Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, PussyCat napisał:

Ja chciałam jechać do Dubaju, do stolicy handlu kobietami, ale wszyscy, którym to mówiłam pukali się w głowę. 

Czyli nie zrobiłaś jak chciałaś, ale podjęłaś decyzje pod wpływem otoczenia, cóż typowa kobieta, niby wyjątkowa a jednak opinia i głos ludu najistotniejszy :D .

 

4 minuty temu, PussyCat napisał:

Każdego można kupić, nie tylko kobiety. Tylko za Was jakoś rzadziej chcą płacić :P 

 

Bo Cię nie stać :) .

Najtańszy towar zawsze przyciąga najwięcej klientów :D .

Edytowane przez The Motha
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Androgeniczna napisał:

To sobie zobacz w państwach gdzie jest poligamia czy faktycznie faceci którzy sie podobaja seksualnie maja najwiecej kobiet :).

Nie muszę nigdzie patrzeć, bo u nas jest monogamia i jest tragicznie. :) Dobrze mają tylko kobieciarze, kobiety ich chronią. A to kobieta poprzez sądy i manipulowanie otoczeniem ma dzisiaj władzę nad relacjami ojca z dzieckiem, nad wizerunkiem mężczyzny, wniosek - należy być seksualnie atrakcyjnym, mieć wiele kobiet i nie ma się problemów białorycerzy, bo władza/kobieta Cię chroni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, The Motha napisał:

Czyli nie zrobiłaś jak chciałaś, ale podjęłaś decyzje pod wpływem otoczenia, cóż typowa kobieta, niby wyjątkowa a jednak opinia i głos ludu najistotniejszy :D

Pffffff :P Nie, po prostu to był impuls, oni mnie przekonali, że oprócz szukania guza nic nie zdziałam.

 

6 minut temu, The Motha napisał:

Bo Cię nie stać :) .

Hahaha. To sobie zobacz za ile czasem schodzi dziewictwo i znajdź mi kogoś kto za prawictwo tyle zapłaci ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, PussyCat napisał:

Pffffff :P Nie, po prostu to był impuls, oni mnie przekonali, że oprócz szukania guza nic nie zdziałam.

Chyba bolca :D .

 

Teraz, PussyCat napisał:

Hahaha. To sobie zobacz za ile czasem schodzi dziewictwo i znajdź mi kogoś kto za prawictwo tyle zapłaci ?.

Faktycznie, jest się czym chwalić :P

Gratuluje :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, The Motha napisał:

Faktycznie, jest się czym chwalić :P

 

Nie o chwaleniu mowa. Ale o tym, że wszystkich idzie kupić, ale panów nie bardzo chcą kupować to mogą jedynie psioczyć o niby zepsuciu kobiet ? 

Mechanizm wyparcia swojej zazdrości. Ot cala filozofia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ragnar1777 napisał:

W takim razie my mężczyźni musimy robić to samo i opowiadać historie jak to np. Asi nie wyrwałem na imprezie 2 lata temu.

To jakaś desperatka musiała byc. Ja jedynie mówie mojemu partnerowi jak mnie ktos na ulicy zaczepi o numer albo jakies sytuacje w pracy. 

4 godziny temu, Ragnar1777 napisał:

Notabene zdarzyło mi się opowiadać innej pańci, że poderwałem jakąś pannę w pubie podczas letniej nocy :) 
Nie miała żadnych obiekcji, tylko słuchała z zaciekawieniem.

Ale podrywałeś inną będąc z nią w związku? Jeśli w takiej sytuacji nie zareagowała tz że miała niskie poczucie wartości. Normalnie powinna sie rozstac bo podrywasz inne wiec jej nie kochasz. Co innego jeśli opowiadałes sytuacje podrywu kiedy nie byliscie razem. Tak czesto z chłopakiem sobie opowiadam bo to smieszne sytuacje czasem

4 godziny temu, The Motha napisał:

Każdą was można kupić, kwestia ceny, to mechanizm działający na całej planecie :)

Kurcze a ja głupia po kilku randkach z bogaczami odpuszczałam jak mi nie pasowali z charakteru... i wybrałam z milości biedaka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Androgeniczna said:

@rycerz76

Czyli chciałbyś zlikwidować alimenty żeby kobieta musiała z tobą być nie kochajac cie bo sytuacja ekonomiczna ja zmusza?

