Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, PussyCat napisał:

Ale jak się wiąże z kobietą, inne kobiety nie powinny dla niego istnieć.

Śmiesznie to brzmi patrząc na to że niektóre kobiety specjalnie wzbudzają w partnerze poczucie zazdrości opowiadając o swoich adoratorach albo o tym kto próbował je poderwać ostatnio.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

Numer 1 to super przystojniakiak który w ogóle nie ma gadki i niczego sobą nie reprezentuje, nie potrafi nic ciekawego powiedzieć itp.

Ja wybralam takiego ale po kilku randkach sie rozkręcił bo był nieśmiały :)

6 godzin temu, Lucek napisał:

powinna być legalna poligamia dla mężczyzn

Wiesz jakby sie to skończyło? Najlepsi mężczyźni, najwyżej społecznie mieliby po kilka kobiet a dla przeciętnych męzczyzn by zabrakło. To powoduje wojny, większą agresję i frustrację w męzczyznach. Zobaczcie że już ci słabsi i gorsi biologicznie mężczyźni mają pretensje że kobiety wybierają lepszych a ich olewaja. W sytuacji legalnej poligamii tacy faceci w ogole nie mieliby szans. Zobacz sobie kraje gdzie jest legalna poligamia. Zawsze takie kraje są ogarnięte wojną domową i jest w nich wyższy poziom agresji.

5 godzin temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

kobiety specjalnie wzbudzają w partnerze poczucie zazdrości opowiadając o swoich adoratorach albo o tym kto próbował je poderwać ostatnio.

To nie wzbudzanie zazdrości tylko bardziej pokazanie mu że podobasz się też innym i żeby nie myślał że może sobie odpuścic skoro już jesteś z nim w związku. Dużo zależy od partnera. Mój np lubi widzieć że inni się na mnie patrzą gdzieś na imprezie ale facet mojej koleżanki już tego nie lubi i denerwuje się gdy inni na nią patrzą.

 

 

Co do tematu. Wiele razy już mówiłam że zależy od środowiska. W patologicznym środowisku gdzie żądzą sebixy i karyny taki kobieciarz ma branie. Zazwyczaj jest najbardziej dominujacym samcem w stadzie - czyt. grupie nastoletnich gangusów z osiedla. W trochę lepszych kręgach kobieciarze są odbierani negatywnie. Kobieta która sama miała mało partnerów seksuanych nie będzie chciała mężczynzy który miał ich dużo. Sami pomyślcie że takie dwie osoby - ona dziewica a on który zaliczył 200 kobiet - będą się bardzo różnili poglądami więc związku z tego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RealLife napisał:

Naturalnie kobiety napiszą, że kobieciarz to jest typ negatywny a w rzeczywistości są nim zainteresowane

Tak jest w rzeczywistości.

8 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

Numer 2 normalny facet , nie jakiś piękniś, który jest pewny siebie, ma pełno charyzmy i jest zabawny

Potwierdzenie tego co wyżej.

 

Co niektórzy bracia, mogą pamiętać, pewna dame, z mojego tematu "Gorączka sobotniej nocy".

Otóż z "czarnula", z którą miałem do czynienia, odzyskałem kontakt, parę dni temu.

W jednej z rozmów telefonicznych, pani okazywała, negatywne nastawienie do mojej osoby, dodając, że nie przepada za kobieciarzami. A ja taki jestem, zdaniem dziewczyny.

Efekt?

Za dwa dni, kobieta zaprosiła na wspólne leżakowanie, połączone z opalaniem nad jeziorem. Z braku czasu, odmówiłem.

Tego samego dnia wieczorem, wysłała kolejne zaproszenie, tym razem na wspólne piwo w klubie. Zgodziłem się, pojechałem, a tam już działy się cyrki, delikatnie mówiąc ?

