Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule!

 

 

   Marzenia się spełniają, dzisiaj zrealizowałem kolejne moje marzenie, zachciankę, ale o tym niżej.

Od zawsze czegoś chciałem, marzyłem. Chciałem mieć coś swojego, dążyłem do tego, w części osiągnąłem.

  

   Chciałem mieć swoją rodzinę, to się zdecydowałem,(wiem, matrix, duperele, olać to.) Założyłem rodzinę,

synki ogarnięte, jest ok.

 

   Czegoś brakowało w bloku, mieszkanie, chów klatkowy, duszę się. Kolejne marzenie, swoja działka, swój dom.

I pyk, jest, najpierw ziemia, później dom. Tutaj muszę przyznać wstępnie małe zainteresowanie budową domu,

ale jak zamieszała, to w życiu z powrotem do bloku. Mam dom, szczęśliwą rodzinę, nudzę się. kolejne etapy się spełniły.

Co dalej?

 

   No to wymarzyłem sobie dom na kólkach, kamperka w Mercedesie i to z ostatnich dobrych egzemplarzy.

 

   No i jest, mój Ci on, tak jak miał być, stary, dobry, solidny, jak moja osoba. Będzie namiastka wolności, będą plany i swoboda,

wolność. Jest OK, najbliższy wypad to do Zakopca, na zlot. A niech im gały wylezą.

 

   Można? można.... Tylko jaki następny etap?

 

Pozdro.

 

A teraz Tadammm...

https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-208d-kaczka-208d-2-4-160-tys-km-automat-kamper-ID6BUKJS.html?fbclid=IwAR0iG7J5XzhBa8go3vzReRxUWVXGGKAMPxmQ8oxxm1QbLgpO-qwsGxhgAzc#gallery-open

  • Like 28
  • Dzięki 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox.

Moi znajomi przerabiają busa na coś mieszkalnego na kółkach. 

Wykazują się majstersztykiem elektrycznym, hydraulicznym, prawniczym, umiejętnościami mechaniki pojazdowej. Nie wiem, czy im to wyjdzie, ale sam szacun, że biorą się za coś takiego.

 

Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO WRESZCIE!

 

 

...a mniej bananowego nie było?

 

..a tak pszczółki do miodku lecą.

:)

BRAWO TY!!!

 

 

27 minut temu, Adolf napisał:

Tylko jaki następny etap?

ADVENTURES NA MAKSIURES?!

ŁĄKI GÓRY LASY, biere kompa i na wczasy.

Kierunek 'stolnica'  namaszcz go u góru sekty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super @Adolf cieszę się Twoim szczęściem! (Tak wiem jak to brzmi, tym bardziej, że się osobiście nie znamy ?).

Ale fajnie się dowiedzieć, że ludziom się dobrze układa. Znaczy, że dobrze pokierowałeś swoim życiem. Tak trzymaj i tego Ci życzę.

Ja w tamtym tygodniu kupiłem wymarzony samochód (oczywiście w granicach wyobrazi, ograniczonej finansami ale i tak jest ponad to co kiedyś mogłem sobie wyobrazić tylko w snach).

 

Super, sadź tuje. Jakby co to zakładamy klub amatorów-ogrodników, bo też lubię takie klimaty ?

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, deomi napisał:

Proponuje zrobić z tego ambulans dla złamanych serc Białorycerzy. Jako grupa Braci Samców jezdzijcie po polsce i głoście dobrą nowinę.

 

   Weź się pierdol, niby żart, ale nie stosowny, zabolał.

Jesteś jak moja baba, która o niczym nie wie, bo dostanie spazmów. 

Nie rozmawiam z nią o takich rzeczach. Stawiam fakty dokonane.

Będzie pod domem, to pytania. A czyje to?

A kurwa moje!

I tyle, możecie dużo chłopaki, ale do tego jest potrzebny zdrowy egoizm!

 

 

Pozdro.

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deomi napisał:

Proponuje zrobić z tego ambulans dla złamanych serc Białorycerzy. Jako grupa Braci Samców jeździjcie po polsce i głoście "dobrą nowinę".

Ale to Ty będziesz siedzieć w klatce na pace, jako widoczny dowód na to, co czeka wszystkie zryte umysłowo jędze.

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf tamtym się nie przejmuj, na rozluźnienie (tylko nie zrozum źle, to nie sarkazm, to o radości z realizacji, najbardziej nawet zakręconych pomysłów):

 

 

Sam bym sobie pojeździł takim zacnym kempingowcem. Tymczasem obudowuję rower. I mój rower, kurna, będzie miał radar do wykrywania UFO i trzy baterie słoneczne i działko przeciwlotnicze.  Bo każdy musi mieć swoją "lokomotywę z ogłoszenia", żeby nie dostać joba w tym.najwspanialszym ze światów. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę macie coś z beretem. 

Zażartowałam, a robicie aferę jakbym mu conajmniej rodzinę wybiła.

 

@Exar

 W którym momencie ja Ciebie obraziłam? Tak jak Ty zrobiłeś to teraz?

I przed czym ja się w tym momencie powstrzymuje, żeby nie dostać bana. Chociaż to Ty zacząłeś, więc powinnam mieć prawo, polecieć 5 razy większą wiązanką.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adolf napisał:

Tylko jaki następny etap?

A pojeździć trochę, na Mierzeję Wiślaną zajechać jest fajny parking w lesie za Krynicą Morską. W sumie to przy samej plaży.

A jak od strony zalewu wiślanego to do mnie, elektryczność i woda byłaby możliwa ?

Tylko komarów trochę i ta ciągła cisza, ale za to przy wodzie i do granicy rowerem po dobrej ścieżce rowerowej można pojechać.

 

https://photos.app.goo.gl/EYX8WADAu4c5eBH86

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.