Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@deomiNie wiem czym Cię obraziłem i nie interesuje mnie kompletnie przed czym się powstrzymujesz.

Poczytaj sobie swoje "tematy" - z nich płynie prawda o Tobie samej :)

 

@Adolf

Gratulacje za realizację planów!

Edytowane przez Exar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf

Gratuluję.

Kampera, ale przede wszystkim poczucia spełnienia jakie przebiło z pierwszego postu. 

 

@deomi

To, że nie umiesz cieszyć się swoim szczęściem; choćby zdrowiem i młodością, wszyscy wiemy. Staraj się nie odbierać radości innym.

 

Edytowane przez Yolo
  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf mogłeś nie zakładać tematu w rezerwacie, bo taka @deomi wpadnie i nasra w jakże pozytywny temat, jak wiemy wystarczy kropla kwasy żeby cały sok był do wyrzucenia, już od dawna twierdze że to wrzód na dupie forum, powinien być wycięty, w trybie natychmiastowym.

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Słowianin napisał:

Na ile prysznicy starcza wody?

Nie wiem, w poniedziałek odbieram, wtedy będę miał szkolenie.

3 godziny temu, The Motha napisał:

@Adolf mogłeś nie zakładać tematu w rezerwacie,

Lubię jak mnie babki połechczą po jajkach, @deomi chciała tylko zażartować, źle to odebraliśmy.

4 godziny temu, Reflux napisał:

 Gratuluje spełnienia marzeń. To gdzie wybierasz się najpierw? 

Dzięki, pierwsza podróż to do Zakopanego na zlot, przetestuję autko na trasie.

7 godzin temu, Johny_B napisał:

Z budowaniem domu jakas dobra rade dasz?

Zacznij od wyboru dobrej działki z uwzględnieniem wschodu i zachodu, tak aby ogród i taras był intymnym miejscem, ze słońcem po południu zakrytym od drogi i sąsiadów.

Im wyższy płot, tym lepszy sąsiad. Dobra stara rada. Do sobie dobierzesz do potrzeb, ja poszedłem w parterówkę, trzy sypialnie i salon, 90 m2.

Jestem zadowolony, synki poszły na swoje, raczej dorabiają się za granicą. W domu zostałem sam z kobietą i metraż jest ok.

 

   Dzięki wszystkim za dobre słowo i wsparcie, dobrze spałem z moim marzeniem.

 

Pozdro.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hippie napisał:

ak będą jeszcze jeździć to sprawie sobie jednego z tych:

@Hippie, będziesz musiała mieć dużo pieniążków. Ponadto Twój wybór świadczy o tym że chcesz się 'pokazać', nie będę mówił z jakich powodów.

 

   Osobiście wybrałem drogę anonimowości, nie chcę się pokazać w tłumie, zależy mi na spokoju, braku zaczepek, uznanie jest fajne, łechta ego,

ale uznanie a nie zazdrość, zawiść, czy prosta chęć zdołowania. Jestem ponad tym że muszę komuś, czymś zaimponować, np. Kamperem.

 

   Chcę z niego korzystać garściami, tej pseudo wolności, wsiadam i jadę gdzie oczy poniosą, bez planu, bo tak. Będzie trudno zmienić nawyki,

bardzo lubię swoją norę, strefa komfortu, ale też trzeba ją opuścić, bo świat czeka na mnie. Fajne to uczucie, co czeka za rogiem.

 

No nic, pozdro.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf Siedzisz mi w głowie, ze wiesz jakimi motywami się kieruję wybierając akurat to? Guzik o mnie wiesz a oceniasz... znowu sie zaczyna. Już przynajmniej 3 raz do mnie coś masz... 

@AdolfObrażasz się jak @deomi sobie żartuje, a sam najezdzasz na innych jak piszą o swoich marzeniach. Jak to jest? 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   No i jest kamperek w kolorze bananowym, pod domem. Zrobiłem nim dzisiaj 350 km, chodzi jak pszczółka.

Niestety przy prędkości ponad 80 km, w kabinie hałas że stopery trza używać. Ale to jedyny mankament,

zresztą jeżdżę osobowym mercem i mam porównanie. W środku ergonomicznie, dla dwóch osób, prysznic, kibelek, dwa wyrka, truma,

webasto, 2 aku, wszystko jak chciałem, czas na zwiedzanie Polski.

 

   Najlepsze, wczoraj moja dowiedziała się że kupiłem, foch i wkurw na przemian. Dzisiaj zaprosiła sąsiadkę i min. pochwaliła się że

kupiliśmy kampera! Cała w skowronkach. Hahaha. Och te kobiety...?

 

Pozdro.

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2019 o 23:41, Adolf napisał:

wybrałem drogę anonimowości, nie chcę się pokazać w tłumie, zależy mi na spokoju,

Słusznie, czytałem na forum tematycznym, że w zach Europie bywają miasta, gdzie kampery mają zakazy wjazdu.

Mogą tylko na wyznaczone parkingi, a takim anonimowym można sobie pozwolić na więcej.

 

Jak sytuacja z ogrzewaniem?  Mamy w kraju dość krótki sezon letni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

 

Jak sytuacja z ogrzewaniem?  Mamy w kraju dość krótki sezon letni.

   Jest fabryczne, regulowane, niemieckiej marki webasto, w/g poprzedniego właściciela, 20 stopni w 10 min.

Historia tego auta w/g poprzedniego właściciela wygląda następująco,(wierzę mu). Mianowicie auto pracowało w poczcie austriackiej,

po zrobieniu przebiegu około 150 tys km, wtedy wymieniają auta na nowe,  dyrektor oddziału zdecydował że jedno z aut zostanie przerobioone

na kampera. Zrobiła to firma szwajcarska, która profesjonalnie zajmuje się zabudową kamperów. Ponieważ auto nie cieszyło się wzięciem wśród pracowników, wystawił je na przetarg. Poprzedni właściciel kupił je za 2 k EURO.  Wszystko jest ergonomiczne, dostosowane dla dwóch

osób,+ przystawka, dorosły się wyśpi. Podróżować mogą 3 osoby i chwatit, planuje podróżować sam. Generalnie jestem zadowolony, wręcz szczęśliwy,

dzisiaj przyjechał kumpel, taksówkarz, znany z tego że wiecznie do czegoś się musi przyczepić. Szukał, cmokał, kładł się pod spód, cmokał, kręcił głową, 

nic nie znalazł.? 

 

   Planuję na jesień wybrać się na objazd po Braciach, żeby wypić piwko, pogadać.?

Janek, jesteś brany pod uwagę!?

Pozdro.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.