Skocz do zawartości

Hipokryzja Himalajek, czyli jedna jaskółka wiosny nie czyni


Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie ten wątek wznieci gównoburzę w rezerwacie. I bardzo dobrze.

Zacznijmy więc od początku, znajdujemy się gdzie? Na MĘSKIM FORUM - gdzie dużo mówi się o kobietach.

To forum w założeniu miało/ma/będzie mieć jeden główny cel - pomagać mężczyznom w różnym wieku.

 

Niektórzy nie radzą sobie w relacjach z kobietami, inni zawodowo, jeszcze inni szukają tu czegoś innego.

Coś się dzieje, jakiś życiowy zakręt? Proszę bardzo, zakładasz temat, reszta próbuje Ci pomóc, doradzić.

Zdarzają się kąśliwe uwagi, etc - wiadomo, jak wszędzie, jednak moderacja nad tym czuwa i reaguje.

 

Idąc dalej, w związku z powyższym na naszym forum jest tyle tematów o tym, jakie to kobiety są złe, etc.

Niektórzy bracia, stykając się z prawdą na temat pań reagują agresją, frustracją czy zwątpieniem w sens relacji obu płci.

Stąd narzekania, stąd chęć odreagowania, złość. I to jest całkowicie zrozumiałe, trzeba to przepracować.

 

Powtórzę: nie ma sensu złościć się na tygrysa, że je tylko mięso albo na żółwia, że nie jest szybki jak gepard.

Tego nie można zmienić tak samo jak i nie można zmienić natury naszych pań - odsyłam do Kobietopedii.

Znajomość pojęć: psychologia ewolucyjna, gadzi mózg czy choćby pozycji Louann B. - Mózg kobiety mile widziana.

 

Jeśli powyższego choćby (bo to absolutne minimum do dyskusji) nie znasz - nie dyskutuj.

Jest to równie głupie co utyskiwanie Janusza przed tv, że on to by szczelił a oni się nie znają i chuja grają.

On - Janusz się zna na wszystkim, czasem miewam wrażenie, że nasze forumowe "janusze" z rezerwatu - też.

 

Niestety, panie z uporem maniaka zakłamują rzeczywistość co doskonale widać w specjalnej części forum.

Widać tam również - więcej emocji niż logiki co akurat dziwne nie jest w zakładanych wątkach.

Manipulacje, odwracanie kota ogonem, ciągłe stawianie siebie w roli ofiary, wkładanie w usta braci słów, których nie napisali.

Racjonalizowanie, wyparcia, zrzucanie wszelkiej winy na barki mężczyzn, pochwała feminizmu i jego podobnych.

 

Jak bardzo wiedza na forum musi boleć te kobiety, że tak mocno angażują się w "dywersję"?

Znany jest pewien schemat - zły chłopiec, badboy, -> ładna pani chce go naprawić, tylko ona może.

Złe miejsce/forum/pełne powyższych i co mamy? Grupę pań, które chcą to "naprawiać".

 

Zatrważająca przypadłość. Oczywiście, są przypadki kobiet, które dopuszczają do siebie opisaną na BS wizję.

Jednak jak pisałem w nazwie wątku - jedna jaskółka wiosny nie czyni, choć cieszy każda kumata samiczka.

Takich pań jednak jest niestety bardzo mało w porównaniu do tego ile jest pań na forum ogólnie.

 

Te panie również są zaciekle atakowane, wmawiane im są różne gównoprawdy i opisy jedynego słusznego postępowania.

Tym bardziej - my jako bracia powinniśmy docenić owe samiczki i nóż mi się w kieszeni otwiera, gdy widzę, że niektórzy lecą po całości.

 

Ostatnimi czasy poziom jakiejkolwiek dyskusji, wymiany zdań czy spostrzeżeń w rezerwacie sięga dna.

Spłyca się jedynie do wzajemnego obrzucania się gównem, głównie za sprawą wyżej wymienionych kobiecych Januszy.

Czy też do zakładania skazanych z góry na porażkę wątków, gdzie świeżaki pytają o rady panie - a te odpowiadają zgodnie z tym co im się wydaje.

A wydawać to można ale pieniądze i najlepiej nie swoje - bo tak najłatwiej.

 

Stąd moja propozycja dla świeżaków, czy braci zniesmaczonych poziomem i kolejnym tłumaczeniem tych samych kwestii.

976efd4e3dcc4.png

 

Ukryć. Miłego dzionka ;)

 

 

  • Like 10
  • Dzięki 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na tym forum, gdzie znamy kobiece gierki i manipulacje kobiety nie mogą się powstrzymać od tego. Niby świadome a jak przyjdzie co do czego wiadomo jak będzie.

 

"Natury nie oszukasz" - od pewnego czasu bardzo doceniam to przysłowie.

 

Bajka o skorpionie i żabie również jest bardzo życiowa, chociaż w Polsce raczej mało popularna. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Meg4tron napisał:

Nawet na tym forum, gdzie znamy kobiece gierki i manipulacje kobiety nie mogą się powstrzymać od tego. 

