Skocz do zawartości

Pomoc żonie w kuchni a sypialnia.


Rodanek

Rekomendowane odpowiedzi

Oto w jaki sposób jest promowany tz. podział obowiązków domowych w związkach. Chyba zapomniano o starej zasadzie 3x K. Każdy z nas ma pewne predyspozycje i technika w gospodarstwie 

domowym poszła bardzo do przodu. Kto pamięta pralkę "Światowid" , małe lodówki, telewizory czarno- białe, adaptery i pocztówki dźwiękowe.

 

                                                                  https://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/zwiazki/„pomagam-żonie-w-obowiązkach-domowych-tylko-dlatego-żeby-odwdzięczyła-mi-się-w-sypialni”/ar-AACudDQ?MSCC=1559846000&ocid=spartandhp

                                                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę to dla pani Bri najbardziej seksowny jest czarnoskóry footballista z pokaźnym przyrodzeniem mieszkający 3 przecznice dalej, który wpada jak Bobbyego nie ma  domu i bierze ją na wszystkie możliwe sposoby, kończąc w jej ustach. Godzinę później wraca Bobby i dostaje całusa na powitanie xd

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura.

Dasz palec , zażąda ręki. Potem będą kwasy że nie tak często jak trzeba, nie tak dokładnie.

Skończy sie na odwróceniu ról i brakiem szacunku - ergo brakiem seksu.

"Jak możesz oczekiwać że będę chętna , jeżeli muszę jeszcze ogarnąć kuchnię i posprzątać ? "

Wstawienie do zmywarki - 5 min.

Gotowanie - 30 min

Odkurzanie za gówniarzy - 30 min. 

Oczywiście jak zacznie wymagać od gówniarzerii żeby sprzątała swój syf to jesteś tyran.

Pudelek w łóżku - 2 godz.

"Och Misiu - nie dzisiaj jestem taka zmęczona!"

 

Syf w zagrodzie to wstyd dla kobiety !

 

Edytowane przez ntech
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gówno prawda, ja dużo pomagałem żonie i nic z tego nie wynikało w sypialni.

Godzinę temu, leto napisał:

A tak naprawdę to dla pani Bri najbardziej seksowny jest czarnoskóry footballista z pokaźnym przyrodzeniem mieszkający 3 przecznice dalej, który wpada jak Bobbyego nie ma  domu i bierze ją na wszystkie możliwe sposoby, kończąc w jej ustach. Godzinę później wraca Bobby i dostaje całusa na powitanie xd

;DDDDDDDDDDDDDDDDDDD zawsze chodzi o tą mityczną rolkę papy miedzy nogami ;DDDDDDDDDD

Godzinę temu, ntech napisał:

"Och Misiu - nie dzisiaj jestem taka zmęczona!"

A propos przypomniał mi się kawał

Stare małżeństwo poszło do Zoo, przechadzają obok klatki z gorylem, żona postanowiła nakarmić goryla bananem

wsunęła rękę z bananem do klatki, goryl pochwycił rękę i wciągnął kobietę do środka i zaczął się do niej dobierać, zaczyna ją gwałcić,

żona zaczyna krzyczeć do męża - "ratuj, pomocy!"

mąż stoi spokojnie jak gdyby nic, pali szluga i spokojnie mówi - "powiedz mu to co zawsze mi mówisz w takiej sytuacji - ZE CIĘ GŁOWA BOLI"

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ntech napisał:

Syf w zagrodzie to wstyd dla kobiety !

 

Ha! Może i wstyd, ale dla faceta też. Ja jestem po takim związku. Stopniowo zacierał się podział ról, kto jest za co odpowiedzialny. A jak się skończyło? Kobitka odpuściła sobie prawie wszystkie obowiązki domowe, a jak już coś robiła to na odpierdol. Ale na wyjącia z koleżankami, fryzjera, pazury, kosmetyczke, zawsze był czas. Jak to one mówią? Inwestycja w siebie. Śmiechu warte.

