Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, brama85 napisał:

Brytyjki nie powinny pić. Są straszne, jak są nachlane.

A które kobiety nie są straszne, jak są nachlane? Przecież kobieta pijana jak nie powiem jakie zwierzę, w każdym wypadku wygląda żałośnie. Np ja bym nie rozmawiał nawet z taką 10/10 gdyby była mocno pijana.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, alicja95 napisał:

potem spróbowałam i po kilku łykach wiedziałam że to nie dla mnie.

Do smaku dobrego alkoholu trzeba dojrzeć, tak jak do gorzkiej czekolady. Percepcja smakowa zwiększa się poprzez pobudzanie tego zmysłu.

Przykładowo pierwsze kilka piw ledwo przeszło mi przez gardło, podobnie pierwsza kawa. Potem było to samo jak z lagerów przerzucałem się na krafty i tak dalej...

Wychodzenie ze strefy komfortu bywa nieprzyjemne ale dzięki temu można zwiększyć możliwości doświadczalne języka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, alicja95 napisał:

Co myślicie o kobiecie która w ogóle nie pije alkoholu? Nie że względu na jakieś problemy, tylko po prostu nie lubi jego smaku? 

Że nie pije alkoholu, gdyż nie lubi jego smaku i że ma prawo mieć swoje gusta.

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, goryl napisał:

Wychodzenie ze strefy komfortu bywa nieprzyjemne ale dzięki temu można zwiększyć możliwości doświadczalne języka.

Ale w przypadku alkoholu po co? Kończę studia które są związane całkowicie z żywnością, i potwierdzone jest że każda ilość alkoholu szkodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, alicja95 napisał:

Ale w przypadku alkoholu po co? Kończę studia które są związane całkowicie z żywnością, i potwierdzone jest że każda ilość alkoholu szkodzi. 

Kwestia podejścia do życia. Miałem ojca alkoholika więc mam pewien obraz tego do czego sytuacja może doprowadzić inna kwestia, że nigdy mnie specjalnie nie ciągnęło do alkoholu - piwa, wódki itp. Owszem czasem fajnie żeby się trochę czasem humor poprawił czy zaszumiało w głowie, ale nie jest to dla mnie tyle warte żeby niszczyć swój organizm. No i od 2 lat jak zacząłem ćwiczyć i się odżywiać nie wypiłem 1 piwa/wódki/wina. Nie dlatego, że nie mogłem po prostu sobie tak postanowiłem się tego trzymam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, alicja95 napisał:

Ale w przypadku alkoholu po co? Kończę studia które są związane całkowicie z żywnością, i potwierdzone jest że każda ilość alkoholu szkodzi. 

A to już jest oddzielny temat, razem z braćmi dyskutowaliśmy tutaj i zdania są mocno podzielone.

Wyjaśniłem dlaczego prawdopodobnie alkohol Ci zrazu nie posmakował a to czy zechcesz kiedyś zająć się degustacją to twoja decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz tracić forsy na alko. Zyskujesz na zdrowiu.

Czas na chlanie, piertolenie z psiapsiólkami przeznacz na pracę, jakieś hobby, może to spieniężysz!

Dodaj do tego sport, zdrowe żarcie.

Atrakcyjność fizyczna.

Zakręć się wokół niepijących samców.

Stworzysz zdrowy związek. Sport, zasady, praca, rodzina z zasadami, zdrowe dzieci, dobre wzorce.....

Alkohol NIE. To zaleta. Nie wstydź się tego. Bądź charakterna.

Niech chlejący się wstydzą przy Tobie.

 

Masz zamiar więcej wypić, spróbować? Lepiej samemu, albo z zaufaną kumpelą, Nigdy z facetem, zobaczysz jak się zachowujesz, przeanalizujesz to na "dzień po" itd

Nie zrób tego na jakiejś imprezie czy coś. Odwali Ci, możesz zaliczyć wpadkę.

Edytowane przez DionizosWilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to na tym forum (zdaniem kobiet) niby mamy tych nieżyciowych, patriarchalnych, szowinistycznych facetów nie szanujących kobiet?

A tu proszę, zdecydowania większość akceptuje niepicie i jeszcze uważa to za ewentualną zaletę.

A poza forum, wśród "normalnych" facetów, co? Wytykanie palcami.

 

Jak dla mnie niepicie (albo tylko małe picie) u dziewczyny to też zaleta.

Edytowane przez imprudent_before_the_event
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.