Skocz do zawartości

Kur.. co się dzieje?


Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, szymonfranko napisał:

Umówiłem się przez taki portal (żeby nie było, że nie potrafię), ale nie rozumiem kobitek, które:

- zagadują człowieka (w tym przypadku mężczyznę (zakładam nadal, że mężczyzna też człowiek, choć może się mylę))

- pogadają

- mężczyzna wybiera średnio-wyższy lokal do spotkania, tylko obgadać termin

- laski blokują konta.

A po drugiej stronie monitora siedzi dziunia i liczy ile frajerów spławiła. Zasłyszane od koleżanki - dużo odjebanych dziewczyn chodzi do klubu tylko po to żeby zlewać i spławiać frajerów masowo. Jak to koleżanka powiedziała - "a czasami mamy taki dzień, że nas w pracy coś wku..ia to idziemy wieczorem sobie odreagować na mężczyznach". Mam nadzieję, że pomogłem. 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj się kolego zwariować.

 

Nie potrzebujesz wiedzy jak je zrozumieć tylko jak z nimi postępować w zależności od tego jak one zachowują się w interakcji z Tobą.

 

Tę wiedzę możesz zdobyć w oparciu o własne obserwacje co wiąże się z tym, że w początkowym okresie kobiety mogą Cię mocno pokaleczyć... Lub możesz zdobyć ją np. na tym forum czytając relacje z różnych sytuacji i interakcji z kobietami publikowane braci. Dostrzeżesz, że pewne zachowania kobiet w określonych sytuacjach są powtarzalne i to będzie pierwszy krok do tego, byś sam w przyszłości uniknął błędów. Czytaj, rozwijaj swoją wiedzę, ucz się na błędach i sukcesach braci. Forum jest prawdziwą kopalnią bardzo cennej wiedzy, korzystaj z niej.        

 

  

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomko napisał:

Zasłyszane od koleżanki - dużo odjebanych dziewczyn chodzi do klubu tylko po to żeby zlewać i spławiać frajerów masowo.

To to sam widziałem jak bywałem w klubach. 

Laski odjebane na maksa, często chodzą w grupach. Spławiają typów którzy podeszli i tak przez całą noc.

Zwykły chłop zdobędzie się na odwagę i podejdzie a ta z wyższością to oleje.

Jak chodzi o podryw w klubach to tam bardzo liczy się wygląd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Meg4tron napisał:

To to sam widziałem jak bywałem w klubach. 

Laski odjebane na maksa, często chodzą w grupach. Spławiają typów którzy podeszli i tak przez całą noc.

Normalka. One chcą odreagować. Ewentualnie wyrwać jakies

Cytat

Zwykły chłop zdobędzie się na odwagę i podejdzie a ta z wyższością to oleje.

Tak samo jak Becky 5/10 u Chada będzie duchem

Cytat

Jak chodzi o podryw w klubach to tam bardzo liczy się wygląd.

No bo przecież nie poglądy filozoficzne. Kluby dobre są na ONSy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2019 o 14:20, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Log-off do życia proszę zrobić.

I tam wypatrywać sposobności. 

Są takie tygodnie, że trafi ich się kilka na raz

Cos w tym jest. Ja dzis mialem wizytę u lekarza w przychodni. A tu sie okazuje, że lekarka taki lachon, że szok! Max 30 lat, w sukience, szczuplutka i wysoka brunetka. No mój typ. ;)

Niestety zbyt mało ogarniety jestem jeszcze żeby tak "w locie" ogarniac bajerę. Ale nazwisko znam i sprawdzę czy wolna. Zawsze mogę tam jeszcze zajrzeć :D

 

 

7 godzin temu, szymonfranko napisał:

- mężczyzna wybiera średnio-wyższy lokal do spotkania, tylko obgadać termin

Nigdy nie bawię się w poważne lokale. Kawa/piwko i wystarczy. Jak bedzie zainteresowana to więcej nie trzeba ;) a jak nie, to nic nie pomoże, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też miałem kiedyś taki okres w klubach, że laski się do mnie usmiechały ocierały, a ja perfidnie się na nie patrzyłem i uśmiech taki szyderczy , spojrzenie w oczy i do kumpla coś i w inną część sali.

Potem jak znów nasze spojrzenia się spotkały to

Kilka razy bym wpierdol dostał, oto jak mogłem je potraktować albo w oczach te kurwiki takie jakby chciały Cię zajebać.

