Skocz do zawartości

Drama z gargamelem


Zbychu

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Moim zdaniem warto zalinkować film o PUA zrobiony przez Gargamela: https://www.youtube.com/watch?v=W7Ztq4qgKlg

 

I dyskusję o nim tu na forum: https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/21310-troche-o-trenerachuwodzenia/

 

Ja kiedyś siedziałem bardzo mocno w PUA, poznałem prywatnie wielu trenerów polskich i zagranicznych, bardzo dobrze znam ten temat. Środowisko PUA jest mocno toksyczne, bo dominuje tam opowiadanie bajek, wciskanie fałszywych teorii, wyciąganie kasy od naiwnych facetów. Większość trenerów jakich poznałem, nie radziła sobie dobrze z kobietami, byli to po prostu oszuści.

 

Jednakże toksyczność PUA nie oznacza, że krytyka PUA ze strony Gargamela jest trafna. Bo w pewnych sprawach on trafia, w innych nie trafia, a są i takie zarzuty, których nie stawia - a biorąc pod uwagę napastliwy charakter filmu, to moim zdaniem najprawdopodobniej o tych rzeczach nie wie. Już wtedy pomyślałem, że on krytykuje PUA z pozycji białorycerza, który krytykuje innych, a sam nie ma pojęcia o kobietach.

 

Napisałem w tamtym wątku:

 

" Autor nagrania krytykuje PUA tak naprawdę z pozycji białorycerskiej - zarzucając PUA nieuczciwość, manipulacje, robotyczne podejście, a przeciwstawiając mu co? Jak on to nazywa? "Zdrowe relacje"? W których mężczyźnie ma zależeć na "wnętrzu" kobiety? Panowie, przecież jest tak naprawdę propaganda białorycerska, według której facet ma być wrażliwym, naiwnym idealistą zwracającym uwagę na "wnętrze" kobiety. Przecież taki właśnie kit wciskają te wszystkie feministyczne psycholożki (psycho-loszki) - że ma być "partnerstwo", że ma być zwracanie uwagi na wnętrze, etc. Tu na forum jest mnóstwo facetów, którzy doznali na własnych 4 literach, jak się może skończyć takie "partnerstwo", gdy zostanie już podpisany cyrograf małżeński."

 

"Zdrowe relacje" - HAHAHAHAHA. Gość mówi o "zdrowych relacjach", a jak by wynikało z info z 8Chan/Vichan, sam był w związku z narkomanką i prostytutką, której lizał odbyt (dosłownie, nie w przenośni) i kupował torebki za kilka tysięcy złotych, a ona była z nim, bo miała nadzieję, że się dzięki niemu wybije.

 

BTW Jest druga, nowa nitka na 8Chan/Vichan: https://8ch.net/vichan/res/101720.html Jest tam między innymi pokazany screen wiadomości, w której dziewczyna przesyła swoje nagie zdjęcie.

 

BTW2 Moim zdaniem wystarczy obejrzeć jej filmy na youtube, aby zorientować się, że z nią jest coś nie tak:

 

https://www.youtube.com/watch?v=wIyCjHDsRsE&t=26s

 

https://www.youtube.com/watch?v=QzluhrqotAE

 

https://www.youtube.com/watch?v=Qyf_5152Y9w

 

Słowa z drugiego utworu: "nie nakładam majtek dziś" - od razu widać, że dziewczyna to materiał na "zdrową relację". :)

 

Moim zdaniem na 3cim nagraniu to towarzystwo wygląda na naćpane, a klimat piosenki też jest narkotykowy.

 

 

 

 

 

 

Każdy normalny zdrowy człowiek wie że alkusy i ćpuni to śmiecie godni pogardy i tyle. Bardzo często socjopaci i manipulanci. A Sitko to jest przechuj troll XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Płaczę ze śmiechu gdy czytam o tym, jak to Gargamel (kolega Awięca) wystąpi ze mną by rozmawiać o tym co się stało (upokorzenie przed setkami tysięcy ludzi), czy też o tym że trafia na forum i zmieniamy jego życie ?

 

Wy naprawdę w to wierzycie? 

 

Ja też uważam, że te wypowiedzi były bardzo mało rozsądne.