Skąd takie wnioskowanie (a wiem kobieca logika) rozwód więc się rozchodzimy.

5 minutes ago, Androgeniczna said:

Spojrzałbyś w oczy dorosłego już swojego dziecka i powiedział że nie płaciłeś na niego i jego wychowanie ani grosza ? 

Też skąd takie rozumowanie dawałbym tyle ile dostępu daje mi do wychowania, również mojego dziecka, kobieta. Jak nie daje to won ale moich pieniędzy nie zobaczy, sąd do rozstrzygania tego nie byłby potrzebny a kobieta przed rozwodem jakby jej odjebało dziesięć razy przed by się zastanowiła czy jej się to opłaci. W tym problem, że obecne prawo nie chroni mężczyzny jak kobiecie odjebie wręcz ją za to nagradza więc po co takie prawo?

11 minutes ago, Heresy said:

Obawiam się, że raczej w najbliższej przyszłości, nikt nie zwolni mężczyzn z odpowiedzialności za ich potomstwo.

Skąd takie rozumowanie, że bez przymusu normalny facet nie będzie łożył na swoje dziecko. To nam już nie ufacie :-)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rycerz76 napisał:

Skąd takie wnioskowanie (a wiem kobieca logika) rozwód więc się rozchodzimy.

Ale dziecko zostaje z nią. Ty jesteś weekendowym tatusiem. Ona musi płacic za wode, prad, gaz które zuzyje dziecko. Ona musi płacic za opieke typu przedszkole czy szkola. Dodatkowo jedzenie dla dziecka itp. To są czynnosci dnia codziennego które kosztują. Czemu chciałbys olac alimenty i tylko kobieta ma dziecko uutrymywac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rycerz76 

ączne zaległości dłużników alimentacyjnych przekroczyły 11,8 mld zł. Spośród uchylających się od obowiązku łożenia na dzieci 301 034 osoby to ojcowie. Kobiety stanowią 5 proc. dłużników. W ciągu roku liczba uchylających się od obowiązku alimentacyjnego wzrosła o 7874 osoby."

 

Myślę, że właśnie stąd takie rozumowanie. :P

 

Stety niestety alimenty nie są opłatą za możliwość wychowania (?). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Androgeniczna said:

Czemu chciałbys olac alimenty i tylko kobieta ma dziecko uutrymywac?

Dobra upierasz się na alimenty masz więc rozwiązanie salomonowe umawiacie się na alimenty 8 stów więc na specjalne konto macie obowiązek co miesiąc wpłacać po połowie równo po 4 stówy. Pod groźbą sankcji karnych za brak wpłaty. Zgoda musiałaby by być dobrowolna wyrażona przez obie strony. [Wymyśliłem takie rozwiązanie specjalnie dla lewaków, takie równe sprawiedliwe]

Czy to Ciebie zadowala?

11 minutes ago, Androgeniczna said:

Ty jesteś weekendowym tatusiem.

Dlaczego weekendowym, przychodzę kiedy chcę i dlaczego to ty masz wychowywać? Kto wie jak dziecko podrośnie może nie będzie chciało być z mamusią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Heresy said:

Myślę, że właśnie stąd takie rozumowanie.

Myślę, że jakby kobiety wiedziały, że nie dostaną z podatków samców beta z których są także pieniądze na fundusz alimentacyjny, lepiej by wybierały ojca swoich dzieci ale to przekracza zrozumienie kobiet a fundusz wprowadziła jeszcze komuna. 

Właśnie mn. taki fundusz to przyczyna rozkładu społeczeństwa ale kto mądry mógłby zdecydować się na jego likwidację?

