Skocz do zawartości

Dobre i złe "białorycerstwo" - moje przemyślenia.


Rekomendowane odpowiedzi

@Androgeniczna Kobieta zawsze jak zobaczy na horyzoncie bogatszego albo z większym penisem od razu zostawia dotychczasowego partnera :P 

Albo daje mitycznemu samcowi alfa, a nasz biedny misio wychowuje nieswoje dziecko i jeszcze musi oddać pół majątku.

A to podobno kobiety oglądają za dużo seriali..

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, PussyCat napisał:

Celem ślubu zawsze było trzymanie męskiego popędu w ryzach. To ma powstrzymywać mężczyzn przed pokusą skoku w bok czy odejścia do młodszej. 

Szkoda, że nie reklamują ślubów w ten sposób, bo wmawia się coś zupełnie innego. I co z kobietami? Bo jak kobieta okłamie faceta i będzie wychowywał cudze, to nic z tego. Oczywiście wielu facetów dochodzi do wniosku, że nie ma po co się żenić, tym bardziej, że po tym mają wycofywany seks przez kobietę. Przed ślubem chętnie i wiele razy, pięć lat po ślubie raz na rok i trzeba się prosić. Wielu facetów tak żyje. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Androgeniczna napisał:

To wybierz wartosciową kobiete a nie pierwszą lepsza 

O to, to - jak kobieta zostaje sama z dzieckiem, bo bad boy zostawił, to jej wina, bo źle wybrała.

A jak panowie nie patrzą z kim się wiążą tylko właśnie tylko na wygląd i potem są zdziwieni. 

Wartościowa kobieta nie zdradzi ani nie odejdzie dla grubszego portfela, ale trzeba mądrze wybrać.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aberracji forumowych ciąg dalszy, mamy najazd hunów jakiś.

 

3 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Strasznie boicie sie zdrady.

Wywalone jajca na waszą zdradę, po prostu zdradzisz mnie i jak się o tym dowiem to masz wyjazd w trybie vipa (natychmiastowy)

Tak po za tym jest tyle kobiet na świecie no i dlaczego miałbym Cię ograniczać, chcesz innego kutanga to leć do niego ale przynajmniej nie bądź hipokrytką i zostań z nim.

5 minut temu, Androgeniczna napisał:

Wydaje mi się że tylko faceci słabi w łóżku tak sie tego obawiają bo jeśli jakiś jest dobry to przecież kobieta nawet po rozstaniu dalej marzy żeby z nim miec seks

Tutaj już mi się styki przepalają od kobiecej logiki. 

Tak jestem z kobietą, jestem super w łóżku ona idzie do innego i myśli o mnie i mam się z tego powodu radować, normalnie już wiem czemu książki właśnie tego typu powstają.

6 minut temu, Androgeniczna napisał:

Po co miałaby zdradzac skoro ma mega seks? Troche bezsensu

No właśnie bo kobieta nie zdradza jak ma dobry seks ^^.

7 minut temu, Androgeniczna napisał:

ylko że mi to nie potrzebne. Ufam mu i wiem że jest honorowy więc nawet w przypadku rozwodu nie wziąłby ode mnie grosza bo honor by na to nie pozwolil

Weź szanowna Pani bo normalnie, krew nagła mnie zaleje :D 

Ja też Ci ufam i zobaczymy w sądzie jak posądzisz faceta o molestowanie czy co tam akurat będzie modne. 

 

Weź bo wieje sandałem z masłem :P 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PussyCat @Androgeniczna Idea komunizmu też miała być taka piękna, czas pokazał jak było naprawdę.

 

Wybierz wartościową kobietę, nie wszystkie są takie same, idealny związek, intercyza powinna być, żadnych testów dna, bo nie ufa.

 

Kurczę, może trzeba Marka poprosić aby samico- boty wstawił do rezerwatu to nie będziecie musiały w kółko tego pisać:)

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PussyCat napisał:

Wartościowa kobieta nie zdradzi ani nie odejdzie dla grubszego portfela, ale trzeba mądrze wybrać.

Boże, to jest takie pierdolenie :D Jak ja słyszę to słowo "wartościowa" to mnie skręca. KAŻDY człowiek może Cię zdradzić. Jeśli mówisz komukolwiek "nigdy Ci tego nie zrobię" to kłamiesz bo nie możesz być tego pewna na 100%. Jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy. Choćby takie jak dupczenie na boku. Koniec kropka.

