Skocz do zawartości

Tajskie Badoo.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracia, dla celów badawczych założyłem badoo, ustawiłem miejscowość Bangkok, wrzuciłem jendo zdjęcie profilowe z fejsa i co? Po godzinie mam chyba z 200 par, w ciągu pół godziny umówiłem się z jedną kobietą na drinka na dziś wieczór i wspólnie spędzoną noc taka 9/10 mała Tajka. Z resztą, którą pisałem też by nie było problemu, te średnie takie od 7 w dół, przepraszały za to, że nie potrafią Angielskiego, ale tlumaczyły sobie z Google translatora i zafascynowane były moja osobą. Morał z tego taki, że jak nie Polskie szparki to się znajdą inne, pierdole, umówiłem się z kumplem i lecimy tam w przyszłym roku na balety, nie chce mi się już słuchać księżniczkowania :D

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Baros said:

Zapewne dla nich masz egzotyczną urodę stąd takie branie masz.

Tajlandia jest jednym z najpopularniejszych turystycznie krajów azji południowo-wshcodniej. Jak dla mnie duża ilość pań które  zabiegają o uwagę @Turop to po prostu prostytutki/ukryte prostytutki szukające klienta.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku może pod koniec lipca zrobię mały eksperyment. Będę miał okazję to postaram się dobrze opalić. A że ogólnie mam śniadą karnację czarne włosy, niemalże czarne oczy to przychodzi mi to bez trudu i w dobre wakacje jako młody chłopak wyglądałem jak typowy ciapaty czy mulat. Będąc w UK zdarzało się, że włosi mówili do mnie po włosku, araby czy pakisy po swojemu. Swego czasu w polsce wkręciłem araba dobrze mówiącego po polsku, że też jestem arabem i łyknął. A i kumpel ostatnio mi mówił abym nie nosił tej brody bo mi jeszcze ktoś nastuka bo wyglądam jak "brudas". No więc opalę się dobrze troszkę moją rzadką brodę zapuszczę i zrobię sobie jakieś foty, założę czwarty profil na tinderze i podpiszę Mustafa czy inny Ahmed ustawię się w jakichś największych miastach PL i zobaczymy czy będą jakieś podwyższone efekty. 

 

Edytowane przez MaxMen
  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolverine1993 Mam słabe narazie, haha. Pisałem kiedyś w twoim temacie na ten temat, że ciężko było by się przebić, z jednym pasztetem pisze teraz. Reszta jak miałem matcha nawet nie odpisała. Tajka jedna sama przed chwilą dzwoniła chciała pogadać, na naszym rynku jest słabo, załóż sobie w celach badawczych na Bangkok i poczuj się jak laska która szuka atencji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Turop napisał:

@Wolverine1993 Mam słabe narazie, haha. Pisałem kiedyś w twoim temacie na ten temat, że ciężko było by się przebić, z jednym pasztetem pisze teraz. Reszta jak miałem matcha nawet nie odpisała. Tajka jedna sama przed chwilą dzwoniła chciała pogadać, na naszym rynku jest słabo, załóż sobie w celach badawczych na Bangkok i poczuj się jak laska która szuka atencji :D

A to nie trzeba mieć jakiegoś konta premium? Bo kiedyś pamiętam chciałem sobie zmienić lokalizację na Białoruś i mi coś wyskakiwało że nie mogę wysłać wiadomości to ludzi z zagranicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Libertyn napisał:

Dla takiej Tajki jesteś workiem pieniędzy i chodzącą gwarancją wizy

A dla normalnej nie jesteś?

Chłopak może chcę tylko miło spędzić czas, a że nasze panie strasznie ksiezniczkują to mu się nie dziwie.

Ma starać się umawiać i jeszcze zabawiać panne?

 Nie każdemu pasuje latać za panną.

Pojedzie to przez ten tydzien dwa będą wpatrzone w niego jak w obrazek.

Kto tak nie chcę?

 

Edytowane przez PatZz
  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turop Całkiem ładny wynik na tej Tajlandii zrobiłeś, naprawdę. Może nawet Cię to nieco podbudowało i dobrze!

 

Jak dojdziesz do 1000 par i 50 propozycji na seks w min. 4 gwiazdkowych hotelach (na koszt Pań oczywiście) to będziesz mógł powiedzieć, że otarłeś się o śmierć i teraz już rozumiesz jak ciężko ma typowa atrakcyjna kobieta na portalach społecznościowo-radnkowych w Polsce.