 ??

Ech jak człowiek nie podchodzi do nich emocjonalnie i czysto rozrywkowo to są takie milutkie i śmieszne ☺

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, szymonfranko napisał:

mężczyzna wybiera średnio-wyższy lokal do spotkania,

To można co najwyżej, gdy relacja się zacieśnia, a nie na 1 spotkanie.

 

7 godzin temu, szymonfranko napisał:

Inny przykład: kobita na randce się najadła, napiła (nie jestem dusigroszem -  przede wszystkim zajęła mój czas), by pod koniec

stwierdzić: "Wiesz, nadal nie jesteś sam" (byłem w separacji, co uczciwie w profilu zaznaczyłem).

Nie czytasz poradników?

Sporo lasek jest na portalach randkowych tylko po to aby się wprosić do dobrego lokalu i nażreć.

 

7 godzin temu, szymonfranko napisał:

Człowiek traci czas 20min - 2h na czytanie i wymyślanie postów

Nie umiesz metodą kopiuj-wklej?

Ja tak na dzień kobiet wysłałem kilkadziesiąt życzeń:D koleżankom z internetu.

 

 

17 minut temu, Meg4tron napisał:

@Quo Vadis? Garów nie mogą umyć albo podłogi bo im korona spadnie :D 

Tipsy się połamią!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Meg4tron napisał:

To to sam widziałem jak bywałem w klubach. 

Laski odjebane na maksa, często chodzą w grupach. Spławiają typów którzy podeszli i tak przez całą noc.

Zwykły chłop zdobędzie się na odwagę i podejdzie a ta z wyższością to oleje.

Jak chodzi o podryw w klubach to tam bardzo liczy się wygląd.

Masz całkowitą rację. Pracując za barem widziałem takie sytuacje a jako barman byłem jak "niewidzialny" i słyszałem rozmowy kobiet przy barze jak "darły łacha" z tych "frajerów", którzy odważyli się podchodzić. Interesowały się tylko tymi mężczyznami, których sobie upatrzyły, reszta dla niech nie istniała.

 

Ja kiedy szedłem polować wybierałem najmniej atrakcyjną z grupy i od razu ją izolowałem zabierajac kilka kroków na bok od grupy.  W dużej ilości przypadków po chwili pojawiała się jej atrakcyjniejsza koleżanka pod pretekstem  - papieros, ogień, chusteczka itp.  Wtedy uprzejmie ale stanowczo mówiłem jej, że nam przeszkadza i laska albo sfochowana odchodziła albo próbowała dyskutować to szybko ją usadzałem i stanowczo wypraszałem. Rozmawiałem jeszcze przez chwilę z tą którą zabrałem na bok i nastepnie żegnałem się zmieniając miejsce w lokalu. W wielu przypadkach ta sfochowana lub któraś z jej koleżaneczek pojawiała się blisko i próbowała zwracać na siebie uwagę lub incjować kontakt. Wtedy bez słowa brałem ją za rękę i zabierałem z lokalu. Zaraz za drzwiami jak było pusto, przyciagałem do siebie i całowałem w usta. Bez koleżaneczek, po jednym pocałunk miała taki bałagan i szum w głowie, że była już moja. 

 

Zagranie nie jest czyste ale miało całkiem dobrą skuteczność.       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jerry przeczytaj jeszcze raz. 

 

@Hidalgo mój kumpel robił to samo. Tylko, że on nie wyrywał. Wybierał tą najbrzydszą i całą noc z nią tańczył. Miny koleżanek bezcenne. A miał wygląd i mega umiejętności taneczne. 

 

Ja zaś tańczę średnio. Nie wymiatam, ale tez nie jestem klockiem. Po połknięciu red pilla zmieniłem podejście na imprezach. Chodziłem tak dla testowania wiedzy z forum. Raz trafiła mi się mega rakieta. Chomik jej zaczął chodzić w głowie po tym jak odmówiłem jej kupna drinka. Powiedziałem żeby mi kupiła. Kupiła i tańczyliśmy całą noc. Okazało się, że jest instruktorką tańca. Na koniec powiedziała, że to była jej najlepsza impreza. Oczywiście mówiłem rzeczy, które chciała usłyszeć. 100% gry z mojej strony. Sama wpisała swój numer do mojego telefonu. Jak się rozstaliśmy to go wykasowałem. 

