Skocz do zawartości

Wiek nie ma znaczenia, jeśli jesteś milionerem :)


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny przykład miłości od pierwszego wejrzenia :) 

 

"63-letni milioner Milos Kant złożył ofertę zwyciężczyni drugiego sezonu portugalskiego reality show Love on Top 25-letniej Margaricie Aran. Dziewczyna zgodziła się na jego propozycję. Romans pary był szybki: upłynęło zaledwie sześć tygodni od chwili zapoznania się do propozycji ślubu. Para poznała się w klubie „Princess” w Lucernie (Szwajcaria). Współwłaścicielem klubu jest Kant. To tutaj dziewczyna, która pracowała wcześniej jako modelka, postanowiła tańczyć topless." - źródło korzik.net 

 

1559753540_korzik_net_livob-1.jpg

 

1559753605_korzik_net_livob-3.jpg

 

1559753589_korzik_net_livob-4.jpg

 

1559753545_korzik_net_livob-5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Maurycy napisał:

modelka, postanowiła tańczyć topless

 

22 minuty temu, Maurycy napisał:

63-letni milioner Milos Kant

Sytuacja raczej schematyczna, tym bardziej, że mówimy o lasce, która zarabiała swoim ciałem i o gościu, który 1 nogą już powoli wchodzi na drugi świat, na który kasy nie zabierze, więc jak nie teraz to kiedy?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w tym przypadku nie ma za bardzo o czym mówić. Gość to milioner. Nie, że bogaty, ale milioner, czyli kurewsko bogaty :) Myślę, że żaden samiec, bez względu na charyzmę czy jakiekolwiek inne cechy nie utrzymałby swojej kobiety gdyby na horyzoncie pojawił się ktoś o aż takiej forsie. No, chyba że też byłby milionerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Do łóżka, taka, której dysk nie wyskoczy i nie złamie się wpół:lol:.
 Nie wygląda jak Miss Universe, bo takie to często myślą, że wystarczy leżeć i na tym kończy się ich rola.
Jakiś czas temu byłem nagrzany na bardzo do niej podobną, ale gdy zaczęła mi opowiadać o bioenergoterapii, wycofałem się i ona też :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.