Mi się wydaje, że to nie kobiecość jest powodem, tylko ekstremalna gównarzeria i roszczeniowość co poniektórych "tfurczyń" wątków.

 

Na szczęście jest tu także kilka pań, które czyta się z przyjemnością, jak np. @szamanka, @Lalka, od czasu do czasu też @Androgeniczna.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest takie fantastyczne uczucie, widzisz takie "Waleczne Serce", które próbuje Ci udowodnić, że nie masz racji, że nature można zwalczyć.

 

Te emocje ta złość, a Ty stoisz obok i się uśmiechasz.

 

Tak samo może być w pracy, szkole.

Trzeba podziękować Markowi, że stworzył to miejsce.

 

Leże z rozciętym tyłkiem w cieniu i nogami na słoncu i cały czas czytam i się śmieje :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba tematy:

oraz

 

To są niezwykłe kopalnie złota :D czytam od rana i zwyczajnie się śmieję :D

 

Zauważyłem u siebie nadzwyczajną zdolność jaką zyskałem po zażyciu czerwonej pigułki.
A mianowicie widzę te ich gierki, manipulacje i nadzwyczajną nieświadomość i naiwność.
Co najlepsze ja im wierzę w to co mówią, że one w to wierzą w tej chwili.

To co mnie najbardziej przeraża to, to że, jeszcze parę lat temu ich wypowiedzi wydawałyby mi się sensowne ? 

 

Edytowane przez Reflux
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Mi się wydaje, że to nie kobiecość jest powodem, tylko ekstremalna gównarzeria i roszczeniowość co poniektórych "tfurczyń" wątków.

Może tak być, szczególnie teraz gdy kobietom pozwala się na wiele bez jakiejkolwiek krytyki ich złych zachowań. 

Mogą sobie pozwolić, więc to do bólu wykorzystują. Bezkrytycznie. 

Ale jednak kobiecość też ma bardzo duży wpływ. Wiele cytatów autorów z różnych epok potwierdza jakie są kobiety. Oscar Wilde z tego co pamiętam miał trafne cytaty co do kobiet. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

 

Jeśli się poznało te manipulacje to jest to istna zabawa na przykład szanowna użytkowniczka @Androgeniczna próbuje mnie w poczucie winy wbić od rana :D  czy @Fit Daria wmówić mi, że jestem mizoginem :D:D:D 

Staram się tłumaczyć jak mogę, że jestem za pełnym równouprawnieniem czyli kobiety szambonurki, na budowę nosić wory z cementami itd, itp.

Jako zadeklarowany samiec zeta mi już już to wszystko powiewa, ponieważ wyszedłem z wielu iluzji i po prostu próba wrzucenia mnie w te ramy przez samice czy o zgrozo pewnych samców na forum jest dla mnie wyjątkowo zabawna i pocieszna.

Najlepsze jak @Fit Daria mi zarzuca, że nie jestem feministą bo nie jestem za równością a ja staram się wytłumaczyć, że jestem jak najbardziej za tym by rzucała workami na budowie i kopała rowy, ehhh nie dogodzisz :D 

 

Dlatego też może i was to zdziwi ale nawet kibicuję fit Darii by jej idee wygrały, będzie to niezwykłe widowisko - ciekawe tylko kiedy wprowadzi przymusową sterylizację i anihilację samców po wygraniu wyborów (daję na to max 4 lata)

 

Gdy wyszedłeś po za idee, po za wtłaczanie w poczucie winy i gdy po raz enty kobieta nazywa Cię mizoginem, to staje się niezwykle zabawne.

Tym bardziej, że wszystko co jest omawianie przez starszych braci z forum jest prawdą (pozwólcie na małą anegdotkę), doszła do mnie do pracy naprawdę kobieta 9,5/10 - i zgadnijcie z kim jest? Z największym bad boyem, z kolesiem co ma wiecznie ryj jakby chciał komuś przywalić a zauważyłem, że jak przechodzi koło innych chłopaków ta dziewczyna to wykręca twarz (Dosłownie w drugą stronę!!!), także drogie Panie próbujcie nas przekonać a ja chętnie to posłucham jak kobiety nie lecą na bad boyów tylko na miłych chłopaków :D  

Wszędzie na około widzę te schematy, widać je na forum, po prostu ILUZJA przestała działać, i gdy raz wiesz jak sztuczki działają i jakie taktyki stosują kobiety to nie masz o co się złościć.

Tutaj nie które Panie bronią niezwykle swoich interesów i ta zaciętość jest niezwykła, natomiast gdy widzę jak jestem nie kiedy atakowany to mam przed oczyma tą scenę :D :

 

"Okey you have some skill" :D:D :D 

 

Co do kobiet to tak jak pisałem nie znalazłem idealnej ale najbliższej jest kilka godnych uwagi (miałem już wypisane nicki ale postanowiłem je wymazać :) )

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwat to rewelacyjne miejsce. To - parafrazując zagadnienia taktyki wojennej - przedpole do starć z "wrogiem" ( absolutnie nie traktuje kobiet jak wroga, używam pojęć tematycznych) - czyli mamy okazję ścierać się z dala od naszej "ojczyzny" jaką jest meritum forum BS. Nie złoscilbym się o to, że panie dają tam upust swojej naturze, ale to doskonale pokazuje, że możliwość pisania w nazwijmy to męskiej części forum prędzej czy później byłaby dywersją i forum padłoby. 

