Skocz do zawartości

Drama z gargamelem


Zbychu

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, somsiad napisał:

@Marek Kotoński

"Awiec" od początku szukał zaczepki (aby nabić na niej  popularność) wybierając na cel Twoje nagranie w którym się byćmoże niezbyt precyzyjnie wyraziłeś, co zostało później elegancko pocięte, zmanipulowane i doprawione szyderczymi wstawkami.


Nie chodzi o to aby szydzić z gargamela i wypominać mu nagranie o PUA a opisać, na podstawie tej sytuacji, typową logikę kobiet  która bez skrupułów zwiąże się z mężczyzną który może jej przynieść korzyści a i tak będzie marzyć o swoim ex badboyu i nie szanować swojego partnera.


Dodatkowo gargamel to spore grono subsrybentów i warto by było im pokazać (w kulturalny i poparty argumentami sposób, bez żadnych personalnych ataków) im nieco inny punkt widzenia. Może i sam gargamel trafi na forum, uzyska tu pomoc i zostanie członkiem społeczności.

 

 

Zgadzam się rozumiem Marka @Marek Kotoński ale i tak utrzymuje, że to dobry temat. Awiec szukał dymów, obrał cel, miał zamiar. Nagranie rzeczowej analizy nikogo nie musi urazić poza tym, Gargamel co jakiś czas boryka się z "despresją" powiedzmy, ale to młody człowiek z otwartą głową i jeśli wysłucha nie sądzę, aby jego jedyna myślą było "ooo nagrywam commentary na śmiecja z BS, zniszczę go". Zresztą youtube to teraz jedna z jego 5 powiedzmy różnych aktywności w życiu, nie cel na wszystko jak Awiec aka Dominik B bo RODO. Zresztą ok abstrahując od Gargamela, temat młodych youtuberów, którzy tak wystrzeliwują ze sławą i spotykają na swej drodze "Dianki" przecież czy ich działalność nie jest właśnie nastawiona na zwrócenie uwagi dziewczyn w fazie początkowej, nigga please młodzieńcza atencja, brak pewności siebie? "Gwiazdy" nigdy nie były tak na wyciagnięcie ręki dla śmiertelnika jak dziś.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wierząc temu co jest tu napisane, kolejny młody youtuber wypowiada się o części rzeczywistości, o której nie ma pojęcia? Gargamel jest fajny, dowcipny, kreatywny, ale nie nadaje się moim zdaniem do radzenia ludziom, bo wiedzę na pewne tematy bierze z filmów i książek romantycznych, z tego co ludzie chcą pokazać, a nie to co rzeczywiście jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHHA "adrian sitko może wszystko" kojarzę typa, siedziałem kiedyś na chanach i typ jest znany. To ten kto wrzucił jakiś metalowy przedmiot do silnika odrzutowego w samolocie na lotnisku, głośno było ostatnio o tym. Typ się śmiał że "bagiety" (tzw. policjanci) gówno mu zrobili. Ogólnie typ to socjopata, i macie dobitny przykład że kobietki lubią drani XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Beckenbauer napisał:

Czy wierząc temu co jest tu napisane, kolejny młody youtuber wypowiada się o części rzeczywistości, o której nie ma pojęcia?

Ależ ma pojęcie, on zaprzecza tej rzeczywistości ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo jest i perełka...

Case study.

 

f427aae71dd368d27ddcb9606fa5f9fdc5e55c49

 

Dalej ktoś uważa, że nie ma znaczenia czy jest się pierwszym czy nie? :) Nawet drugi alfa nie ma szans przebić pierwszego. Z resztą sam to przerabiałem na własnej skórze, więc lekcja już dawno temu odrobiona. Laska wzięła sobię betę aby nim zarządzać a jak będzie podskakiwał to w odstawkę. Taka zaprogramowana kobieta nie ważne czy jest borderką czy nie i tak już nie nadaje się do trwałej relacji.