Kobiety wybierają na ojców swoich dzieci przygłupów (ale dawał tyle emocji) a konsekwencje ich głupoty muszą ponosić wszyscy a nie ona, genialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rycerz76

Ok, po 400 zl na konto ale gdzie jest dziecko? Z czyjego prądu, gazu i lodówki korzysta? Kto wydaje na benzyne żeby je odwozic codizennie do szkoly. Tego nie liczysz? 

5 minut temu, rycerz76 napisał:

przychodzę kiedy chcę

Ty przychodzisz kiedy chcesz a ja muszę byc z dzieckiem 24h/dobe jak jest chore, potrzebuje lekartw, jak potrzebuje obiadu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Androgeniczna said:

Ty przychodzisz kiedy chcesz a ja muszę byc z dzieckiem 24h/dobe jak jest chore, potrzebuje lekartw, jak potrzebuje obiadu itp.

To mi je oddaj jak nie dajesz rady się nim zajmować. Te wasze zawodzenie jak to trudne jest zajmowanie się dzieckiem.

 

5 minutes ago, Androgeniczna said:

Tego nie liczysz?

Tak to zostało policzone w twoich 400 i tych drugich 400 byłego, aż nie mogę się doczekać tej trzeciej wojny światowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce komentować waszych wypowiedzi. Rozumiem nie płacic na byłą żonę ale że alimenty na dziecko chcecie ograniczac... plunęłabym swojemu ojcu w twarz jeśli by nie płacił na mnie alimentów.

Mój dobry znajomy tak miał. Ojciec pracował na czarno żeby nie płacic alimentów. Syn gdy dorósł zerwał z nim kontakt i uważa za zero a nie ojca. Powodzenia.... Ja się wiecej nie wypowiem bo taki brak odpowiedzialności jest bez komentarza

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Androgeniczna napisał:

Rozumiem nie płacic na byłą żonę ale że alimenty na dziecko chcecie ograniczac... plunęłabym swojemu ojcu w twarz jeśli by nie płacił na mnie alimentów. 

Zakasujesz rękawy i do roboty, wszak silna i niezależna jesteś kobieta, a wszyscy samcy to chuje, ale ich pieniędzy chujem nie śmierdzą :):D 

Ja rozumiem nie zdolność do pracy, spoko...Ale jeśli kobieta jest w pełni sił, zdrowa, dlaczego ma nie pracować? dziecko zawsze można podrzucić mamie, albo teściowej :)

Ty wybierasz faceta sobie na ojca dziecka, wybierasz kto ma iść z Tobą do łóżka,  źle wybrałaś, ojca nie ma, więc dlaczego on ma za Twój błędny wybór płacić? rozumiesz? (babska logika po męsku) .

 

12 minut temu, Androgeniczna napisał:

Ja się wiecej nie wypowiem bo taki brak odpowiedzialności jest bez komentarza

Dorośnij, załóż spodnie wreszcie i zapierdalaj na myszkę :D

 

A jak nie chcę płacić to do pierdla, niebieska karta i wniosek o znęcaniu się nad nią i dzieckiem, potem granie uczuciami dziecka w sądzie na niekorzyść swojej byłej wielkiej miłości, i kurwa spoko, ale jak chłopina nie chcę płacić albo upomina się o testy DNA to pieprzona menda, babska sprawiedliwość w praktyce :) .

 

Myszki pokrzywdzone przez los, cały aparat państwa i system za nimi, wszędzie wygody, ale One są niezadowolone.

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rycerz76 

"Alimentów na dzieci nie płaci aż 84 proc. zobowiązanych do tego rodziców, głównie ojców."

 

Jeśli założymy, że 80% zobowiązanych do tego ojców nie płaci alimentów, to chyba powinniście jako pierwsi ich piętnować na tym forum, skoro do funduszu wchodzą Wasze ciężko zarobione pieniądze. :P

 

Jeśli przyjmujemy, że to odpowiedzialność Myszki, jakiego ojca dla swoich dzieci wybiera, to analogicznie można uciąć przy dupie każdą pretensję ojców, którzy są alienowani od dzieci. Trzeba było wybrać inną kobietę na matkę swoich dzieci! Jeśli byłeś głupi, to ponosisz konsekwencje! 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.