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Still napisał:

Za dwa dni, kobieta zaprosiła na wspólne leżakowanie, połączone z opalaniem nad jeziorem. Z braku czasu, odmówiłem

Tego samego dnia wieczorem, wysłała kolejne zaproszenie, tym razem na wspólne piwo w klubie. Zgodziłem się, pojechałem, a tam już działy się cyrki, delikatnie mówiąc

No wzięła Cię na seks. Co w tym dziwnego? Stwierdziła że jesteś kobieciarzem więc tylko na to się nadajesz. Tak samo jak łatwa dziewczyna. Ona sama do ciebie napisała i proponowała spotkania bo nie zależało jej co o niej pomyślisz bo masz byc tylko na seks a nie jakas relacje. Wtedy bałaby sie sama napisac zebys nie pomyslał ze jest chetna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Androgeniczna napisał:

No wzięła Cię na seks. Co w tym dziwnego? Stwierdziła że jesteś kobieciarzem więc tylko na to się nadajesz. Tak samo jak łatwa dziewczyna. Ona sama do ciebie napisała i proponowała spotkania bo nie zależało jej co o niej pomyślisz bo masz byc tylko na seks a nie jakas relacje. Wtedy bałaby sie sama napisac zebys nie pomyslał ze jest chetna

Still became a free call boy?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Androgeniczna napisał:

No wzięła Cię na seks. Co w tym dziwnego? Stwierdziła że jesteś kobieciarzem więc tylko na to się nadajesz

Być może tak było. Jednakże, pani wyjątkowo się zdziwiła, gdy pod dwóch godzinach, kulturalnie pożegnałem się z dama, opuszczając lokal.

Mina pani, bezcenna.

@LibertynUnfortunately not.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że tzw. kobieciarz nie ma brania wśród tzw. porządnych Pań, grzecznych dziewczynek z dobrych domów to jedno z największych obecnie kłamstw doby feministycznych czasów :) Bo nie chodzi o to, co Panie mówią, ale jak się zachowują, jak reagują, w tym niewerbalnie. Dopóki tzw. grzeczny chłopiec nie przepracuje sobie tego w głowie, nie zbuduje odpowiedniego mentalnego backgroundu i nie zaimplementuje sobie pewnych zachowań, które tych "niegrzecznych" charakteryzują, będzie brał w dupę od życia cały  czas. Bo nie chodzi o to, by udawać Bad Boya, którym nie jesteś (jak ja), ale dzięki doświadczeniu i inteligencji zbudować najlepszą wersję siebie. 

 

I jeżeli zrobisz to dobrze, to już nigdy nie przegrasz w tej damsko - męskiej bitwie : )

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror kobieciarz ma branie dopóki nie wiadomo że to kobieciarz. Tak samo jak super seksowna laska ma branie do momentu jak się okaże że ma 3 cyfrowy przebieg.

Gdy odkryją swoje karty, stają się atrakcyjni dla desperatów wierzących w zmianę partnerki. Reszta nie chce być wykorzystana albo sama wykorzystuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Wiesz jakby sie to skończyło? Najlepsi mężczyźni, najwyżej społecznie mieliby po kilka kobiet

Już tak jest tylko, że nie oficjalnie. Więc po co kobiety mają mieć kiepski status kochanki zamiast legalnej dziewczyny? To samo czemu mężczyzna nie może cieszyć się legalnie ze statusu zdobywcy? Bo matrix zakazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, szamanka napisał:

Pewność siebie mnie nie odstrasza, czasami nawet intryguje. Sądzę, że bywają bardzo pociągający, pewnie udałoby się takiemu mnie omotać

Wiesz co wczoraj usłyszałem od kobiety,  wobec mojej osoby?

"Nadmiernie epatuje pewność siebie, co świadczy jedynie o mojej słabości."

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Still napisał:

Wiesz co wczoraj usłyszałem od kobiety,  wobec mojej osoby?

"Nadmiernie epatuje pewność siebie, co świadczy jedynie o mojej słabości."

Trafiła kosa na kamień? :)

Nie wiem, w jakiej konkretnie sytuacji skomentowała Ciebie w ten sposób, może uderzyłeś w jej czuły punk i chciała Cię znokautować albo sprawdzić Twoją reakcję?

Słabości i czułe punkty ma każdy - nawet pewna siebie osoba, dlatego takie uogólnienie jest "słabe" samo w sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Jeśli byłeś arogancko pewny siebie

Jeżeli ktoś, odbiera moje tezy, poparte argumentami i przykładami, a mimo to bierze to za arogancję? Nie mam pytań. Zresztą odpowiedź od damy dostałem na mesengera, zaraz po tym, jak opuściłem lokal a zarazem ją. Wydaje mi się, że pani nie spodziewała się takiego scenariusza. Stąd ten atak na moja pewność siebie.

