Skocz do zawartości

Dlaczego kobiety są łatwe???


Rekomendowane odpowiedzi

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/163672/o-umyslowym-i-moralnym-niedorozwoju-kobiety Pozycja obowiązkowa ? Wszyscy jedziemy na jednym wózku. Gdzieś ta biologia, popędy, instynkty nami kierują w mniejszym lub większym stopniu. Nie ma co się cisnąć kto gorszy i mniej moralny, kto jest większym hipokrytą. Wszyscy jesteśmy egoistami i dbamy o swój interes. Nawet bycie altruistą nie jest takie do końca bezinteresowne. Łechce nasze ego no nie? :) Też jakaś korzyść, poczucie jakiegoś spełnienia. Nie jest tak że pomagasz bez jakiejkolwiek "zapłaty". 

Edytowane przez prod1gybmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, PussyCat napisał:

Czyli uważasz, że wszystko co robiły feministki to robiły, bo były zmanipulowane?

Wszystko - oczywiście że nie. Ruch feministyczny istniał dużo wcześniej, i walczył o prawa kobiet - prawo do głosu szczególnie.

Ale nie o prawo do tego by kobiety pracowały w fabrykach. By zapierdalały cały dzień przy maszynie.

Ale nie o prawo do "wolnej miłości".

Te dwa hasła zostały feminizmowi dodane, w zamian za poparcie "systemu". Feminizm zmienił się, aby z pariasa stać się pupilkiem "tych na samej górze". Tych mężczyzn podejmujących wtedy wszystkie ważniejsze polityczno-gospodarcze decyzje.

Popatrz sama na status ruchów feministycznych i amerykańskie gazety z 1939r., a status i prasę w 1945r.

_99851153_vintage-postcards-against-wome

Tak wyglądała oficjalna propaganda, i przedstawienie feministek w amerykańskich gazetach sprzed II WŚ!

 

6 minut temu, Libertyn napisał:

Brytyjki masowo pracowały w fabrykach zbrojeniowych w latach 1914-1918

Oczywiście masz rację, ja akurat z pewnych względów skupiłem się na amerykańskiej historii, bo o niej wiem trochę więcej. No i propaganda "wolnej miłości" zaczęła się właśnie tam, a nie w Europie ca 1918r.

Edytowane przez Kespert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc chciałem to jakoś opisać wszystko ale normalnie już nie wiem jak się za to zabrać.

 

Jeśli są łatwe to źle jak wieczne dziewicze to też źle, w ogóle autentyczne nie rozumiem tego tematu.

Kobiety niech se będą jakie chcą i jeżeli faktycznie chcą szybciej do łóżka to dla faceta tym lepiej...

 

Serio nie kapuję o co chodzi w tym temacie czy to chwalenie sie podobojami, żalenie czy kij Ci wie co ?

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kespert Ale jednak to wyszło wszystkim na dobre, gdyby nie to, nie wiadomo kto by wpadł na pomysł, by dać nam prawo do pracy zawodowej. niekoniecznie w fabrykach.

 

8 minut temu, Kespert napisał:

Ale nie o prawo do "wolnej miłości".

To też było dobre do czasu. Dobre jest, że kobieta może mówić o swoich potrzebach, że wreszcie można jej powiedzieć co sprawia jej przyjemność, jest wiele kobiecych zabawek erotycznych etc. Ale to, że z kobiecej seksualności zrobiono towar oraz, że mężczyźni dzielą kobiety na te do łóżka i do związku to jest okropne.

 

14 minut temu, prod1gybmx napisał:

W sumie nie mam co robić. Chętnie poczytam jaka jestem niedorozwinięta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Serio nie kapuję o co chodzi w tym temacie czy to chwalenie sie podobojami, żalenie czy kij Ci wie co ?

Myślę, że o to, by pokazać, że feministyczna wolność jest drugą stroną tej samej monety co konserwatyzm. Tylko kobiety są inaczej "używane" przez mężczyzn. Ale w gruncie rzeczy wiele się to nie różni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kespert

Mógłbyś podać jakieś źródło?