Edytowane przez self-aware
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu pierwszej części Twojego postu już szukałem lajka ale gdy doczytałem do końca to jednak czar prysł.

 

Niestety potwierdziłaś jedynie, że kobiety interesuje przede wszystkim sfera materialna. 

 

Warto mieć to na uwadze jeśli ktoś jakiś majątek posiada i planuje brać ślub. 

 

Przykro widzieć, że dla kobiet jest to wartość nadrzędna, najwyższa a conajmniej więcej warta w ich mniemaniu od człowieka samego w sobie.

 

Z czego może to wynikać?

Moim zdaniem jedną z kluczowych przyczyn jest już u podstaw nadmiar zainteresowania taką kobietą.

 

Daje to jej poczucie, że mężczyzna jest "produktem" pospolitym, ogólnodostępnym i latwo wymienialnym a ponadto sprawia to u kobiety srogie przecenianie własnej osoby na podstawie atrakcyjnego wyglądu.

 

Mając na uwadze powyższe oraz fakt, że będąc atrakcyjną ma bardzo duży dostęp do seksu (może nastąpić przesyt) okazuje się dość szybko, że najtrudniej dostępne są dobra materialne, których uzyskanie bez pomocy mężczyzny jest często niemożliwe.

 

Wtedy też ososbnik płci męskiej jest jedynie niezbędnym pośrednikiem do osiągnięcia tego celu.

 

Co dzieję się w przypadku jego realizacji w taki sposób pisać raczej nie muszę.

 

 

Edytowane przez Raivo
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Beckenbauer napisał:

Przed ślubem chętnie i wiele razy, pięć lat po ślubie raz na rok i trzeba się prosić. Wielu facetów tak żyje. 

A nie jest czasem tak, że rozpad pożycia to powód do rozwodu z winy tego, przez kogo ten rozpad jest?

 

Kobieta nie traci też ochoty bez powodu. Chyba, że facet już nie jest tym samym mężczyzną za, którego wyszła. Jak zrobił mu się piwny brzuszek, stał się kanapowcem, swoje pasje zastąpił cykaniem klawiszów na pilocie to też trudno się dziwić. 

Nad związkiem trzeba cały czas pracować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, Mnemonic napisał:

Poznałem też nowego pana, i naprawdę polubiłem, fajny gość. Mamy wspólne tematy, pracujemy w pokrewnych branżach i obaj mamy świra na punkcie historii - tematów do rozmów nigdy nam nie brakowało, aż czasem pani złościła się na nowego męża, bo potrafił mnie całkowicie "zagarnąć".

Przynajmniej jakiś pozytyw.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Androgeniczna napisał:

@mirek_handlarz_ludzmi

To wybierz wartosciową kobiete a nie pierwszą lepsza 

Nie nazwałbym matki moich bliźniaków pierwszą lepszą, o czym świadczy choćby to, że spędziliśmy 12 lat razem jako małżeństwo a wcześniej jeszcze 2 bez ślubu. Problemy zaczęły sie po jakichś 10 latach.

 

Masz gwarancję, że po 10 latach Twój Miś będzie tym samym kochanym misiem? Dziwi mnie, że nie chcesz intercyzy. Nie wahałbym się będąc Tobą. 

 

I żeby nie być gołosłownym - przymierzam się do małżeństwa właśnie. I na bank będzie intercyza, choćby dlatego, że jestem przedsiębiorcą i nie potrafię przewidzieć, czy mi się któregoś pięknego dnia nie rozpieprzy biznes.

 

Intercyza to nie przejaw braku zaufania, tylko zdroworozsądkowego planowania.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE ZGADZAM SIĘ :)

 

Często moja zwykła uprzejmość jest odbierana przez kobiety jako białorycerstwo, bo nie jestem skończonym chamem (tylko takim umiarkowanym).

 

Jakie jest zdziwienie jak jestem stanowczy i spokjny i czegoś odmawiam.

Jak w Dniu Świra:

-czybyłby Pan uprzejmy zdjąć mój bagaż

-Nie

-Słucham?!