 

Ja bym nie ryzykował :D

 

Edytowane przez Raivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, PatZz napisał:

A dla normalnej nie jesteś?

Normalna nie odwali maniany w stylu "Pomóż mojemu bratu i mi" Po czym się okaże że rzekomy brat to tak naprawde mąż. Normalna nie będzie równolegle wyznawała miłosci 5 facetom bo 5 facetów przejętych biedą jej rodziny sama z siebie będzie przelewała po kilkadziesiąt dolców.

W Tajlandii gość szukający LTR  to owca do strzyżenia. 

Cytat

Chłopak może chcę tylko miło spędzić czas, a że nasze panie strasznie ksiezniczkują to mu się nie dziwie.

Jak chce tylko spędzić czas to nie jest to problemem. Problem jest gdy pod spędzeniem czasu kryje się podryw i nadzieja na zaliczenie.

Cytat

Ma starać się umawiać i jeszcze zabawiać panne?

OCZYWIŚCIE. JESZCZE NIKT NIE ZNALAZŁ PANNY NA STARCIE DAJĄC JEJ DO ZROZUMIENIA ŻE MA JĄ W DUPIE. Panne należy zabawiać gdy dla nas samych to jest rozrywką. W innym wypadku trzeba powiedzieć trudno. Odmowe przyjąć na klatę a nie wyzywać od kurew.  Ciesz się że wzorem jeleni nie musisz okladać się porożem a jedynie zabawić rozmową.

Cytat

 Nie każdemu pasuje latać za panną.

To niech nie lata. Pannom też czasem nie pasuje latać za misiom

Cytat

Pojedzie to przez ten tydzien dwa będą wpatrzone w niego jak w obrazek.

A on uwierzy w baśń  o Tajskiej miłości i nie daj boże zacznie sponsorować

Cytat

Kto tak nie chcę?

 

Ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LibertynWiesz ja w sumie rzadko kiedy musiałem się starać jakoś ten wygląd robił robotę wiem jak wygląda zakochana i wparzona w Ciebie dziewczyna kobieta i moje ostatnie wpisy są tylko wkurwieniem, bo już wygląd nie wystarcza teraz hajs plus wygląd.

 Zreszta ostatnie wpisy tutaj kolegów tinder badoo mówią że już nie jest to samo.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, bo paru moich dobrych znajomych miało tam seksualne eldorado na wakacjach albo parumiesięcznych pobytach. Otwartość seksualna Tajek jest na zupełnie innym poziomie niż europejskim i mimo że faktycznie jest tam masę prostytutek, jest i wiele normalnych Pań dla których biały to wielka atrakcja i cywilizacyjne wyróżnienie. Zaznaczę, że żaden z moich kolegów Adonisa nie przypomina. Zwykli, przeciętni z urody Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, PatZz napisał:

@LibertynWiesz ja w sumie rzadko kiedy musiałem się starać jakoś ten wygląd robił robotę wiem jak wygląda zakochana i wparzona w Ciebie dziewczyna kobieta i moje ostatnie wpisy są tylko wkurwieniem, bo już wygląd nie wystarcza teraz hajs plus wygląd.

 Zreszta ostatnie wpisy tutaj kolegów tinder badoo mówią że już nie jest to samo.

 

 

 

Instagram zrobił swoje .

Większość poleciała do bogatych aby tylko móc polecieć na Malediwy czy zjeść obiad w drogiej restauracji i cyknac sobię fotkę żeby mieć duuużo lajków i myśleć o sobie że są mega gwiazdkami. 

 

Natomiast Ci bogaci to przeważnie uprawiają zawód syna bogatego taty albo jeszcze inni lecą całe życie na kredycie i myślą że inaczej się nie da zdobyć laski.

Gość który serio się dorobił ciężka pracą raczej nie będzie pierwszej lepszej gwieździe z Instagrama sponsorował drogich wycieczek.

 

Takie mam zadanie na temat większości dzisiejszych roszczeniowych księżniczek i ich "bogatych" fagasow.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lxdead napisał:

@MaxMen A tata jest blondyn? Kto wie, może jesteś pół-arabem ;D  ?

Moi rodzice oboje to "czranuchy" Czarne włosy bardzo ciemne oczy śniada karnacja itd Słońce moment robiło z nich mulatów. Dziadek od strony mamy jak i taty wyglądali pod tym względem podobnie. 
Ja mam 39 lat i mam kruczo czarne włosy, jak dobrze się przypatrzyć i przeszukać znajdziesz kilka pojedynczych siwych. Moja siostra ma podobne cechy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.