 

 

Pro po arogancji. Przy okazji rozmowy, pani leci z tekstem, że nie widzi tutaj konkurencji dla siebie w lokalu względem kobiet. Także ten tego;)

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Teraz to status zdobywcy bo kobieta wybierze cie jeśli jej sie podobasz seksualnie.

Każdy mający kilka kobiet się podoba seksualnie. Tak samo gdy olewa to co kobieta mówi i robi swoje (nie jest podatny na manipulacje). Zdrowy układ. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucek napisał:

Każdy mający kilka kobiet się podoba seksualnie.

To sobie zobacz w państwach gdzie jest poligamia czy faktycznie faceci którzy sie podobaja seksualnie maja najwiecej kobiet :). Taki szejk czy arab który ma dużo kobiet ma je bo sobie kupił a nie bo spodobał sie seksualnie ... chyba ze sie seksualnie spodobał ojcu tej kobiety ze ten ją sprzedał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Androgeniczna napisał:

To nie wzbudzanie zazdrości tylko bardziej pokazanie mu że podobasz się też innym i żeby nie myślał że może sobie odpuścic skoro już jesteś z nim w związku

W takim razie my mężczyźni musimy robić to samo i opowiadać historie jak to np. Asi nie wyrwałem na imprezie 2 lata temu.

Notabene zdarzyło mi się opowiadać innej pańci, że poderwałem jakąś pannę w pubie podczas letniej nocy :) 
Nie miała żadnych obiekcji, tylko słuchała z zaciekawieniem.
Bardzo intrygujące doświadczenie. przynajmniej dla mnie.
Bo ja bym nie chciał słuchać, jak moja panna była "używana" ;) 
Ona za to robiła oczy jak pięć złoty.

W przeciwieństwie do was kobiet, my mężczyźni(a przynajmniej niebiałorycerze) nie lubimy jak się w nas wzbudza zazdrość.
Możesz być pewna, że szanujący się mężczyzna prędzej czy później pogoni Cię jak bolszewika po takich praktykach.
Za to wy lubicie być zazdrosne wbrew głupotom, które tu co poniektóre panie wypisują.

I nie to, że ja lepiej wiem co wy lubicie a co nie.
Po prostu tak wasz ukształtowała biologia.
To jest: Mówicie, że czegoś nie lubicie(zazdrości, dupków, przystojniaków), ale z drugiej strony was do tego ciągnie, bo dzięki temu wasze życie doznaje jakiegoś smaczka emocji i nie jest nudne.
Nas nie oszukacie na tym forum.

Inna sprawa, że przystojny kobieciarz to wysokiej jakości geny i bardzo dobry social proof, więc nie ma opcji aby kobiety nie lepiły się jak muchy do...
Może niektóre panie nie będą zainteresowane, bo mają swojego przystojniaka lub same są średnie i gustują w średniej urody facetach.
Atrakcyjna kobieta zawsze będzie zainteresowana przystojnym mężczyzną, który ma wokół siebie wiele kobiet.
W mniejszym bądź większym stopniu, lecz będzie nim zaintrygowana kto to jest.

Ewentualnie ta potencjalna kobieta może posiadać specyficzny gust co do facetów, ale to bardzo rzadkie.


"Don't listen to women ever, just look at their actions and make conclusions"

 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Androgeniczna napisał:

Taki szejk czy arab który ma dużo kobiet ma je bo sobie kupił

Każdą was można kupić, kwestia ceny, to mechanizm działający na całej planecie :)

Zawsze możesz jechać z feministkami do Arabii Saudyjskiej i manifestować przeciwko temu, pokażcie że jesteście odważne, waleczne bardziej niż mężczyźni, wtedy macie mój głos :) .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Motha napisał:

Każdą was można kupić, kwestia ceny, to mechanizm działający na całej planecie :)

Każdego można kupić, nie tylko kobiety. Tylko za Was jakoś rzadziej chcą płacić :P 

 

2 minuty temu, The Motha napisał:

Zawsze możesz jechać z feministkami do Arabii Saudyjskiej i manifestować przeciwko temu, pokażcie że jesteście odważne, waleczne bardziej niż mężczyźni, wtedy macie mój głos :) .

Trudno pomóc komuś kto tej pomocy nie chce, bo jest tak zindoktrynowany. 

Ja chciałam jechać do Dubaju, do stolicy handlu kobietami, ale wszyscy, którym to mówiłam pukali się w głowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.