Skocz do zawartości

Dlaczego kobiety są łatwe???


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, PussyCat napisał:

Ale to, że z kobiecej seksualności zrobiono towar oraz, że mężczyźni dzielą kobiety na te do łóżka i do związku to jest okropne.

A że kobiety dzielą mężczyzn na tych do łóżka (płodzenia dzieci) i na tych do związków (do wychowywania i opłacania dzieci) to jakie jest Twoim zdaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest alternatywna rzeczywistosć: kobiety przenoszą tylko z ust do ust sperme sama alfa na złość innym facetom, resztę tej spermy mrożą i przechowują w lodówce, po to by przed 30 jej w razie czego użyć i oskarżyć samca beta o ojcostwo, którzy zresztą utrzymują kobiety i potomków samca alfa.

Tak to z grubsza wygląda. Takie tam dzikie plemie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Maya napisał:

Pół roku phiii, kurcze 2 miesiące chociaż, żeby się choć trochę poznać, zwłaszcza jeśli to nie jest facet, z kręgu znajomych i nic kompletnie o nim nie wiesz

Mi czekali nawet dłużej z seksem. Wszystko zależy jak bardzo wartociowego samca wybierzesz. Łatwy poleci do innej szybko a taki który jest stały i szuka związku poczeka długo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Androgeniczna napisał:

Łatwy poleci do innej szybko a taki który jest stały i szuka związku poczeka długo

Na pewno. Szczególnie długie czekanie go potem czeka, jeżeli z takim nastawieniem zawrze związek małżeński bez intercyzy : ))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror

Jak dla mnie intercyza jest obojętna. Są miesiące że zarobie 2 razy tyle co mój partner ale jakoś nie będę naciskała na intercyze bo biore z nim slub z milosci a nie dla pieniedzy 

PS od razu dodam że ja pracuję w nieruchomościach a on w branży budowlanej żeby sie nie zaczeły jakies teksty że kłamie z kasa itp. Sami ocencie ile sie w nieruchomosciach zarabia :) źle nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror

Moim zdaniem jeśli ja wymagałabym intercyzy od partnera to oznacza że bym mu nie ufała i nie była do konca pewna tego małżenstwa. 

Dodam ze znam 2 przypadki gdzie kobieta wymagała intercyzy bo była z bogatej rodziny i rodzice jej kazali gdyz placili za mieszkanie czy dom po slubie itp. Oba małzenstwa sie rozpadly bo te kobiety tak naprawde nie kochały i juz przed slubem nie były pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Androgeniczna napisał:

Moim zdaniem jeśli ja wymagałabym intercyzy od partnera to oznacza że bym mu nie ufała i nie była do konca pewna tego małżenstwa. 

Moim zdaniem jeśli kobieta wymaga małżeństwa od partnera to oznacza że mu nie ufa i nie jest do końca pewna tej relacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Androgeniczna napisał:

 Łatwy poleci do innej szybko a taki który jest stały i szuka związku poczeka długo

To nie jest takie proste. Ten sam facet będzie chciał szybko seksu jeśli ma to być motorem relacji, lub poczeka jeśli chce poznać człowieka w kobiecie, bo ma plany długoterminowe, a zna życie.

 

Generalnie my, faceci chcemy full pakietu od razu. Tyle że mało który zdaje sobie sprawę z zagrożeń.

 

Wiem ile zamieszania mi zrobił w życiu haj hormonalny, o który bardzo łatwo po wspólnej nocy, kiedy ta podparta mocnym zainteresowaniem z obu stron, a nie samą przyjemnością spotkania atrakcyjnego ciała.

 

Wtedy można powiedzieć, na jakiś czas jest 'po ptokach'. 

Ryzyko różowych okularów i białorycerzenia wzrasta wprost proporcjonalnie do udanego seksu.

Wy, kobiety wiecie to dobrze, dlatego takie piękne starania w tym zakresie na początku relacji. 

Później, bywa różnie. Jeśli kobieta mądra, będzie umiała dbać o ten aspekt życia, ku obopólnej korzyści.

Tyle, że mądrych kobiet mało. Nas zresztą też.

