Skocz do zawartości

Drama z gargamelem


Zbychu

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne część z was widziało filmik niejakiego youtubera Gargamela na temat kołczów PuA i tego szemranego biznesu. Pomimo iż nie popieram tego typu "kontentu" youtubowego to moim zdaniem sporo w tym filmie było prawdy oraz nawet nieźle podsumował kilku kołczów-biznesmanów żerujących na naiwnych facetach mających problemy z kobietami.

Jedyne co mi się bardzo nie podobało to to, że wypowiada z takim poczuciem wyższości - tak jakby sam był specjalistą od kobiet. 

 

Nie musieliśmy długo czekać aż tu nagle pewien koleś udostępnił prywatne konwersacje dziewczyny niejakiego Gargamela. Osobiście bardzo nie popieram takiego zachowania i jestem zdania, że jakiekolwiek ujawnianie prywatnej konwersacji to szczyt chamstwa i totalne kur****o. Moim zdaniem prywatność to rzeczy święta - nawet jeżeli ktoś rozmawia o swoich ważnych sekretach przez internet, zwłaszcza na facebooku, gdzie dane można w łatwy sposób "wykraść", moim zdaniem takie ujawnianie czyjejś konwersacji to po prostu mega mega chamstwo. Ale niestety jestem też z natury bardzo ciekawski, wątek istnieje w internecie od kilku dni i zacząłem czytać no i totalnie jestem wgnieciony w ziemię.

 

To co tam ujrzałem naprawdę mnie zszokowało i jest mi szkoda tego chłopa i jest to historia bardzo tragiczna. Gość, który ma sporą popularność w internecie więc niejako spory status społeczny. Mógłby wyrwać praktycznie każdą małolatkę na swój "fejm" trafił na kobietę, która przyssała się do niego jak pijawka.

 

https://8ch.net/vichan/res/96970.html (jeżeli link łamie regulamin, to proszę o skasowanie)

 

W skrócie: Afera zaczęła się od tego, że jest sobie jakiś tam koleś w internecie z zaburzeniami społecznymi i przyjaźni się od kilku lat z dziewczyną gargamela, bzykał ją parę razy, nie ważne. Gargamel nagrywa filmik na temat PuA, a potem każe swojej dziewczynie usunąć zdjęcie z tym kolesiem(zwykła wspólna fotka koleżanki z kolegą). Już tutaj okazuje się, że Gargamel ma olbrzymie problemy z zazdrością. Tamten kolega przez swoją chorobę działa w afekcie i wrzuca bardzo publiczne konwersacje - w celu zniszczenia Gargamela. Niestety przez chorobę również ma gdzieś konsekwencję i to, że ujawni bolesną prawdę na temat tej dziewczyny opinii publicznej. Z ujawnionych zdjęć wynika, że:

- dziewczyna Gargamela od 4 lat regularnie spotyka się ze sponsorami za kasę, jej anonsy latają w sieci. Jej znajomi o tym wiedzą, nawet rodzina.

- wrzuca konwersację tej dziewczyny z różnymi sponsorami(skąd ją ma? nie mam pojęcia)

- przyznaję się swojemu przyjacielowi, że gardzi Gargamelem, bo ten rzekomo boi się pójść do fryzjera

- ciągle tęskni za byłym i pisze obcym facetom wprost, że jest z Gargamelem bo liczy na to, że ten da jej fejm i ją wybije

- 5 minut później wyzywa Gargamela i żali się, że nie może z nim wytrzymać, bo jest z nim tylko dla korzyści materialnych.

- Oprócz tego ma poważne zaburzenia psychiczne, jej poprzedni partnerzy podobno źle kończyli bo ma stwierdzony border line

- Jest uzależniona od twardych narkotyków i ma za sobą jakieś próby samobójcze.

 

To jeszcze nie jest straszne, ale parę postów niżej koleś wrzuca konwersację Gargamela, w której on:

 

- piszę do niej, że ją kocha, nie potrafi bez niej żyć, jest szaleńczo zakochany. Piszę, że dzięki niej jest szczęśliwy

- kupuje jej torebkę za 2500 złotych z miłości

- nie widzi jej wad, traktuje ją jak boginie.