 

Edytowane przez Marvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2019 o 17:49, Libertyn napisał:

Tak samo jak Becky 5/10 u Chada będzie duchem 

I tylko dla 5/10 będzie tak samo.

Dla 6/10, 7/10 już nie. Kobieta takie osobniki odsieje a mężczyzna nie.

A Ty w co drugim poście piszesz że jest "tak samo". Nie jest tak samo.

 

W dniu 12.06.2019 o 17:10, Hidalgo napisał:

Pracując za barem widziałem takie sytuacje a jako barman byłem jak "niewidzialny"

Niestety nie dlatego. Są tu na forum opisy braci którzy pracując jako barmani mieli duże powodzenie podczas pracy (klientki ich zaczepiały podczas gdy oni pracowali jako barmani).

 

W dniu 12.06.2019 o 17:10, Hidalgo napisał:

Ja kiedy szedłem polować wybierałem najmniej atrakcyjną z grupy i od razu ją izolowałem zabierajac kilka kroków na bok od grupy.  W dużej ilości przypadków po chwili pojawiała się jej atrakcyjniejsza koleżanka pod pretekstem  - papieros, ogień, chusteczka itp.  Wtedy uprzejmie ale stanowczo mówiłem jej, że nam przeszkadza i laska albo sfochowana odchodziła albo próbowała dyskutować to szybko ją usadzałem i stanowczo wypraszałem. Rozmawiałem jeszcze przez chwilę z tą którą zabrałem na bok i nastepnie żegnałem się zmieniając miejsce w lokalu. W wielu przypadkach ta sfochowana lub któraś z jej koleżaneczek pojawiała się blisko i próbowała zwracać na siebie uwagę lub incjować kontakt. Wtedy bez słowa brałem ją za rękę i zabierałem z lokalu. Zaraz za drzwiami jak było pusto, przyciagałem do siebie i całowałem w usta. Bez koleżaneczek, po jednym pocałunk miała taki bałagan i szum w głowie, że była już moja.

Mnie ciekawi jak wygląda sprawa w przypadku gdy spodoba mi się "mniej atrakcyjna" koleżanka. Czyli dla mnie będzie ona bardziej atrakcyjna, no ale dla innych nie. I same dziewczyny będą miały wtedy odwrotnie ustawioną hierarchię.

Czy w takim wypadku wyrywając bardziej atrakcyjną społecznie koleżankę można liczyć na to że ta mniej atrakcyjna się sfochuje i będzie próbowała nawiązać kontakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2019 o 16:01, imprudent_before_the_event napisał:

Niestety nie dlatego. Są tu na forum opisy braci którzy pracując jako barmani mieli duże powodzenie podczas pracy (klientki ich zaczepiały podczas gdy oni pracowali jako barmani).

Ja również nie narzekałem na powodzenie i brak towarzystwa kobiet w tej pracy ale nie to jest tematem powyższej dyskusji.

 

Nie piszę o tych kobietach, które wisiały mi na barze, robiły słodkie oczy i śpiewały "Pocałuj mnie chcę poczuć się jak w niebie", czy też czekały aż skończę zmianę, żeby spędzić ze mną noc.

 

Piszę to tych, które nie były mną zainteresowane i ich zachowaniu w stosunku do mężczyzn, którzy podchodzili i próbowali je poderwać.

 

Jak nie będziesz atrakcyjny dla kobiety pod względem jej standardów wizualnych, emocjonalnych czy też finansowych to nie będzie na Ciebie zwracała uwagi bez wzgledu na to gdzie będziesz pracował i dotyczy to wszystkich mężczyzn.   

   

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/6/2019 at 10:38 PM, jerry said:

A jak nawiązujesz z nimi pierwszy kontakt? real czy online? Tak z ciekawości. I czy wyglądasz na swój wiek (może tu jest Twój as w rękawie :D)

Wyłącznie w realu, nie mam czasu i pieniędzy na gównorandki z tindera. Pewnie jak bym miał ciało jak Vin Diesel to bym działał online ale nie mam, więc nawet do tego nie podchodzę.

 

Wyglądam na parę - ale nie dużo - lat mniej niż mam. Jak jestem wyspany i nie na kacu to kobiety dają mi 31-34.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.