Najlepiej książka. To o czym napisałeś wydaje się bardzo interesujące. Do tego rzuca nowe spojrzenie na temat feminizmu i wolności seksualnej. Poniekąd ukazuje też ich paradoks i obłudę.

 

 

Co do tematu wolę dziewiczą zakonnice niż wyuzdaną ladacznicę.

 

Czyż nie jest urocza? :P

1342132138_vpgwbs_600.jpg

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Still napisał:

potem jest wysyp młodych matek, poniżej 18 roku życia. Nie wspomnę już tu o samotnych młodych matkach, mające dzieciaki z bad boyami.

Dziwie się, że się dziwisz. W świecie pizdeuszy natura robi swoje. Przetrwają geny najsilniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Still napisał:

że mnie on irytuje.

 

Żyje na tym świecie już ponad 30 lat  

 

z czego połowę swojego życia chodzę do łóżka z kobietami.

O JO JOJ.

BYŁO mówione wacpanu, że będzie bolało, nie słuchaleś.

Ciężko prawda? Krawat nie pomógł?

 

FACET W MEBLOWYM CAŁY DZIEŃ CHODZI DO ŁÓŻKA Z KOBIETAMI.

POKAZUJE.

ZACHWALA.

NAWET ZAHĘCA DO SPRÓBOWANIA CZY WYGODNE.

 

 

KOBIETY  do wyra Cię prowadzą bo sam nie możesz trafić/dojść/Alzheimer? (oczywiste heheszki)

 

Tak jak w MEBLOWYM facet zawsze zachęca(W pewnym momęcie to wieje nudą/rutyną).

Zatem pochwal się ile razy wskoczyłeś lasi do wyra i ostentacyjnie odmówiłeś jej BZY BZY?

 

Nie wspomnę o wyproszeniu gówniary za zachowanie(nawet do drugiego pokoju)[mina bez cenna].

 

TERAZ DZIAŁA NAWARONY!

ILE MIAŁO, ILE UDAWAŁO?

W % poproszę...... co?...... nawet nie zwracałeś uwagi?

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz moja podświadomość wyqrwiła salwą śmiechu. 

Ale wracam już do działu analizy. 

A co w tym nadzwyczajnego dla Was panowie w dobrej, kochającej żonie? Wierna kobieta, co obiadek zrobi, upierze, posprzata, utuli, pocaluje, a nawet obciagnie. Znudzi się wam, jak męski odpowiednik o tych samych cechach babie.

Także nie chcę lać tej mojej wody słownej.

Już każdej płci się wartości popierdoliły, Wam i Nam. 

Ale trzeba ogarniac swoje podwórko i tyle. 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maggienovak napisał:

A co w tym nadzwyczajnego dla Was panowie w dobrej, kochającej żonie?

to,że życie jest przygodą i fajnie mieć takiego kompana? Akceptować gadzinę i śmiać się z tych odruchów? Niby jak gorszy dzień i parter przytuli i pocałuje tak po prostu albo gładzenie po policzku gdy śpi. 

Każdy decyduje sam kogo zaprasza do życia i na jakich warunkach. Co do łatwości to zależy od funkcji jaka dana osoba ma pełnić w relacji i biegłości na szachownicy. 

2 godziny temu, alicja95 napisał:

Ale jak dziewica i by trzeba było czekać np pół roku to 90% z was by sobie odpusciło

 Zależy co kogo interesuje. Owszem wiele osób by uznało,że to przetrzymywanie dla zasady. Gdyby było to szczere i umotywowane to pewnie by przeszło. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Ksanti napisał:

 

Co do tematu wolę dziewiczą zakonnice niż wyuzdaną ladacznicę.

 

Czyż nie jest urocza? :P

1342132138_vpgwbs_600.jpg

 

Znaczy się wolisz pucować zbroję do takiej która z zasady nigdy nawet nie pomyśli o tobie jako partnerze życiowym lub seksualnym?

 

No i dziewica może mieć fantazje ladacznicy. Znaleźć księcia i potem karuzela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, The Motha napisał:

Jakby z dnia na dzień mężczyźni przestali patrzec się na kobiety, te popełniłyby zbiorowe samobójstwo, męskie oczy i ich wzrok jest jak kroplówka dla nich, albo jak transfuzja krwi dla potrzebującego z wypadku :) .

