Skocz do zawartości

Różnice libido


leto

Rekomendowane odpowiedzi

12 minutes ago, Jaśnie Wielmożny said:

A tak serio, serio, czy ta dziewczyna zrobiła w życiu cokolwiek interesującego czy to po prostu Myszka jak inne ale Twoja optyka zamroczona.

No przyznaję, trochę szara myszka dla anonka. Cóż, nie miała jeszcze dość czasu żeby błysnąć.

 

Wiesz, gdybym ja miał szukać kobiet z osiągnięciami na poziomie, który na mnie robi wrażenie, to niestety, ale w tym kraju znalazłbym ich może parę tysięcy i wszystkie by były raczej 35+ hahaha, także nie tędy droga (a wiem to stąd, że jak wyżej wspominałem, znałem jedną na takim poziomie, no i mocno nie wyszło). Mi w zupełności pasuje miła, ciepła, młoda, seksowna panna, taka, z którą można wyskoczyć na pizzę ale też i na wystawę w galerii.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Jaśnie Wielmożny said:

Chciałbym zauważyć, że ona ma mentalnie 40 a ty mentalnie 26 w sensie energii i wigoru, to jaka będzie w Twoim wieku?

To nie jest tak do końca że ja jestem jakimś uber-Chadem :D Może to co wyżej pisałem można było tak odebrać, ale nie przeceniam też swojej wartości. Nie jestem dyrektorem banku który w wolnym czasie konstruuje bombę atomową, jeździ na misje humanitarne do Syrii i biega ultramaratony. Ale fakt że zaczynam zauważać jednak pewną różnicę w poziomach energii.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, leto napisał:

Twierdzi, że nigdy się też nie masturbowała.

Wow

3 minuty temu, leto napisał:

Mi w zupełności pasuje miła, ciepła, młoda, seksowna panna, taka, z którą można wyskoczyć na pizzę ale też i na wystawę w galerii

I ją w tej galerii wzią... aha, nie bo cośtam.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, WGTOW said:

I się rozstaliście? Pewnie nie gotowała albo ciało już nie te xD

Gotowała beznadziejnie, ale ponieważ jestem UGODOWYM człowiekiem, to przymykałem na to oko :D A samo rozstanie to długa historia, nie temat na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mejli napisał:

O żesz, mam cichą nadzieję, że nie zostanę (po-u)sunięta ;-), skoro system pozwolił, to się wpisałam ?

Mejli doceniamy sensowne uwagi w wątku ale mam sztywne zasady i na forum jest dział dla Pań znajdziesz go na samym dole. Nie traktuj tego jako potwarzy, takie są zasady i one trzymają forum w ryzach i porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, leto napisał:

No ze mną też nie.

To wymaga czasu, ale najpierw sama musi znaleźć drogę ?

Teraz, Jaśnie Wielmożny napisał:

Mejli doceniamy sensowne uwagi w wątku ale mam sztywne zasady i na forum jest dział dla Pań znajdziesz go na samym dole. Nie traktuj tego jako potwarzy, takie są zasady i one trzymają forum w ryzach i porządku. 

ok, powinna być blokada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mejli napisał:

To wymaga czasu, ale najpierw sama musi znaleźć drogę ?

ok, powinna być blokada ?

Widocznie nie oznaczyłaś płci podczas rejestracji. Jesteśmy tutaj uważni, czuj się jak u siebie lecz wypowiadaj tylko w rezerwacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Widocznie nie oznaczyłaś płci podczas rejestracji. Jesteśmy tutaj uważni, czuj się jak u siebie lecz wypowiadaj tylko w rezerwaci

Oznaczyłam ?

Leto, jesli tobie zależy na tej relacji, w końcu sie uda, ale więcej pracy jest po stronie twojej pani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Karata napisał:

Dlatego ja dla zasady łamię tę zasadę :D

:-), ja akurat jestem tu gościem, wobec czego szanuję zasady. Ja też swoje mam. Skoro mnie nie chcą w pewnych tematach, to nie będę dzielić się swoim zdaniem. Może Leto chcąc poznac opinię kobiet, powinien umieścic ten post w innym dziale. Nie wnikam i znikam :-). Pozdrawiam wszystkich!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leto napisał:

No ze mną też nie.

Och Panie :) To popracujcie nad tym :) (Mówię poważnie)

Bo wiesz, to nie jest normalne, żeby dziewczyna w jej wieku nie miała orgazmów. Węszę frustrację Twoją i jej w jakiejś perspektywie czasu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.06.2019 o 19:28, leto napisał:

Ciężko to nawet w ogóle jakoś ogarnąć od strony ewolucji - po co matka natura tak zrobiła kobietom, że max libido mają w wieku 35-40 lat, gdy na dzieci jest już za późno?

Bo jak maja 20 to sa atrakcyjne i nie muszą szukać samca. Jak mają 30-35 to potomstwo jest już samodzielne i może nastąpić kolejny cykl rozrodczy.Ale wtedy samice musza same wskakiwać na kutasa. Zazwyczaj małżeństwa rozpadają się po ok 8-10 latach w wieku 30-40 lat.

Edytowane przez ntech
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.