Jak mieli wpaść znajomi to było zamiatane pod dywan, sprządane pobieżnie i po łebkach. Aż mnie brał wkórw i sam się brałem za sprzątanie. Na cholere trzymać w domu taką babę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partnerka sama ogarnia trójkę dzieci i mieszkanie. Pierze sprząta i gotuje. Jak raz chciałem wytrzeć stół to powiedziała że to jej działka. Czasem pomogę jej zrobić naleśniki bo jej grube wychodzą. Seks? Nawet jak śpię i mi się nie bardzo chce to robi wszystko żebym ją wziął. Fajne uczucie jak się budzę z palcem w cipce a ona prosi ? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam ochotę to ugotuję (to co lubię i jak lubię), i załaduje/rozładuje zmywarkę (choć to coraz częściej działka starszych dzieci), choć nie sprzątam i nie piorę. Robię bo chcę i lubię od czasu do czasu. Żona wie jednak, że jak jej kto pociacha opnę na parkingu, to przyjdę popatrzę i powiem jej jak wyciągnąć koło zapasowe, a może nawet doradzę jak podłożyć lewarek :). Samochód jest jej, jej ubezpieczenie, jej paliwo jej koszty. Z drugiej strony jak jedziemy na wieś i mój powóz wymaga nieco czułości, żona zawija młodsze dzieci i myją go powoli i dokładnie, nie dlatego, że jej każę lub przymuszam. Sama proponuje. Mniej więcej proporcjonalnie do tego jak często ja ugotuję.

A jak siedzę i patrzę, z piwem w dłoni, jak się uwijają, od razu przychodzi mi chęć by skoczyć do sklepu po białe wino, winogrona, szynkę parmeńską i ser pleśniowy dla nas, na wieczór, a dla dzieci chipsy, popkorn i colę. Przyjemne z pożytecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam taki przypadek, że chłop się ozapierdala, a babe ma grubą, która ciągle mówi, ze niewie jak schudnąć, ale wpierdala za trzech xd mało co gotuje, co najwyżej to zamawia SOBIE obiadki, a w nic w domu nie robi tylko co najwyżej przestoi z telefonem w fejsbukach w kuchni i raz na telefon, a raz przez okno. Przychodzi z roboty, to była taka sytuacja, że sam sobie musiał jedzenie robić. I teraz najlepsze: ona na około mówi, że ma przejebane, bo ma swoich dwójke z innego związku, a z nim ma gówniaka w wieku 4 lat i niby musi sie ozapierdalać w domu, facetowi na piwo nie da wyjść, a jak wyjdzie to dzwoni i pilnuje. Wjebał się, chudzinka. Ale na własne życzenie. @Toranaga to masz spoko, kiedyś miałem taką jedną też co w nocy budziła i prosiła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2019 o 22:35, Ace of Spades napisał:

Gówno prawda, ja dużo pomagałem żonie i nic z tego nie wynikało w sypialni

Oczywiście że nic nie wynika.

Praktycznie to nawet spoko wygląda, pozmywane, ugotowane ale niestety w oczach pani pan pihdą się staje. Tylko jest to podprogowo.

 

W dniu 6.06.2019 o 20:53, Kapitan Horyzont napisał:

Takie idee związków partnerskich, jak w artykule, to wylęgarnia cipeuszy

 

Tak, sprawdzone info. 

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam że współlokatorką Ukrainką i ciapakiem. Ciapak może nie sprzątać, zostawić osrany kibel, ona posprząta po nim, jeszcze mu ubrania wypierze jak się walają. A ja, jakbym zostawił choć okruszek na stole to awantura przez cały dzień, pogardzanie, odzywki jak do psa i etc. Zero szacunku.

W sumie im zazdroszczę - maja na wszystko i wszystkich wyjebane. A laski same skakają wokół nich z mokrymi oczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Słowianin napisał:

Mieszkam że współlokatorką Ukrainką i ciapakiem. Ciapak może nie sprzątać, zostawić osrany kibel, ona posprząta po nim, jeszcze mu ubrania wypierze jak się walają. A ja, jakbym zostawił choć okruszek na stole to awantura przez cały dzień, pogardzanie, odzywki jak do psa i etc. Zero szacunku.

W sumie im zazdroszczę - maja na wszystko i wszystkich wyjebane. A laski same skakają wokół nich z mokrymi oczkami.

Bracie, to nie trochę żenada? Ukrainka i ciapak szczają na Ciebie w Twoim własnym kraju. Napisałbym to samo, jeśli wszyscy troje bylibyście polakami, ale w tej konfiguracji to jeszcze bardziej wymowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Jaśnie Wielmożny said:

Bracie, to nie trochę żenada? Ukrainka i ciapak szczają na Ciebie w Twoim własnym kraju. Napisałbym to samo, jeśli wszyscy troje bylibyście polakami, ale w tej konfiguracji to jeszcze bardziej wymowne.

Wiem, powinien się wyprowadzić. Ale pracowałem dla korpo na kontakcie - nie zapłacili mi za pół roku. Więc jestem bankrutem w dodatku w okropnym stanie psychicznym.

4 termin płatności minął tydzień temu. Robota zrobiona, kasy nie ma. Tak, wiem powinien to zerwać po braku pierwszej transzy...