 

Co prawda nie wiem, jakie relacje łączą Gargamela z Awięcem, bo normalnie nie śledzę youtubowych klimatów, ale za to widziałem w realnym życiu, jak zachowują się białorycerze skonfrontowani ze swoim frajerstwem. Przecież standardem jest wypieranie się, podążanie w zaparte do upadłego. Plus oczywiście postawa "zastrzel posłańca", czyli agresja skierowana przeciwko osobom, które mówią im prawdę.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Marku sam zaznaczasz, że czerpiesz z forum pomysły na audycje. No ok już raz dałeś nam znać co sądzisz, podyskutowaliśmy poszukaliśmy innych punktów widzenia, bo czemu nie? Rozważyliśmy kwestie crossów, jako odpowiedź na Twój zawód spowodowany brakiem popularności równającym się z tymi dzieciakami. Nie wiem czy taka beka to właściwa odpowiedź i reakcja na nasze chęci. Nikt się nie upiera na nic, burza mózgów i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej dobrze by było gdyby Marek po prostu wyciągnął do niego rękę i nieco wyjaśnił temat. Może cały ten "awięc" nie nastawił go jeszcze negatywnie na to forum i społeczność. W momencie kiedy zaproponuje "crossa" gość odrazu wyczuje że Marek ma w tym jakiś interes i miał by racje... Kiedy cały ten gargamel przy pomocy forum i naszego Guru się pozbiera i przejrzy na oczy, wtedy może bezinteresownie zrobić materiał.  Nie strikcie o "bracia samcy", ale ogólnie na temat wyjścia z matrixa. Pewnie nie poda przez kogo się to stało i w jakich okolicznosciach, ale sprawi że gimbusy będą wpisywały w wyszukiwarkę frazy, które nie są obce temu forum... Efekt? :) Więcej odwiedzin, zainteresowanych i większa popularność społecznosci/ruchu/forum. Gośc nie jest kretynem, raczej uzależnił się emocjonalnie i nie potrafi sobie z tym poradzić. To nie kwestia inteligencji że sobie ludzie nie radzą z uzależnieniem.

Edytowane przez prod1gybmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównywałbym sytuacji z Awięcem do ewentualnej sytuacji z gargamelem. W przypadku tego pierwszego spór dotyczył kwestii obiektywnych - opinii na temat związków, podejścia do kobiet...dla gargamela jest to sprawa osobista, w dodatku dosyć mocno kompromitująca. Najbardziej prawdopodobną reakcją jest próba zamiecenia wszystkiego pod dywan.

Kanał gargamela na youtube ma 702 834 subskrybentów, kanał Marka 7 227. Czyli z punktu widzenia gargamela jest niszowy. Materiał zostaje wrzucony, o całej sprawie dowiaduje się kilka tysięcy osób...to źle, ale da się przeżyć. Gargamel odpowiada - o sprawie dowiaduje się kilkaset tysięcy użytkowników...a to dopiero początek. Tragedia.

Wspólnego materiału nie będzie, ale zbierania na adwokata też nie będzie.

Będzie udawanie, że temat nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2019 o 19:52, Jaśnie Wielmożny napisał:

@Marek Kotoński Nie wiem czy taka beka to właściwa odpowiedź i reakcja na nasze chęci. Nikt się nie upiera na nic, burza mózgów i tyle.

To nie jest beka tylko ocena faktów poparta wieloma grubymi nieprzyjemnościami, a za rady jestem wdzięczny, nawet gdy czasem rady uznaję za zabójcze dla mnie albo nierealne. 

 

@prod1gybmx to nie ma najmniejszych szans na powodzenie. 

 

@Xellos ja do tej pory nie rozumiem, o co chodziło Awięcowi, oczywiście rozumiem że chodziło o wyszydzenie mnie, ale żadnych jego  "argumentów" nie zrozumiałem. Wyrywki z moich wypowiedzi z poprzekręcanym sensem - ciężko mi to zrozumieć logicznie. Zresztą małolaty nie chcą logiki tylko igrzysk - Awięc wskazuje kogoś palcem i reszta się z niego śmieje.

 

 

 

Postaram się wam opisać mój punkt widzenia. Są ludzie, którzy uważają się za bardzo mądrych i nieomylnych, speców w każdej dziedzinie życia. Ta wizja jest tak rozrośnięta w ich umyśle, że każdy kto tę wizję podważy, zostanie wrogiem - ŚMIERTELNYM, ponieważ uderza w ich najświętsze o sobie przekonanie.