 

Nie wchodzę w krótkie relacje, nie nadaję się już do bzykania dla niego samego. 

A kiedy spotykam kobietę o ktorej wiem, że jest warta uwagi, poświęcam ją, przyglądam się.

 

Bywały zdziwienia, kiedy rezygnowałem nie spróbowawszy 'miodu'. 

Tyle, ja wiem że gdybym spróbował zbyt szybko, wtedy mógłbym stracić cześć trzeźwej oceny i brnąć w to bardziej niż warto, a potem wygrzebać się cieżko.

Przynajmniej mnie.

Zdarzało się już, nie trzeba mi więcej takich atrakcji.

 

Tak więc proszę nie generalizować, bo bywa różnie. Wśród obu płci są tacy/takie, którzy zaliczą wszystko dla samej przyjemności, lub innych korzyści, wliczając w to kozy lub stetryczałych dziadków z odpowiednią sumą na koncie.

 

Są i tacy, którzy się szanują. Niech każdy sam sobie odpowie, do ktorej grupy mu bliżej i nie próbuje nawracać innych tylko dlatego, że są w trakcie życiowej nauki bądź ją już odrobili.

 

I jeszcze jedno; nieważne czy któraś z Was jest dziewicą, czy miała więcej relacji. Nie ma się czym chwalić.

Ważne jakim jest człowiekiem. 

Dziewicą można być, bo ma się wysoką moralność, ale też z powodu blokad wewnętrznych, kompleksów.

Te, które mają/miały więcej kontaktów też nie są tak oczywiste. Bywają w tym gronie kobiety, które są skupione na innych sprawach seks traktując jako miły przerywnik, pozwalając sobie na niego czasem i skupiając się zaraz potem na swoim życiu. Bywają i mocno zaburzone, które seksem rekompensują sobie podstawowe braki emocjonalne.

 

Jedno jest pewne, patrząc na extremum obu stron; stawiając w ciemno i bez poznania człowieka, można założyć że bardziej wartościową kandydatką na coś poważniejszego będzie dziewica niż samica, której nie starcza palców rąk i nóg na policzenie swoich łóżkowych epizodów. 

 

 

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, SławomirP napisał:

Moim zdaniem jeśli kobieta wymaga małżeństwa od partnera to oznacza że mu nie ufa i nie jest do końca pewna tej relacji.

Całe szczęście to Twoje zdanie. Na ogół gdy kobieta napiera na ślub to jest przekonana że jesteś tym jedynym i nie zna alternatyw. Plus nacisk rodziny i zdjęcia ze ślubów koleżanek robią swoje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Libertyn napisał:

Całe szczęście to Twoje zdanie. Na ogół gdy kobieta napiera na ślub to jest przekonana że jesteś tym jedynym i nie zna alternatyw. Plus nacisk rodziny i zdjęcia ze ślubów koleżanek robią swoje.

 

Jak się mają do tego statystyki rozwodowe dobijające do 50% w dużych miastach, ponad 1/3 w skali kraju? I tak jesteśmy jeszcze zaściankiem w % rozwodów w porównaniu do zachodu.

 

Jeśli tak dużo kobiet zmienia zdanie w byciu tym jedynym, to raczej nie powinniśmy się nim kierować.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SławomirP napisał:

Jak się mają do tego statystyki rozwodowe dobijające do 50% w dużych miastach, ponad 1/3 w skali kraju? I tak jesteśmy jeszcze zaściankiem w % rozwodów w porównaniu do zachodu.

A czy to sobie przeczy? Ludzie sie zmieniają fizycznie i psychicznie. Dodatkowo mamy kult jednostki i konsumpcyje podejście do wszystkiego. Coś nie gra? Kop w dupę, po co się marnować.

2 minuty temu, SławomirP napisał:

Jeśli tak dużo kobiet zmienia zdanie w byciu tym jedynym, to raczej nie powinniśmy się nim kierować.

Rozumiem że Ty nigdy nie wpadniesz na pomysl by się rozwieść bo panna zacznie odwalać maniany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Libertyn napisał:

A czy to sobie przeczy? Ludzie sie zmieniają fizycznie i psychicznie. Dodatkowo mamy kult jednostki i konsumpcyje podejście do wszystkiego. Coś nie gra? Kop w dupę, po co się marnować.