-Po prostu: NIE, czy mi kto pomaga(...)

 

To się nazywa równouprawnienie.

 

5 x NIE

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Wywalone jajca na waszą zdradę, po prostu zdradzisz mnie i jak się o tym dowiem to masz wyjazd w trybie vipa

Tylko czemu od razu na początku zakładasz że kobieta Cię zdradzi? Wybierz taka która nie zdradza i po problemie. 

 

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Tak jestem z kobietą, jestem super w łóżku ona idzie do innego i myśli o mnie i mam się z tego powodu radować, normalnie już wiem czemu książki właśnie tego typu powstają.

Tylko że jak kobiecie jest w tobą super w łóżku to nigdy nie pójdzie do innego. 

 

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

No właśnie bo kobieta nie zdradza jak ma dobry seks ^^.

Dokładnie. Tylko mało jaki facet taki seks gwarantuje ponieważ żeby był dobry seks mężczyzna musi wzbudzać w kobiecie duże pożądanie a nie tylko dobrze ruszać penisem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, PussyCat napisał:

O to, to - jak kobieta zostaje sama z dzieckiem, bo bad boy zostawił, to jej wina, bo źle wybrała.

A jak panowie nie patrzą z kim się wiążą tylko właśnie tylko na wygląd i potem są zdziwieni. 

Wartościowa kobieta nie zdradzi ani nie odejdzie dla grubszego portfela, ale trzeba mądrze wybrać

Piszesz to jako teoretyk, praktyk czy terapeuta małżeński?

 

Ile lat stażu małżeńskiego masz za sobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna

Ja nie zakładam, że mnie zdradzi w ogóle.

U mnie masz wolną ręką bo traktuję Cię jak człowieka rozsądnego, jeśli chcesz iść do innego faceta i się z nim gzić to bierz go i tyle. Ja nie zakładam, że nie będę chciał być z inną kobietą bo nie mogę tego stwierdzić.

9 minut temu, Androgeniczna napisał:

Tylko że jak kobiecie jest w tobą super w łóżku to nigdy nie pójdzie do innego. 

 

Teoretycznie tak, praktycznie nie.

Zawsze możesz pójść do innego, ja mam zupełnie inne niż Ty wyobrażenie związku, u mnie jest oparcie na byciu odpowiedzialnym a nie na sztucznych zasadach, które blokują człowieka. Moja miłość do Ciebie byłaby czymś otwartym a nie nastawionym na zamknięcie Cię ze mną, jest to nienaturalne i każdy człowiek chce z tego wyjść. 

9 minut temu, Androgeniczna napisał:

Dokładnie. Tylko mało jaki facet taki seks gwarantuje ponieważ żeby był dobry seks mężczyzna musi wzbudzać w kobiecie duże pożądanie a nie tylko dobrze ruszać penisem

Widzisz a czy kobieta może gwarantować cały czas dobry seks i wzbudzać nieustanne pożądanie? 

Jak zwykle wieczne wymagania by zaspokajać waszą wiecznie głodną naturę. Facet ma wzbudzać być artystą w łóżku, malować, spiewać, zarabiać, świetnie wyglądać, mieć pozycję, ja pieprzę nie wiem czy rozumiesz ale to nawet Jezus Chrystus nie jest w stanie tych wszystkich wymogów zrealizować.

 

11 minut temu, Johny_B napisał:

Często moja zwykła uprzejmość jest odbierana przez kobiety jako białorycerstwo, bo nie jestem skończonym chamem (tylko takim umiarkowanym).

 

U mnie to samo.

Ja jestem bardzo szarmanckim oraz z natury nie jestem ordynarny i kobiety traktują to jako słabość ale mówię, ja mam wywalone jajca na to. 

Gdy poznasz kobiety możesz je okręcać bardziej niż bad boy a w najgorszym wypadku 150 zł i jesteś zaspokajany - taka prawda. Wtedy nie musisz być alfą i omegą tylko kimś kto ma 150 zł :) 

 

Teraz wiesz czemu kobiety nienawidzą i gardzą prostytutkami bo te odbierają im władze nad mężczyzną @Johny_B

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Androgeniczna napisał:

Tylko czemu od razu na początku zakładasz że kobieta Cię zdradzi? Wybierz taka która nie zdradza i po problemie. 