 

Awięc zareagował histerycznie nie tylko pozwem na film o nim (był przyzwyczajony że nikt się aż tak nie broni gdy go wyśmieje), działaniami w których straciłem ponad dwa tysiące jak uwalili mój kanał na vimeo, ale głównie próbą zniszczenia mojej i forum opinii, np. sugerował brzydkie rzeczy o wątku Stilla o młodych dziewczynach, skłamał że wyzywałem go i Sohayo od gnojów co jest bzdurą i możecie sami to posłuchać na samiectv.pl  - https://samiectv.com/2019/05/12/cudze-chwalicie-swoje-gnoicie-czyli-dominik-bos-z-kanalu-awiec-w-akcji-samiecweb-pl/

 

Wiecie co by było gdyby Gargamel i jego koledzy chcieli to zrobić? Forum pewnie wytrzyma, ale czy ja psychicznie wytrzymam tyle nienawiści i hejtu? Czy z tego hejtu ktoś znowu nie zechce mnie albo mojej przyjaciółki okaleczyć, pobić albo wysyłać masowo donosy, jak już to robiono wobec mnie i mojej przyjaciółki?

 

Pamiętajcie też o tym, że jest zawodowa ekipa hejterów, którzy się pod te akcje podłączają. Są też ludzie którzy chcą się wybić na youtube - i wiedząc że mocni youtuberzy im pomogą w promocji, zaatakują mnie i forum.

 

Obecnie jesteśmy przy tych ludziach bardzo słabi. A jak się jest słabym, to się nie zaczepia znacznie silniejszych, tylko dużo je, rośnie i wtedy działa :)

 

 

 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2019 o 20:37, prod1gybmx napisał:

Kiedy cały ten gargamel przy pomocy forum i naszego Guru się pozbiera i przejrzy na oczy, (...)

 

Sorry, ale Twoje myślenie jest pozbawione realizmu. To nie jest tak, że wytłumaczysz coś białemu rycerzowi, a on to przyjmie i będzie Ci wdzięczny. Najczęściej biały rycerz idzie w zaparte, odrzuca prawdę, bo jest ona dla niego bolesna i jeszcze czuje nienawiść do tego, kto mu tę prawdę mówi.

 

W dniu 12.06.2019 o 20:37, prod1gybmx napisał:

Gośc nie jest kretynem, raczej uzależnił się emocjonalnie i nie potrafi sobie z tym poradzić.

Białorycerstwo nie zależy od inteligencji, a od stopnia wyprania mózgu propagandą. Inteligentnemu białorycerzowi może być nawet trudniej coś wytłumaczyć, bo taki białorycerz może być przeświadczony o swojej inteligencji i może mu być trudniej przyznać, że w tej sprawie jest idiotą.

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, nefi napisał:

 

Okej, okej, to że dzieci z internetu żyjące z toczenia beki z innych to cipeusze to już wiemy.

 

Pani Dianka jest kurwiszczem to wiemy.

 

Gargamel jest leszczem i rycerzykiem też wiemy.

 

Ale taki materiał poza głęboko szyderczym charakterem co właściwie wnosi? Czym różni się od Dominika Bosa aka Dominik Bos aka Awięc, który wyzywa nas od frajerów i mizoginów. Słabe to, Gargamel teraz siedzi zakuty w koc przez swoją naiwność ale nic nikomu złego nie zrobił. No zakochał się frajerzyna w kurwie ale to nie powód, żeby go dojeżdżać, nie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaśnie Wielmożny Pewnie dlatego że cały kontent Gargamela opiera się na szkalowaniu innych i wytykaniu im błędów z pozycji wszechwiedzącego. Jakoś się nie dziwię że znaleźli się tacy, którzy poświęcają czas żeby go dojechać. Mi to osobiście zwisa. Karma wraca podobno.

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, prod1gybmx napisał:

@Jaśnie Wielmożny Pewnie dlatego że cały kontent Gargamela opiera się na szkalowaniu innych i wytykaniu im błędów z pozycji wszechwiedzącego. Jakoś się nie dziwię że znaleźli się tacy, którzy poświęcają czas żeby go dojechać. Mi to osobiście zwisa. Karma wraca podobno.

Zgadzam się mi też to lata, ale co innego toczyć bekę z głupiego filmiku, co innego poniżanie człowieka, który przeżywa jakąś tam tragedie. Narażony jest na ostracyzm internetowy i bękę w życiu realnym. Po co dokładać? Chyba, że merytorycznie uderzyć linijką po łapkach ale tutaj takie dociskanie człowieka, nienawiść i dziecinada.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2019 o 17:37, dobryziomek napisał:

Już trafił na nasze forum kiedyś ;) I oczywiście ten ''życiowy mędrzec'' skrytykował treści na filmiku u Awięca.

