Skocz do zawartości

Roszady


lekkiepióro

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo się dzieje ostatnio na szkolnej. Jan Ełborodo coraz bardziej zadomawia się w prezydenckiej posiadłości. Gdy Major wybył na kilka dni, Jan, tu tego, spał nawet na jego łóżku. Majorowi się to nie podoba, ale sam chyba czuje, że nie za wiele ma do gadania. 

 

Ponadto mamy konflikt pomiędzy Pawłem z Warszawy a Słaaawkiem. Deklaratywnie oboje chcą pomagać Kononowiczowi i Majorowi, ale jednocześnie konkurują ze sobą i są wobec siebie podejrzliwi. Tak jakby chcieli mieć "pomoc" na wyłączność. Trochę mnie to dziwi i nie rozumiem jednego i drugiego.

 

Major coraz częściej wychodzi dokarmiać wiewiórki, zaś Kononowicz podobno w ogóle nie dba o dietę i dalej wpier***a jak leci. Gdzieś tam wisi nad prezydentem bożym także proces w sprawie psa Nera.

 

Trwa konflikt z Mexikano, ktoś wysłał do niego paczkę, dedykowaną dla Ełborodo, którą Meksyk przyniósł osobiście do Konona. Po rozpakowaniu okazało się, że w środku są puste puszki po piwie, wypita wódka i kilka kopert, w których nadawca deklaruje, iż miało być po kilkaset złotych. Co na to Kononowicz? Wiadomo Meksyk zabrał. Wspaniała prowokacja boża, ugułem.

 

Dzieje się dużo ostatnio. Jak myślicie co będzie dalej? Kto ma rację? 

Edytowane przez lekkiepióro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Jan Rodo powoli wypiera Majora z posiadłości prezydenckiej, walka trwa. Major nie chce robić lajtów bożych, gdy jest Janek, prawdopodobnie dlatego, bo boi się, ze zostanie zajechany przez widzów + duet Konon, Łoś oraz, że Janek będzie się pchał do kamery i chciał swojej działki od lajta. Generalnie nie trawi Janka, stąd ostatnio nasiliły się jego nitro-wycieczki. Wydaje się, że Konon coraz bardziej dojrzewa do decyzji, by wypierd***ć Majora i zakwaterować Janka.

Edytowane przez lekkiepióro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.