 

Jesteśmy jak USA, swój teren mamy do szkoleń, treningów, produkcji "amunicji", opatrywania rannych ? natomiast ścieramy się za oceanem gdzie czekają Ruskie i Taliby z Republiki Rezerwatu ?

 

Ok - czekam na ofensywę rezerwatu ??

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

Jesteśmy jak USA

Do pierwszej medialnej akcji na szeroką skale przeciwko naszej oazie. Nie jesteśmy żadnym USA. Jak na razie testuje się na nas red pile MGOTW, białorycesrstwa, feminizmy. To jest piękna inżynieria społeczna.  Wszyscy podświadomie wiemy jak jest, tylko jak wychodzimy z symulatorów do prawdziwego życia to pojawia się problem. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Wszędzie na około widzę te schematy, widać je na forum, po prostu ILUZJA przestała działać, i gdy raz wiesz jak sztuczki działają i jakie taktyki stosują kobiety to nie masz o co się złościć.

To tak samo jak ja. Również to widzę, te schematy, często piszę o tym na forum, szczególnie w rezerwacie. A wiecie co w tym wszystkim jest najlepsze? To poczucie ulgi, kiedy wie się jak to działa i nic nie robi się na siłę. Właśnie widzę obraz białego rycerza, który nie wie o co w tym chodzi. Taki mężczyzna jest bardzo nieszczęśliwy i szczerze to szkoda mi go.

Ja kiedy wyszedłem z iluzji/matrixa, to straciłem chęć na jakiekolwiek kontakty z kobietami. Bo zrozumiałem jak one działają. Zapytałem się siebie samego, że mam coś robić w imię głupiego i prymitywnego swojego jak i jej gadziego mózgu.

 

Trzeba też zrozumieć siebie samego. I na jakiej zasadzie my też działamy.

 

Inaczej sprawa by wyglądała jakbym trafił na kobietę świadomą, właśnie taką kumatą samiczkę, wiedzącą jak to wszystko działa to może bym się nią zainteresował. Tutaj na forum jest ich mało, a co dopiero w życiu realnym. Przypominam, że w moim młodym pokoleniu znalezienie takiej graniczy z cudem. Pamiętacie wątek, o różnicy pokoleniowej? Tam się dokładnie na ten temat wypowiedziałem. Sprawa jest prosta jak większość kobiet nie rozpocznie pracy nad sobą, będą bardzo nieszczęśliwe. Bo widać, że mało która, ma jakieś refleksje nad sobą. Te co zastanawiają się nad sobą i szukają odpowiedzi, to właśnie te kumate samiczki. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napis popełniony w afkecie i malat szkoda społeczna :P

Z tego co widziałem to @emrata fajne posty piszę i tylko się wściekła na taki atak, że tylko napisała po za rezerwatem co swoją drogą dziwię się, że nie jest samo ze siebie zablokowane ustawowo gdy kobieta zakłada tu konto.

Co do tematu chciałbym coś zacytować:

6 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

Te panie również są zaciekle atakowane, wmawiane im są różne gównoprawdy i opisy jedynego słusznego postępowania.

Tym bardziej - my jako bracia powinniśmy docenić owe samiczki i nóż mi się w kieszeni otwiera, gdy widzę, że niektórzy lecą po całości.

Apeluję o więcej zrozumienia.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam pracowitość @maggienovak, poczucie humoru @Eleanor i spojrzenie na świat wielu innych Sióstr z rezerwatu.

Jednak część nowych kont (nie wszystkie), to moim zdaniem feministki, które wpadają robić tutaj ferment i prowokacje. 

 

@Mosze Red @Quo Vadis? Można ustawić konieczność wyboru przy rejestracji Samiec / Samica + blokadę pisania dla kobiet w innych działach?

Wtedy część sióstr bez określonej płci nie zapędzała by się przynajmniej poza rezerwat. 

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Morfeusz napisał:

moim zdaniem feministki, które wpadają robić tutaj ferment i prowokacje.

I bardzo dobrze, bo powinniśmy mieć świadomość, że feminizm jest de facto... ruchem na rzecz emancypacji mężczyzn :D (ale o tym skrobnę może jakiś wpis wkrótce).

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu rezerwat przez niektóre Panie jest odbierany w negatywny sposób. To pewien wyróżnik. Za nie tak dawnych czasów Panowie po oficjalnym spotkaniu swe dyskusje kontynuowali w palarni, przy szklance brandy i cygarze, Panie również to czyniły, w swoim gronie, w innej części domostwa. Przecież to żaden kurnik czy cielętnik albo inne niefajne miejsce. Ja często tam zaglądam i dyskutuję, bo wiele punktów widzenia jest rzeczą cenną, nawet jak niektóre uznaję za kuriozalne : )

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.