 

Tu już nawet nie chodzi o tą aferę i ujawnianie zdjęć, które uważam za totalnie złą rzecz. Chodzi o to jak bardzo zaślepienie kobietą, haj może przyćmić człowieka. Człowiek z jego atrybutami, sławą, kasę, popularnością mógłby mieć zdrową, szarą myszkę, która w najgorszym wypadku zabrałaby mu pół majątku. Tutaj trafił na bezczelną kobietę z poważnymi problemami, wystawiła go na pośmiewisko. A najgorsze jest to, że przez kilka lat spotykała się z wieloma facetami dla kasy i zgadzała na różne wybryki, mogła czymś zarazić a potem jego.  Za jego plecami piszę innym ludziom, że w sumie go nie kocha i nim gardzi, ale trzyma się go póki kupuje jej drogie rzeczy i może ją wybić, dodać fejmu. Bardzo przykra sprawa, dlatego bardzo się cieszę, że trafiłem na tą stronę i nie mam takich problemów życiowych. Bo gdybym był na jego miejscu i dowiedział się tyle rzeczy o swojej kobiecie w trakcie związku ... No nie wyobrażam sobie tego.

 

 

Edytowane przez Zbychu
  • Like 7
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Bądź Gargamelem;

- Wypowiadaj się z pozycji wszechwiedzy nt. świata randkowego;

- Liż cipę i odbyt kurwie;

- Kup jej torebkę;

- ???

- Profit, yyyyyy, znaczy beka.

 

Kiedy pierwszy raz na niego trafiłem w necie, od razu moje smerfastyczne zmysły zakomunikowały mi, że z typem jest coś nie tak, ale nie wiedziałem, co.

 

Teraz wszystko jasne - kolejny gówno-content w stylu talk the talk niemający nic wspólnego z walk the walk, który skupiał się na pierdoleniu o innych, bo samemu nie ma się żadnej wartości twórczej, czyli kolejny rak jak Kruszwil, Rafatus, Magical itd., tyle że owinięty w społecznie-akceptowalny papierek, nic więcej.

 

Z owej historii płyną same pozytywy - on być może przejrzy na oczy, że jest zwykłym frajerem, którego dyma jakaś patusiara, a reszta ludzi będzie miała malutką dawkę czerwonej pigułki do kawy na dobry początek dnia.

 

Qui gladio ferit, gladio perit.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

  • Like 15
  • Dzięki 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam i nie jest to hiperbola z mojej strony, że tak jak przed rokiem 1939 konstytucyjnie powinien istnieć zapis o możliwości wyzwania na pojedynek. Ludzie oszczędziliby sobie żenady i wiecznego upodlenia. Pan Gargamel jest niestety chory o czym sam wspomina a do tego głupi. Pozuje na człowieka inteligentnego, co pewnie po trochę jest prawdą lecz nie jest człowiekiem mądrym.

 

Ta nienawistna osoba, która go upokarza również powinna się leczyć, nasuwa mi się analogia do tych kanistrów wszystkich. Niezwykła dawka nienawiści i szczeniactwa w tych naganiankach.

Nihil novi, nihil novi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 godzin temu, Zbychu napisał:

Chodzi o to jak bardzo zaślepienie kobietą, haj może przyćmić człowieka.

Czyżby syndrom tej jedynej i mesjanizm wszedł Gargamelowi za mocno. Na dokładkę pani border, dragi, całe towarzycho itp. stąd taki rollercoaster, bez wysiadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie fakt, że ludzie (typu właśnie gargamel czy też inni "popularni" youtuberzy) prócz swojej wysokiej rozpoznawalności w internecie, nie wyróżniają się w świecie rzeczywistym niczym od swoich rówieśników. Można nawet uznać, że są gorsi ze względu na brak doświadczenia życiowego w kontaktach międzyludzkich. Jestem pewien, że większość tych młodych youtuberów spędza 3/4 swojego wolnego czasu zamknięci w 4 ścianach przed komputerem. Powodem tego jest wymóg bycia wciąż na bieżąco z "dramami", newsami, twórczościami innych. Sami również muszą wciąż dostarczać nowego contentu, udzielać się w internecie na specjalnych grupach itp. Cały czas w wirtualnej rzeczywistości.