 

Wyrwał jakieś wypowiedzi z kontekstu i zaszufladkował nas jako frustratów.

 

Fakty są takie, że jak widać nie ma pojęcia o czym mówi, więc nie powinien wypowiadać się na takie tematy z uwagi na to, że jest ignorantem.

To chyba nie był Gagamel, tylko typ, który się na nim wzoruje.

Generalnie cała relacja Gargamela z zaburzoną laską jest pewną lekcją.
Możesz mieć sławę i hajs, a nawet i to wszystkiego nie załatwi.

Tworzenie kanałów tego typu, to jest szydzenie w internecie, szukanie dram, tworzenie dram, jakieś kiepskie żarty...
Nie świadczy to moim zdaniem o zdrowych procesach psychicznych, a raczej wskazuje na pewne zaburzenia.
Jednak podkreślam, że to moje zdanie.
A skoro ktoś prowadzący takie kanały musi mieć coś z głową, to i na polu damsko-męskim będą dziać się dramy i patologie.

Gdyby nie youtube, to by ten człowiek pracował w maku za najniższą i może za dekadę jako 30+latek  by już miał jakąś pozycję, kasę oraz doświadczenie.
Chłopak za to dostał kasę i pozycję na starcie jako młody, gniewny człowiek, bez żadnego doświadczenia albo chociaż wiedzy przekazanej przez starsze pokolenie.
Na polu damsko-męskim chłopak wpadł na głęboką wodę bez przerobienia tematu.

Hormony nim miotają na prawo i lewo na widok cipki.
Boże chyba każdego z nas to spotyka, jednak nie mieliśmy tyle hajsu by wydawać ponad 2k na torebkę dla jakiejś fałszywej kurwy.
Ja nadal zwalczam burzę hormonów bo jestem jakoś koło wieku gargamela, lecz całe szczęście trafiłem na to forum.

To co mnie tutaj najbardziej zirytowało to fakt, że typ próbuje moralizować, a sam wpadł w gówno na miarę naszych historii w świeżakowni.
Czego nawet nie jest świadom.
Śmieje się z facetów co latają za kobietami z jęzorem na wierzchu, a zobaczcie na screeny rozmów.
Zobaczcie na jego zachowanie w stosunku do tej kobiety lekkich obyczajów.
To jest własnie przecież zachowanie o którym wspominał.
To jest żałosne, bo ta kobieta nie zasługuje na ani jedno miłe słowo z jego ust.

"Zdrowe relacje" krzyczy Gargamel w filmie.
Takie zdrowe, że pisze do laski, że stara się zarobić większy hajs, aby ją porozpieszczać xD 
Ta sama kobieta puszczała się/puszcza(?), obraża go za plecami, udaje miłość, po to by korzystać z hajsu i fejmu Gargamela.

Krótko ------- Typ robi za beta prowajdera i pewnie bez youtuba by robił za beta orbitera i koleżankę z fiutkiem.
Jak wspomniałem wyżej -------> Typ nie miał kiedy przerobić tematu damsko-męskiego, tylko został rzucony od razu na głębokie wody.

K*rwa to "zdrowe relacje" opierają się na tym, że mam przekupywać swoją kobietę w zamian za... sex?
"Dopieszczania" kobiet, to ja jestem największym zwolennikiem.
I nie potrzeba do tego pieniędzy ;) 


 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ragnar1777 napisał:

To co mnie tutaj najbardziej zirytowało to fakt, że typ próbuje moralizować, a sam wpadł w gówno na miarę naszych historii w świeżakowni.

 

Dokładnie. Gościowi się w głowie poprzewracało, bo nic nie rozumie, a się wymądrza.

 

Cytat

"Zdrowe relacje" krzyczy Gargamel w filmie.

Takie zdrowe, że pisze do laski, że stara się zarobić większy hajs, aby ją porozpieszczać xD 
Ta sama kobieta puszczała się/puszcza(?), obraża go za plecami, udaje miłość, po to by korzystać z hajsu i fejmu Gargamela.

(...)

K*rwa to "zdrowe relacje" opierają się na tym, że mam przekupywać swoją kobietę w zamian za... sex?

 

Dokładnie, ładne mi "zdrowe relacje".

 

Przy czym on jest chyba na tyle mało rozgarnięty, że myśli, że ona była/jest z nim dla niego samego, a nie dla jego kasy i sławy.

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.