 

Tylko że jak kobiecie jest w tobą super w łóżku to nigdy nie pójdzie do innego. 

 

Dokładnie. Tylko mało jaki facet taki seks gwarantuje ponieważ żeby był dobry seks mężczyzna musi wzbudzać w kobiecie duże pożądanie a nie tylko dobrze ruszać penisem

To jak to będzie? Wybiore taką co nie zdradza, ale pożądanie wygaśnie, czego mam się spodziewać?

 

 

 

Stąd drogie Panie nasza postawa, mamy w głebokim poważaniu potrzebne Wam gwarancje, staramy sie i dbamy o własne szczęście.

 

Jeśli zrozuniesz, że szcześliwy facet to właśnie taki facet, to być może zweryfikujesz poglądy. Twoja edukacja nie działa szczególnie na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PussyCat napisał:

Uważanie kobiety za wyjątkową - Jak mężczyzna się zakocha i uważa, że jego partnerka jest inna od pozostałych kobiet. 

Pod warunkiem, że to już któryś haj hormonalny z kolei i osobnik wie, że jak się skończy związek to świat się nie zawali i będzie mógł przeżywać haj w innym związku.

 

Godzinę temu, PussyCat napisał:

Chęć zabezpieczenia kobiety finansowo, danie jej poczucia bezpieczeństwa, wspólne konto etc, słyszałam dziś w nocy, że to jest złe i dawanie kobiecie władzy. Według mnie kompletnie nie, trzeba zachować bilans tak by samemu nie stać się pantoflarzem, a dać kobiecie poczucie bezpieczeństwa

Poczucie bezpieczeństwa kobieta sobie sama zapewnia gdy wybiera odpowiedzialnego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Johny_B napisał:

tąd drogie Panie nasza postawa, mamy w głebokim poważaniu potrzebne Wam gwarancje, staramy sie i dbamy o własne szczęście.

O i trafiłeś w sedno. Nie znacie umiaru i dla Was wszystko co nie jest egoizmem jest białorycerstwem.

Czemu kobieta miałaby wchodzić w związek z kimś kogo interesują tylko jego 4 litery? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Johny_B napisał:

staramy sie i dbamy o własne szczęście

I to dyskwalifikuje dobry związek. Jeśli ktoś podchodzi egoistycznie to nie zbuduje relacji. Gdybym ja podchodziła egoistycznie to nie związałabym sie z moim partnerem bo jest z ubogiej rodziny. Moglabym wybrac kogos kto wiecej zarabia i wtedy dbałabym o swoje potrzeby nie myslac o innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, PussyCat napisał:

A nie jest czasem tak, że rozpad pożycia to powód do rozwodu z winy tego, przez kogo ten rozpad jest?

Uważaj, bo sędzina powie kobiecie "trzeba było uprawiać seks". Często związek się rozpada, bo facet daje się wcisnąć pod pantofel. Z jednej strony myśli, że robiąc to, co chce żona, będą szczęśliwi, a tu kicha. Cała sytuacja zmienia się po ślubie, kobiety są hipergamistkami, a po ślubie rozkład sił się zmienia, bo umowa prawna zwana małżeństwem zabiera prawa facetowi i daje je jej, przez co facet traci na sile, często nie może stawiać na swoim, bo kobieta ma zawsze opcję zabrania dzieci, zostania w mieszkaniu i otrzymywania alimentów, sąd to spokojnie przybije. Nawet gdyby był rozwód z winy kobiety, to i tak zazwyczaj ona dostaje dzieci. Mało to kobiet gra dziećmi przy rozwodach? Kobiety też nie robią tego bezinteresownie, choć się przekonują, że są święte, by się lepie czuć.

Edytowane przez Beckenbauer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos intercyzy.

Ludzie podchodzą do tego bardzo emocjonalnie, łącząc od razu z hasłami jak "zdrada" czy "rozwód". A to rozwiązanie jest bardzo dobre w przypadku gdy któreś z małżonków prowadzi działalność gospodarczą obarczoną ryzykiem, nie salonik fryzjerski czy sklep ale np coś w branży gdzie brak płatności od zleceniodawców może zrujnować. W takim wypadku intercyza chroni całą rodzinę a nie jedna ze stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.