Taki oto jest następnie skutek, gdy dochodzi do realnych kontaktów międzyludzkich. Nie radzą sobie w tej sferze.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BRK275 napisał:

Śmieszy mnie fakt, że ludzie (typu właśnie gargamel czy też inni "popularni" youtuberzy) prócz swojej wysokiej rozpoznawalności w internecie, nie wyróżniają się w świecie rzeczywistym niczym od swoich rówieśników. Można nawet uznać, że są gorsi ze względu na brak doświadczenia życiowego w kontaktach międzyludzkich. Jestem pewien, że większość tych młodych youtuberów spędza 3/4 swojego wolnego czasu zamknięci w 4 ścianach przed komputerem. Powodem tego jest wymóg bycia wciąż na bieżąco z "dramami", newsami, twórczościami innych. Sami również muszą wciąż dostarczać nowego contentu, udzielać się w internecie na specjalnych grupach itp. Cały czas w wirtualnej rzeczywistości.

Taki oto jest następnie skutek, gdy dochodzi do realnych kontaktów międzyludzkich. Nie radzą sobie w tej sferze.

No ja bym powiedział, że to taką trochę ignorancja i ego. No i brak odpowiednich wzorców, wiedzy życiowej lub wniosków wyciągniętych np: z tego forum. Jeżeli ktoś nie zacznie się rozwijać spoleczenie i nie zacznie obserwować otoczenia to jaką ma wiedzie na temat życia, świata?

- kobieta to skarb

- im ładniejsza tym lepsza

- trzeba być dla niej miłym, usługiwać, kupować torebki bo ona ma coś między nóżkami.

- w życiu to trzeba pójść na dobre studia, do 25 roku życia się ożenić, za 2-3 lata dwójka lub trójka dzieciaków. Dom / mieszkanie przepisać na panią. A jak pani odmawia seksu, to znaczy że za słabo się starasz.

 

Taka moja obserwacja: Jak ktoś jakieś problemy życiowe, musi uczyć się kombinować, rozwijać to tak naprawdę ma w życiu lepiej niż osoba, która już od wczesnej młodości ma dużo hajsu i popularność. Dlaczego? Doświadczenie odgrywa kluczową rolę w życiu. Jak ktoś się za szybko dorobi, bez wysiłku to idzie trochę drogą na skróty i omija różne problemy, które budują charakter i rozwijają osobowość. Gdybym odrazu po szkole średniej dostał 20k na rękę, mieszkanie i samochód to w życiu nie wyrobiłbym sobie takich cech jak wytrwałość, nie poddawanie się w sytuacji kryzysowej, głupie błędy itd. 

 

To tłumaczy np fakt, że 90% ludzi, którzy wygrali w totka po 2-3 latach wrócili do punktu wyjścia, a nawet się zadłużyli i zbankrutowali. Natomiast osoby, które od młodego wieku uczą się dysponować pieniędzmi, pomnażać majątek nie odczuwają tego nagłego skoku. Mają spore doświadczenie, na którym mogą bazować dzięki czemu dobrze zarządzają pieniędzmi. Tak samo jest w każdej dziedzinie życia. Np: jak wtopisz się w pierwszy związek z kobietą i nie masz doświadczenia z innymi, a traktujesz ją poważnie i chcesz z nią być na całe życie to możesz mocno się przejechać. Bo wiele rzeczy jest nowych, nieznanych. Przychodzi łatwo, ale ciężko nad nimi zapanować i utrzymać.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, BRK275 napisał:

Taki oto jest następnie skutek, gdy dochodzi do realnych kontaktów międzyludzkich. Nie radzą sobie w tej sferze.

I lepiej nie będzie. Większość z mojego pokolenia, a jeszcze większa ilość z młodszego obudzi się z ręką w nocniku za parę lat. Bo oni nie odróżniają życia wirtualnego i tego prawdziwego.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, somsiad napisał:

Kto wie, może kolega youtuber gargamel trafi na nasze forum i po przejrzeniu paru historii w świeżakowni zrozumie to i owo.

Już trafił na nasze forum kiedyś ;) I oczywiście ten ''życiowy mędrzec'' skrytykował treści na filmiku u Awięca.

 

Wyrwał jakieś wypowiedzi z kontekstu i zaszufladkował nas jako frustratów.

