Skocz do zawartości

No wchodzisz cieniasie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem sobie dziś nad rzeczką opodal krzaczka ;) Łowiłem ryby, nie był to typowy wypad na ryby tylko potrzebowałem drobnicy na trupki więc wybrałem się nad rzekę na terenie miasta, blisko kąpielisko itd Łowiłem na terenie przystani kajakowej na rzece Warcie. Kręciły się tam dwie dziewuszki ok 7-8 lat. Kąpały się itd. Ogólnie takie śmiałe same coś zagadywały, proszę pana to i tamto bla bla bla. Przystań w formie zatoki wybetonowanej z pomostami. No i te dziewuszki zaczęły wychodzić na otwartą wodę gdzie prąd wodny dość spory, tyle, że dość płytko. Mówię do nich nie wychodźcie na otwartą rzekę bo jeszcze was prąd porwie, Spoko Spoko nie pierwszy raz tu wchodzimy. No żeby nie było, że będzie trzeba po którąś wskakiwać.  WTF kto puszcza takie małe dzieciaki same nad rzekę. Przyszło dwóch ich kolegów w podobnym wieku, usiedli na pomoście i moczą nogi jeden gdzieś tam sobie przy brzegu chodzi a drugi nadal siedzi i moczy ten nogi  w pewnym momencie jedna z tych dziewuszek mówi do chłopaszka : " No wchodzisz cieniasie ?" Nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Chłopaki zbierają cięgi od najmłodszych lat. A panie zbierają szlify od najmłodszych lat. 

  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaxMen napisał:

" No wchodzisz cieniasie ?"

To był pewnie taki shit test

 

Godzinę temu, MaxMen napisał:

Chłopaki zbierają cięgi od najmłodszych lat. A panie zbierają szlify od najmłodszych lat.

Coś w tym jest, kiedyś niejaka Madonna (ta cała osrana piosenkarka) stwierdziła, że obserwując swoje dzieci zauważyła, ze dziewczynki od najmłodszych lat są cwane a chłopaki to gapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Piter_1982 napisał:

Myślę, że nikt

Różnie może być, pierwsze domostwa są już pewnie niecałe 100m od tego miejsca. Ale dzieciaki w strojach itd. 

Kiedyś przy mnie porwało taką ok 16 latkę bo wyszła za daleko zrobiło się głębiej podcięło ją i poszła z prądem a prąd na warcie dość silny i trzeba było za nią skakać gonić i wyciągać na brzeg. Dokładnie w tym miejscu co dziś tylko po drugiej stronie rzeki kilka lat temu utopiło się dwóch młodych mężczyzn ok 40 stki. Nie wiem czy byli nawaleni czy jak ale jak widać i dorosły czasami nie poradzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxMen

1 godzinę temu, MaxMen napisał:

w pewnym momencie jedna z tych dziewuszek mówi do chłopaszka : " No wchodzisz cieniasie ?" Nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Chłopaki zbierają cięgi od najmłodszych lat. A panie zbierają szlify od najmłodszych lat. 

Muszę cię zmartwić, bo tu nie chodzi o to, że akurat te dziewczyny zbierają szlify od najmłodszych lat.

Ludzki mózg, na różnym etapie życia, inaczej postrzega zagrożenie i ocenę ryzyka. 

W wieku dziecięcym(szczególnie) i nastoletnim, człowiek a w zasadzie jego mózg, źle interpretuje zagrożenie wynikające z danej sytuacji. Ot co:) Dlatego też młody człowiek, jest skłonny do niebezpiecznych zachowań.

 

Edytowane przez Still
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, MaxMen said:

Spoko Spoko nie pierwszy raz tu wchodzimy. No żeby nie było, że będzie trzeba po którąś wskakiwać.

taaa spoko spoko a potem, nurt porwie jedną z drugą i płacz w miasteczku, że się potopiły a rybacy nie pośpieszyli z pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baros Raz wyciągnąłem chłopaka z zalewu i dziewczynę z rzeki, innym razem byłem za daleko, zanim zrozumiałem co sie dzieję i doplynąłem łódką to po chłopaku nie było śladu a co ciekawe na plaży w wuj osób. I się tylko patrzyli jak rodzina krzyczała jak obdzierana ze skóry, przeraźliwy krzyk rozpaczy. Byłem z kumplem daleko na otwartej wodzie. Później wyłowili go nurkowie straży.

 

@The Motha A wiesz, że już nie pamiętam 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxMen

Tu nie ma co się dziwić dziewczynki od małego mają łatwiej i są uczone by pokazywać swoje emocje i skarżyć jak coś się dzieje.

Mam w swojej rodzinie samych braci ciotecznych i jedna siostre.

Z czym ,że to dziewczynka 8 lat i wiesz co jest cwansza niż 3/4 moich braci.

A jak na nią nakrzyczysz idzie się pożalic albo płacze.

Bracia biorą to do siebie i zmieniają swoją postawe.

 

Śmiem twierdzić ,że to chłopaki już są dzisiaj porządniejsi rzadko kiedy używają bluzgow, a laski awantury i krzywe odzywki od małego.

Potem ci taka 20latka wychodzi i tańcz koło mnie, a jak nie to idę do innego.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Socjalizacja od dawna wygląda tak jak pisze @PatZz, tylko jeszcze teraz jest to potęgowane przez czasy, w jakich funkcjonujemy. I potem mamy do czynienia z niebywałą bezczelnością dzisiejszych nastolatek a także młodych studentek - zresztą, już 24-25 latki zachowują się inaczej niż kiedyś - pełne przekonania o tym, że wszystko im wolno, wszystko im się należy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.