Skocz do zawartości

Wasze tipy na ONS z klubu


jerry

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia,

 

Jakie kluby, kiedy i jak najlepiej atakować aby wyrwać coś na ONS? Mawiają że późno w nocy/nad ranem są już ostatki (desperatki) ale często to wybrakowany towar...

 

Te ubrane wyzywająco lub które samotnie przyszły do klubu (rzadkość) - także.

 

Chętnie posłucham doświadczonych kolegów w tym zakresie - jak najlepiej wyselekcjonować "chętne".

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciągnij w ciemny kąt, potem maczugą, potem umówiona taxa i na chatę. W przygotowanym wcześniej i odpowiednio wygłuszonym lokum dokonujesz zbiorowego gwałtu wraz ze swoimi kolegami proponuje czarnoskórych atletów. Następnie zostawiasz zgwałcone ciało w ciemnym lesie.

 

Nic kompletnie kolego nie wyciągnąłeś jeszcze z tego forum.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka miesięcy temu u kumpla na domówce, było w cholerę ludzi, zjawiły się później też trzy dziewczyny z których jedna wpadła mi w oko i później okazało się ze ja jej też. Na owej domówce jakoś nie zamieniłem z nią słowa poza przywitaniem się, lecz gdy polecieliśmy w kluby zabrałem ją do tańca i szybko przeszło do całowania, zaproponowałem jej after u mnie, przygoda dosyć fajna, lecz jak sie odezwałem po dwóch dniach widać było że panna nie oczekiwała nic więcej. Ciekawe było to ze podczas pobytu w klubie dzwonił do niej dwa razy "przyjaciel" jak to ona mawiała. :D Myśle że chętne można już wyselekcjonować po samym stylu tańca i dotyku .  

Edytowane przez inferno9669
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Baros napisał:

@inferno9669 Ty miałeś nadzieje na coś więcej czy tylko przygoda na jedną noc?

No pisaliśmy kilka dni bo była nawet niezła ale z kolejnego spotkania nic nie wyszło, widać było że nie była niczym więcej zainteresowana w więc odpuściłem.  Bardzo dziwny przypadek . Wtedy podejrzewałem że albo taka jest albo kłamała odnośnie "przyjaciela". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.