Skocz do zawartości

Książę perski.


Rekomendowane odpowiedzi

Niby wiem. Było na forum ale trudno się pogodzić. 

 

Jak wiecie trochę otworzyliśmy się na śniadych gości z zagranicy. Jest ich tu całkiem sporo. To nie nie jest poziom zachodni ale są. U mnie firmie pracuje kilku z Algierii, Maroka czy innego Egiptu. 

 

Jest impreza. Ahmed skończył Ramadan (niedawno mieli) to napruty chodzi po festynie firmowym. Czarne włosy, karnacja jakby cały dzień na solarce siedział. Łańcuch na szyi i klapki. 

 

Chodzi i ściemnia samicom, że jest bogaty, ma wielki majątek w Maroku, ropę i diamenty. Mózg się marszczy od tych bredni ale baby klapki na oczach i ślina na pysku. Widzą śniadego gościa, same podchodzą. Zagadują o seks i jak to jest u nich. Ostatnio Ahmeda wyrwała całkiem dobra Milfetka. Później zniknął gdzieś na wieczór. Ona też. 

 

Chyba się do tego nie przyzwyczaje. 

 

  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się pogodzić. A mi doszło jeszcze inne zmartwienie: Homo tęczowe marsze agresywnych bezmózgowców. 

 

I chyba jedno można zrobić: przyjąć z pokorą, bo co zrobisz? Nic nie zrobisz. Coś powiesz - rasizm albo homofob.

 

Ja już powiedziałem światu jaki znam to piękne 'A dieu'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie jasno powiedzieć, ze polskie kobiety mają pierdolca na punkcie urody śródziemnomorskiej, typ tzw "Italiano" ma największe branie, przystojny brunet, ciemna karnacja, szczupły, pewny siebie, modnie ubrany, z wylanym wiadrem żelu na łeb, biżuterią na każdym palcu, obwieszony łańcuchami, opowiadający bajki, lekko chamowaty itd

Z resztą najlepiej to zaobserwować np w Toruniu wieczorem w weekend jak młode studentki, które przyjechały na studia gdzieś z głębokiej wiochy gdzie udawały niezwykle porządne, po opuszczeniu swojej wiochy dostaja małpiego rozumu na punkcie kolorowych studentów, młodzi Polacy im śmierdzą ale jakiś Czarniawy burak co jeszcze nie dawno w swojej wiosce w Afryce kury i kozy macał jest wielką atrakcją a szczególnie jego mityczna legendarna rolka papy miedzy kończynami.

Ja mam urodę skandynawską i raczej nie mam szans z  kolorowymi, juz to zauważyłem, niestety.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ace of Spades napisał:

 Z resztą najlepiej to zaobserwować np w Toruniu wieczorem w weekend jak młode studentki, które przyjechały na studia gdzieś z głębokiej wiochy gdzie udawały niezwykle porządne, po opuszczeniu swojej wiochy dostaja małpiego rozumu na punkcie kolorowych studentów, młodzi Polacy im śmierdzą ale jakiś Czarniawy burak co jeszcze nie dawno w swojej wiosce w Afryce kury i kozy macał jest wielką atrakcją a szczególnie jego mityczna legendarna rolka papy miedzy kończynami.

 

Pojedź do Afryki albo ameryki łacińskiej będziesz miał to samo, tyle  że na punkcie białych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLife

 

Co Cię boli? Zazdrościsz? Wiem o czym mówisz też nie jestem fanem tego oczym piszesz, ale Karyna puści się z kebabem albo z Januszem. Konstrukt jest ten sam, nic specjalnego. Przebywaj z mądrymi kobietami, a nie k00bi3tk4mi sprawa się rozwiąże.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajwaj. Dlatego człowiek uczy się całe życie:). Zresztą jak mam ochotę na ONS to też ściemniam pannom jaki to zarobiony jestem. A do tego wystarczy tak naprawdę jeden jak to nazywam markowy "komplet imprezowy". 

Natomiast jeśli mierzi Cię to że kobiety lecą na "inność". To idź za radą reszty Braci i zmień krąg kulturowy. Będziesz tam białym bogiem:).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.