 

[Adi to ten koleżka bad boy a Kuba to Gargamel jakby coś]

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Tu nie chodzi o to żeby mieć beke z gargamela, sypać sarkazmami i mu dopiec. Jeżeli mówić to że szczerym współczuciem, niejako Miłością do bliźniego, pokazywać co robi źle i co powinien zrobić, to odbiór będzie inny. Możesz dołożyć dane statystyczne, powołać się na psychologów i oficjalne badania odnośnie borderline itp. Chodzi by to było w nurcie pomocy, nie zaczepki. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Summit napisał:

Prawdopodobnie byłby to najbardziej wyświetlany film na kanale, nawet temat isamu i awiec zsumowane by tyle nie dały.
Jest szansa na to by duże grono wysłuchało, ale obaw też wiele. 

Ale jakim kosztem...

Grono hejtu od "awięc'a" byłby piardem do hordy jaka by przyszła od gargamela.

 

6 godzin temu, somsiad napisał:

Może i sam gargamel trafi na forum, uzyska tu pomoc i zostanie członkiem społeczności.

W duchy wierzysz? :huh:

 

Do tych którzy nawołują Marka do komentarzu w tej "dramie":

Nie zdajecie sobie sprawy z jakim cwaniactwem internetowym przyszłoby walczyć, dodatkowo nam wszystkim zgromadzonym na tym forum.

Proponuję też usunąć linkowanie do stron tego typu jak ~vichan i tym podobne.

 

4 godziny temu, iry napisał:

Oho, szambo znowu wybiło... Jak dla mnie człowiek, który choć trochę się szanuje nie powinien pchać się w takie sprawy.

Zgadzam się z tą opinią.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem tej dyskusji nie polega na tym, czy trolle/dzieci od Gargamela by cokolwiek z tym zrobiły, problem polega na pewnej niekonsekwencji Marka, tłumaczę i objaśniam.

 

Ja jestem w 100 procentach za tym forum, żeby sobie ktoś nie roił czego innego.

 

Marek nagrał chyba paręnaście audycji analizujących patostreamy, konona i tego typu podobne rzeczy więc jeśli chodzi o tykanie brzydkich tematów to już trochę za późno. Ja chciałbym podkreślić, że są to audycje bardzo ciekawe i nie sądzę, żeby ktokolwiek w internecie w tak "inny" sposób spojrzał na tych ludzi w kontekście socjologicznym czy skutkowo-przyczynowym. Lecz Marek z jednej strony w radiu narzeka, że jest nas garstka, jak ma gorszy dzień to przytacza liczby. Trzeba zauważyć, że ci wszyscy popularni youtuberzy nie są popularni ponieważ są takimi intelektualnymi olbrzymami. Są popularni przez crossy, przez prostotę przekazu i clickbait commnetary dram etc. Więc kwestia jest taka czy Marek ma zwis na popularność i zbieramy się ziarnko do ziarnka, czy chciałby więcej, jednak nie jest to możliwe bez narzędzi jakie owi stosują.

 

Tak wiem, że ktoś napiszę, że to nie ja będę atakowany etc. Wiem, ja tylko przytaczam sprzeczne informacje jakie rodzą się w mojej głowie. Warto przytoczyć przykład tego Isamu, który zadziałał procentowo na popularność naszego forum.

 

Pomysł numer dwa, a czy @Marek Kotoński nie może napisać do niego prywatnie z zapytaniem czy sam Gargamel nie zgodziłby się na wywiad lub czy ma coś przeciwko? Hej jestem Marek prowadzę forum, które zajmuje się taką a taką tematyką. Twój przykład dobrze wpasowuje się w zagadnienia społeczne, którymi się zajmuję. Może poczułbyś się niewygodnie jeśli nagrałbym coś o Tobie więc zapobiegawczo pytam, czy  masz coś przeciwko. Oprócz tego bez względu na decyzje zapraszam na forum może uda się nam pomóc Ci roztrząsnąć pewne kwestie.

 

Nie strzelajcie, ja tylko wysnuwam pomysł.

 

EDIT Pani Diana się wypowiada oni chyba tam między sobą jeszcze się dogadują nie ma co, niepoukładane dzieci, już sobie wole posłuchać o Magicalu. Ale swojego powyższego posta dedykuje ogólnej rozkminie na temat popularności kanału Marka, już abstrahując od przykładu Gargamela.