Przeczy, bo jeśli dochodzi w tak dużej skali do rozwodów, to podejście do małżeństwa musi być bardzo płytkie. Wielkiej miłości tam raczej nie ma. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, PussyCat said:

A jak sama by zainicjowała to już w ogóle chora nimfomanka 

Jest coś takiego jak flirt. Kobieta nie musi inicjować, wystarczy że się uśmiechnie zalotnie by sprawdzić czy się facetowi podoba. Jeśli tak będzie to on podejdzie, zagada, zaprosi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SławomirP napisał:

Przeczy, bo jeśli dochodzi w tak dużej skali do rozwodów, to podejście do małżeństwa musi być bardzo płytkie. Wielkiej miłości tam raczej nie ma. 

Nigdy nie było. Był za to haj emocjonalny. No i dzieci odrazu po ślubie a potem bycie razem dla dobra dzieci. Albo bycie razem bo sama z dzieckiem się nie utrzyma.

 

3 minuty temu, Orybazy napisał:

Jest coś takiego jak flirt. Kobieta nie musi inicjować, wystarczy że się uśmiechnie zalotnie by sprawdzić czy się facetowi podoba. Jeśli tak będzie to on podejdzie, zagada, zaprosi.

Albo spanikuje. Albo uzna że skoro daje sygnał to pewnie chce seksu i nie jest dziewicą więc po co. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety są łatwe dla tych, dla których chcą takimi być dla własnej przyjemności, atencji itp. Bo mogą. Bo mają dziesiątki bezkrytycznych adoratorów. Statystyczny facet pójdzie do łóżka z każdą. Bo zwykle nie ma innego wyboru. Można zaklinać rzeczywistość, ale za taką sytuację odpowiadają właśnie faceci. Bo nie znają swojej wartości lub wartość tą mierzą samym faktem posiadania (?) kobiety.  Bo są w stanie zrobić dla kobiety wszystko. A kobieta to widzi i wykorzystuje gardząc białym rycerzem i szukając kolejnej gałęzi. 

Ostatnio przeglądałem na FB stronę jednego z portali quasi - randkowych. Zauważyłem, że dający sensowne i treściwe ogłoszenie facet może liczyć na zainteresowanie 1 - 5 kobiet. Ogłoszenie (nawet infantylne) zamieszczone przez kobietę (anonimowo, bez zdjęcia) spotyka się ze co najmniej setką "lajków" i dziesiątkami komentarzy w ciągu zaledwie kilkunastu minut. Jest to zwyczajnie żenujące i nawet nie jest mi tych facetów szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, PUNK said:

Kobiety mają popęd nie mniejszy, nie większy, ale taki sam jak mężczyżni.

Tak ale dopiero koło 33 lat (gdy juz tylko część z nich jest jeszcze atrakcyjna seksualnie). Poszukaj "Sztuki kochania" Wisolockiej albo zajrzyj tu:

https://zobaczzrozum.wordpress.com/2017/12/21/wykres-napiecia-seksualnego-kobiet-i-mezczyzn-w-zaleznosci-od-wieku/

5 minutes ago, Libertyn said:

Albo spanikuje. Albo uzna że skoro daje sygnał to pewnie chce seksu i nie jest dziewicą więc po co.

To albo fajtłapa albo paranoik, jego problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, SławomirP napisał:

Przeczy, bo jeśli dochodzi w tak dużej skali do rozwodów, to podejście do małżeństwa musi być bardzo płytkie. Wielkiej miłości tam raczej nie ma. 

Nie przeczy. Po prostu te kobiety myślą że są tymi innymi niż wszystkie i na pewno akurat im się zdanie nie zmieni.

Po prostu na kobiety nie działa argument statystyki. Choćby kobieta wiedziała że 99.9% kobiet zmienia zdanie to ona i tak będzie myślała że zdania nie zmieni, bo po prostu będzie myślała że ona jest inna i jest w tym 0.1% kobiet które zdania nie zmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.