A jak się postawie to jak zawsze poleci do właściela ze skargą jak to jest zastraszana, agresja do niej - raz już tak odjebała. Tym razem mogę skończyć pod mostem przy aktualnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Słowianin napisał:

Wiem, powinien się wyprowadzić. Ale pracowałem dla korpo na kontakcie - nie zapłacili mi za pół roku. Więc jestem bankrutem w dodatku w okropnym stanie psychicznym.

4 termin płatności minął tydzień temu. Robota zrobiona, kasy nie ma. Tak, wiem powinien to zerwać po braku pierwszej transzy...

A jak się postawie to jak zawsze poleci do właściela ze skargą jak to jest zastraszana, agresja do niej - raz już tak odjebała. Tym razem mogę skończyć pod mostem przy aktualnej sytuacji.

To nie zazdroszczę ale jak może zrobisz wątek, opowiesz co i jak postaram się pomóc i pewnie nie tylko ja. Osłabiła Cię sytuacja i dajesz się zaszczuć to nie dobre, bo będziesz teraz dla siebie nie efektywny na każdym poziomie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Słowianin napisał:

Ale pracowałem dla korpo na kontakcie - nie zapłacili mi za pół roku. Więc jestem bankrutem w dodatku w okropnym stanie psychicznym.

 Sytuacja nadaje się do prawnika.

 

10 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

To nie zazdroszczę ale jak może zrobisz wątek, opowiesz co i jak postaram się pomóc

Słusznie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa "sunk cost".

Czy próbować walczyć o to co masz stracić wiedząc, że upływ czasu powoduje, że codziennie tracisz więcej i koszt tonięcia będzie większy czy też olać to co straciłeś i nie tracić kolejnych dni, tygodni, energii.

Sam decydujesz.

Zauważyłem swego czasu, że gdy jedna strona stara się utrzymać chałupę i związek w stanie funkcjonalności - druga zaczyna temat olewać bo wie, że jest ktoś kto się troszczy więc ona nie musi.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są pewne przyprawy będące afrodyzjakami.  Można samemu tak w kuchni natworzyć że będzie sama chciała się w łóżku bawić. 

W dniu 6.06.2019 o 20:53, Kapitan Horyzont napisał:

Pierdoły. Tradycyjny podział ról daje w efekcie szczęśliwsze związki. Pan jest od hardware (hydraulika, elektryka, samochód), pani gotuje i ogólnie ogarnia dom.

Aha. Problem pojawia się gdy pan na hardware się nie zna bo np. rodzice stwierdzili że powinien się uczyć. No i masz równy podział polegający na tym że ona ogarnia dom i jego. A on jedynie zadzwoni po hydraulika. 

Większości napraw samochodu sam nie ogarniesz, bo generalnie największym problemem jest diagnoza. Żarówke, koło zmienisz. 

Bardziej skomplikowane rzeczy bez sprzętu będą trudne.

Ba, nawet by żarówke wymienić czasem musisz rozebrać pół samochodu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem świadkiem takiej sytuacji. Siedzimy ze znajomymi w knajpie na dobrym jedzeniu i piwku. Przyszedł kumpel z dziewczyną, są razem jakiś rok, ale że nie było mnie w kraju to nie miałem okazji jej poznać. Dziewczyna ładna, studiuje stomatologie, wykształcona takie tam duperele, cycek się zgadza, tyłek też, buzia ładna. Wszystko jak narazie w porządku. 
Rozmawiamy sobie na temat kto miał jakiegoś współlokatora bałaganiarza w przeszłości i ona nagle do niego przy wszystkich mówi coś w stylu:
-No tak, ale podłogi to nie umiesz u mnie umyć, doprosić się nie mogę.

Chłopak zakłopotany, zaczyna się tłumaczyć, ale żeńskie grono od razu zaczyna brać stronę kobiety, naciskać na niego. Jako jedyny powiedziałem coś w obronie chłopaka. 
Generalnie moje argumenty polegały na tym. 
Mieszkacie razem? Nie. Zapraszasz go do siebie? Tak. Jak Ty przychodzisz do niego to sprzątasz u niego w JEGO mieszkaniu. Nie. To dlaczego kurwa on ma sprzątać w twoim mieszkaniu? 

Coraz bardziej widzę wśród młodych Polek taki schemat:
facet ma pomagać w utrzymaniu, sprzątaniu domu, czyli mycie podłóg, naczyń, pranie itd ale kobieta nie pomoże tobie w wymianie opony, oleju, rąbaniu drewna.

Jaki jest tego efekt? Nie ma dzielenia się obowiązkami bo nagle okazuje się, że robisz 80% rzeczy. 
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.