 

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaśnie Wielmożny Taki wywiad dobry pomysł, za dogadaniem się dwóch stron. Przecież gargamel prowadzi swój podcast, zorganizować coś takiego to byłby dobry plan.
Do tego to długa forma, bez cięć czyli akurat coś dla @Marek Kotoński.  


Pewny warunek musiałby to uprzedzić - nastawienie samego gargamela.

Tutaj ten pomysł więdnie. 
Prawdopodobnie gargamel ma zamęt w głowie w tej chwili, ciężko może być mu się uzewnętrzniać i kręcić o jego związku.
Do tego raczej zachowuje zdrową prywatność. 
No i ten filmik Dianki, nie wiadomo czy wyciągnął lekcje czy nie... brak jednoznacznego stanowiska. 
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

A gdy tysiące małolatów będzie mnie miesiącami lżyło (jak to było po filmach Awięca o mnie), będą zbiórki na adwokatów jak zrobił Awięc by mi zaszkodzić, pomożecie mi? To już nie Awięc z ponad 100 tysiącami subów, a gość który ma ich prawie milion.

Broniąc typa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radeq napisał:

Broniąc typa?

Nie muszą bronić, koleś się wkurwia, że o nim się gada w niekorzystny sposób, wykazuje mu się jego niewiedzę, błędy itd, więc kręci filmik o forum lub kanale, (jeszcze podłącza się do tego Awięc, wiadomo, wróg wroga to mój przyjaciel), spokojnie ma się do czego przyczepić, ponieważ materiały są anty-matrixowe, więc zmanipulowanie i podciągnięcie czegokolwiek pod mizoginię, seksizm itd. nie będzie problemem, bo małolaty to po prostu kupią. Niekoniecznie muszą go bronić, wystarczy, że wskaże im cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, 17nataku napisał:

Straszne jest to jak samiczka próbuje się bronić.

Najbardziej podobał mi się tekst, że "człowiek myśli, że chce z kimś być całe życie a potem coś się zmienia"

podczas gdy ziomkowi pisała, że jest z nim tylko po to żeby się wybić.

 

 

Ćpuni i alkoholicy to ludzie najgorsi. Nigdy nie należy im wierzyć i się zdawać XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ona?

Mój instynkt mnie nie zawiódł, od razu jak włączyłem ten filmik i ją zobaczyłem to uznałem, że coś z nią jest grubo nie tak.

Zastanawia mnie ta "umiejętność" :P 

 

Co do Gargiego, to jakby to umiejętnie zrobić to Marek może zostać Królem życia ale jak odbiór będzie zły to praktycznie się załatwi na amen. Poza tym tak jak pisał, kto mu pomoże jak przyleci gromada i będzie mu słać bluzgi i uwalać portale?

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G*wniana sprawa, nie ma co tykać bo można się tylko pobrudzić.

Gargamela mi zwyczajnie, po ludzku szkoda bo widać na screenach jak białorycerząc jej pisał jak ją kocha,

ile by jej nie chciał dać oraz jak się przy niej zmienił na lepsze.

 

Nie zdziwiłbym się gdybyśmy go zobaczyli niedługo w sekcji powitań :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Beckenbauer napisał:

Nie muszą bronić, koleś się wkurwia, że o nim się gada w niekorzystny sposób,

No ale przecież Marek może go bronić ;)

 

Nie musi przecież bronic całego jego, ale tylko jeden fakt, to że go laska wydymała i tyle. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto zalinkować film o PUA zrobiony przez Gargamela: https://www.youtube.com/watch?v=W7Ztq4qgKlg

 

I dyskusję o nim tu na forum: https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/21310-troche-o-trenerachuwodzenia/

 

Ja kiedyś siedziałem bardzo mocno w PUA, poznałem prywatnie wielu trenerów polskich i zagranicznych, bardzo dobrze znam ten temat. Środowisko PUA jest mocno toksyczne, bo dominuje tam opowiadanie bajek, wciskanie fałszywych teorii, wyciąganie kasy od naiwnych facetów. Większość trenerów jakich poznałem, nie radziła sobie dobrze z kobietami, byli to po prostu oszuści.

