Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, alicja95 napisał:

Mało ludzi to rozumie, czy akceptuje. Czasami jako osoba niepijaca wręcz nie można kontynułować znajomości z gronem które lubi pić, lub nawet pije zwyczajnie, bo reszta tego nie akceptuje. 

Można po prostu nie masz charakteru. Jesteś miałka i dajesz sobie wchodzić na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jaśnie Wielmożny napisał:

Można po prostu nie masz charakteru. Jesteś miałka i dajesz sobie wchodzić na głowę.

Napisałam że mało a nie ze każdy, jakoś ludzie z treningów nigdy nie mieli z tym problemów, gorzej zawsze było w czasach szkolnych, na studiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, alicja95 napisał:

Napisałam że mało a nie ze każdy, jakoś ludzie z treningów nigdy nie mieli z tym problemów, gorzej zawsze było w czasach szkolnych, na studiach

Ehhhh kobiety, to masz problem czy nie masz problemu......

 

Ja nie urywam ryja, piję do szumu i basta. Ja mam problem z ludźmi z kołkiem w zadku na imprezach, a nie z tym czy i ile piją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Ehhhh kobiety, to masz problem czy nie masz problemu......

No ale życie, nie polega jednak jedynie na komunikacji wśród ludzi z którymi widzisz się po pracy/uczelni. A Ci drudzy właśnie, bardzo często mają problem z nie pijacymi. Nawet jeśli cześć z nich po alko ma większy "kij w zadku" niż osoba nie pijąca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SzatanKrieger napisał:

Jeśli mówisz o sobie to dobrze o Tobie świadczy, tylko pytanie czy to przez smak czy mądrość nie pijesz :P

Do 18 nie piłam bo taką miałam zasadę, potem spróbowałam i po kilku łykach wiedziałam że to nie dla mnie. Kwestie zdrowotne też, ale jak nienawidzę smaku to też nie widzę potrzeby aby się zmuszać bo inni tego oczekują. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, alicja95 napisał:

Co myślicie o kobiecie która w ogóle nie pije alkoholu? 

Dla mnie to duży plus.

 

29 minut temu, alicja95 napisał:

Czasami jako osoba niepijaca wręcz nie można kontynułować znajomości z gronem które lubi pić, lub nawet pije zwyczajnie, bo reszta tego nie akceptuje. 

Mam w pracy dokładnie takich Januszy jak opisałaś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.