portal do promowania modelek w wieku +/- 20 lat. Nigdy bym nie pomyślał, że to portal randkowy. Sam nie korzystam, to nie wiem jak sprawa wygląda w praktyce, ale na moje oko nieciekawie.

 

Dziewczyny mają bardzo podkręconą urodę, większość z nich podaje w opisie insta z setkami-tysiącami obserwujących, na zdjęciach widać też, że mają kasę. Nie wiem, czy normalne dziewczyny wyszły z tego portalu, czy nigdy ich tam nie było.

 

Prawdopodobnie duży procent jest tam w celu promocji swoich profili społecznościowych. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.