 

Jednakże toksyczność PUA nie oznacza, że krytyka PUA ze strony Gargamela jest trafna. Bo w pewnych sprawach on trafia, w innych nie trafia, a są i takie zarzuty, których nie stawia - a biorąc pod uwagę napastliwy charakter filmu, to moim zdaniem najprawdopodobniej o tych rzeczach nie wie. Już wtedy pomyślałem, że on krytykuje PUA z pozycji białorycerza, który krytykuje innych, a sam nie ma pojęcia o kobietach.

 

Napisałem w tamtym wątku:

 

" Autor nagrania krytykuje PUA tak naprawdę z pozycji białorycerskiej - zarzucając PUA nieuczciwość, manipulacje, robotyczne podejście, a przeciwstawiając mu co? Jak on to nazywa? "Zdrowe relacje"? W których mężczyźnie ma zależeć na "wnętrzu" kobiety? Panowie, przecież jest tak naprawdę propaganda białorycerska, według której facet ma być wrażliwym, naiwnym idealistą zwracającym uwagę na "wnętrze" kobiety. Przecież taki właśnie kit wciskają te wszystkie feministyczne psycholożki (psycho-loszki) - że ma być "partnerstwo", że ma być zwracanie uwagi na wnętrze, etc. Tu na forum jest mnóstwo facetów, którzy doznali na własnych 4 literach, jak się może skończyć takie "partnerstwo", gdy zostanie już podpisany cyrograf małżeński."

 

"Zdrowe relacje" - HAHAHAHAHA. Gość mówi o "zdrowych relacjach", a jak by wynikało z info z 8Chan/Vichan, sam był w związku z narkomanką i prostytutką, której lizał odbyt (dosłownie, nie w przenośni) i kupował torebki za kilka tysięcy złotych, a ona była z nim, bo miała nadzieję, że się dzięki niemu wybije.

 

BTW Jest druga, nowa nitka na 8Chan/Vichan: https://8ch.net/vichan/res/101720.html Jest tam między innymi pokazany screen wiadomości, w której dziewczyna przesyła swoje nagie zdjęcie.

 

BTW2 Moim zdaniem wystarczy obejrzeć jej filmy na youtube, aby zorientować się, że z nią jest coś nie tak:

 

https://www.youtube.com/watch?v=wIyCjHDsRsE&t=26s

 

https://www.youtube.com/watch?v=QzluhrqotAE

 

https://www.youtube.com/watch?v=Qyf_5152Y9w

 

Słowa z drugiego utworu: "nie nakładam majtek dziś" - od razu widać, że dziewczyna to materiał na "zdrową relację". :)

 

Moim zdaniem na 3cim nagraniu to towarzystwo wygląda na naćpane, a klimat piosenki też jest narkotykowy.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2019 o 13:00, Marek Kotoński napisał:

A gdy tysiące małolatów będzie mnie miesiącami lżyło

Fakt, nie pomyślałem, zapomniałem o tym. My tu piszemy anonimowo ale ostry hejt, groźby  w imię i nazwisko to co innego.

Wywiad z gargamelem to nawet dobry pomysł. Na luzie, pytania, próba pomocy. On musiał by w tym uczestniczyć a na koniec filmu uścisnąć dłoń z Markiem.

Indywidualny film Marka jak się nie wstrzeli idealnie w gusta (no właśnie, w gusta małolatów co żyją dramami. 

Zainteresuje ich rzeczowy materiał?) to amem. Pewnie awięc by swoje dołożył, zmanipulował żeby nam dowalić. 

W dodatku zrobili nam zły fejm. 

Lepper nawet jak mówił dobrze to i tak prawie nikt nie brał tego na poważnie. 

Tu może być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaczę ze śmiechu gdy czytam o tym, jak to Gargamel (kolega Awięca) wystąpi ze mną by rozmawiać o tym co się stało (upokorzenie przed setkami tysięcy ludzi), czy też o tym że trafia na forum i zmieniamy jego życie ?

 

Wy naprawdę w to wierzycie? 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.