Święte słowa Bracie !!! ja zawsze jak chcę wkurwić jakąś kobietę to po prostu ją ignoruję i nie patrzę na nią, nawet takie eksperymenty sobie robiłem, np w pociągu jadę sam w przedziale i dosiada sie jakaś laska, no to sobie myślę, poeksperymentuję sobie i palę gupa, gapię sie w okno i po pewny czasie widzę kątem oka, że laskę rozsadza, nerwowe ruchy i machanie noga na nodze itp ;DDDDD ale miałem ubaw, wiele razy tak robiłem i kobiety wtedy dostają szału, powiadam wam jak chcecie wkurwić kobietę to ją zignorujcie ;DDDD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PussyCat napisał:

Zależy gdzie patrzą ;). Nie spotkałam jeszcze kobiety, która lubi jak facet podczas rozmowy zamiast na twarz gapi się na biust.  

 

Podobnie jak kobiety nie lubią jak na ich tyłek, cycki gapią się obcy faceci zwłaszcza jak im się nie podobają :D

Generalnie chodziło mi o  zignorowanie, nie ważne czy mężczyzna jest atrakcyjny czy nie ale o to czy zwraca na kobiete uwagę tak ogólnie natomiast co do gapienia sie  na biust - no to sorry gregorry ale jak laska ma dekolt walnięty prawie do samego pępka a ja stoję przed nią to co mam zrobić jak oczy same się nakierowują na cel niczym rakieta ziemia-powietrze

Edytowane przez Ace of Spades
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PussyCat napisał:

 Szczerze to osobiście nigdy nie odczułam parcia, by mężczyźni na mnie patrzyli. Dbam o wygląd dla siebie, jak mnie się podoba to innym nie musi.

Ale właśnie lustrowania jakby rozbierał wzrokiem nie znoszę i uważam, że żaden ubiór kobiety tego nie usprawiedliwia ;)

Najwyraźniej jesteś wyjątkowa ;)

A tak serio, nie musisz tu niczego udowadniać, jesteś kobietą i jak każda kobieta przy zdrowych zmysłach pragniesz się podobać i ja jako mężczyzna to rozumiem i doceniam, to normalne zachowanie, nie ma w tym nic złego, nie musisz tego tłumić w sobie ;) żyj pełnią życia, bądź szczęśliwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ace of Spades napisał:

Najwyraźniej jesteś wyjątkowa ;)

A tak serio,

Ej, a to nie było na serio? :D

 

No jestem kobietą. Czasem lubię dobrze wyglądać i pewnie gdybym chciała na kimś zrobić wrażenie i by mnie ignorował to byłoby mi przykro, ale żeby mieć parcie by każdy facet na mnie patrzył, bo jestem kobietą to zupełnie nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, PussyCat napisał:

No jestem kobietą. Czasem lubię dobrze wyglądać i pewnie gdybym chciała na kimś zrobić wrażenie i by mnie ignorował to byłoby mi przykro, ale żeby mieć parcie by każdy facet na mnie patrzył, bo jestem kobietą to zupełnie nie. 

Ok! rozumiem i doceniam, szczególnie jak jakiś przystojniak się zagapi na Ciebie, co? Wtedy czujesz dowartościowanie, każdy tak ma, ja też sie podobnie dowartościowuję, kiedyś juz tu pisałem o tym. Lubie się patrzeć  w oczy kobietą a kiedy łapie kontakt to podtrzymuję i jak widzę, ze kobieta jest speszona i zaczyna gmerać przy swoich włosach to czuje satysfakcję bo wiem, ze jest ugotowana na twardo ale nie ciągnę tego dalej, oczywiście (jak powiedział chłop do oczu wieszając je na haku) wynika to z tego że generalnie ładny chłopak jeZdem a laski lubią jak ładny chłopak sie na nie lampi i wtedy obie strony są dowartościowane, takie sprzężenie zwrotne.

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.