 

Fakty są takie, że jak widać nie ma pojęcia o czym mówi, więc nie powinien wypowiadać się na takie tematy z uwagi na to, że jest ignorantem.

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, dobryziomek napisał:

Już trafił na nasze forum kiedyś ;) I oczywiście ten ''życiowy mędrzec'' skrytykował treści na filmiku u Awięca.

Po czym wnosisz?

 

Skoro tak to cóż zostaje mu życzyć powodzenia z Dianką, niech mu ziemia lekką będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Summit napisał:

Chyba Ci się pomylił z klonem,  ale głowy nie dam uciąć.

Możliwe, nie znam tych youtuberów wszystkich. Jeśli się pomyliłem to bardzo przepraszam.

 

Edit: Faktycznie to nie ten ;) Przepraszam w takim razie.

 

 

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy tysiące małolatów będzie mnie miesiącami lżyło (jak to było po filmach Awięca o mnie), będą zbiórki na adwokatów jak zrobił Awięc by mi zaszkodzić, pomożecie mi? To już nie Awięc z ponad 100 tysiącami subów, a gość który ma ich prawie milion.

 

 

Napiszcie dokładnie jak mi pomożecie, zadeklarujcie się, bo prosicie mnie o SAMOBÓJSTWO.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgodzić z Markiem w tej kwestii. Niektórych rzeczy lepiej nie ruszać, zgodzi się z Markiem pewnie nie duża grupa ludzi (poza nami ofc) a reszta rzuci się na niego i forum z zębami.
Nie dziękuję, pomijam już że, duma z bycia gwiazdą Polskiego youtube'a to zwykła żenada (Tak jak w grubej większości Polski youtube).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest świeży, nikt jeszcze nie nagrał o tym, wszystko jest póki co na forach.
Prawdopodobnie byłby to najbardziej wyświetlany film na kanale, nawet temat isamu i awiec zsumowane by tyle nie dały.
Jest szansa na to by duże grono wysłuchało, ale obaw też wiele. 

Bez pomysłu na film i dokładnego przygotowania bym nie startował. 
Co do hejterów, na pewno przybędzie, jak zawsze, ale część posłucha i zostanie chyba że 
poparłby Cie gargamel, tak jak kiedyś isamu. Gwarancji nie dam żadnej na to, ale cień szansy widzę,

gargamel mimo wszystko jest inteligentny. 


 

Mogę być całkiem w błędzie, ale takie są moje przemyślenia.
 

Edytowane przez Summit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński

"Awiec" od początku szukał zaczepki (aby nabić na niej  popularność) wybierając na cel Twoje nagranie w którym się byćmoże niezbyt precyzyjnie wyraziłeś, co zostało później elegancko pocięte, zmanipulowane i doprawione szyderczymi wstawkami.


Nie chodzi o to aby szydzić z gargamela i wypominać mu nagranie o PUA a opisać, na podstawie tej sytuacji, typową logikę kobiet  która bez skrupułów zwiąże się z mężczyzną który może jej przynieść korzyści a i tak będzie marzyć o swoim ex badboyu i nie szanować swojego partnera.


Dodatkowo gargamel to spore grono subsrybentów i warto by było im pokazać (w kulturalny i poparty argumentami sposób, bez żadnych personalnych ataków) im nieco inny punkt widzenia. Może i sam gargamel trafi na forum, uzyska tu pomoc i zostanie członkiem społeczności.

 

 

Edytowane przez somsiad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeśli to problem to faktycznie lepiej odpuścić. Ale widzę, że jest ostra drama. Tutaj są generalnie 3 strony konfliktu:

 

1. Laska z borderline, ćpunka a zarazem cichodajka traktująca Gargamela jak cucka i bankomat

 

2. Psycho badboy/ diler narkotyków, przyjaciel, ex kochanek/ "brat" dziewczyny

 

3. Gargamel/ zakochany i niedoświadczony idol gimbazy, który daje się robić jak dziecko. Tyle tego gadania o miłości i że wystarczy być dobrym i interesującym kolesiem odbiły mu się czkawką. W zasadzie nie prz3padam za Gargamelem ale tutaj wpakował się w niezłe bagno.

 

 

Główne/pierwotne źródło (wypowiedzi badboya koleżki na temat sprawy):

https://8ch.net/vichan/res/96970.html#98921

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.