Skocz do zawartości

Tajskie Badoo.


Turop

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
13 godzin temu, AlmostFamous napisał:

Pytanie do autora tematu, czy trzeba udawać bogatego lub chętnego do wydawania na dana kobietę przed pójściem do łóżka czy wystarczyć być normalnym białym mężczyzną?

Nie wiem jak w Tajlandii. W Japonii wystarczy być zwyczajnym, pracującym białym mężczyzną 5/10. Do tego jak się zna te paredziesiąt japońskich zwrotów na krzyż (niektóre są bardzo nieśmiałe i wstydzą się ot tak z marszu rozmawiać z gaijin po angielsku, pomimo, że znają) to już zupełnie chłód przełamany. Pierwszy raz w życiu miałem tak, że znajoma dziewczyna widząc, że jestem mocno spocony położyła przede mną chusteczkę lekko się skłaniając (w Polsce by jedna z drugą pomyślała : co za spocona obleśna świnia). Czuć taki szacunek. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę z jedną Chinką z Hong Kongu. Jest właścicielką restauracji. Z wyglądu 9/10. Popytałem trochę czego oczekuje od związku. Być kochaną i założyć rodzinę. Spytałem czy szuka jakiegoś biznesmena czy coś w tym stylu. Powiedziała że dla rodziny jest w stanie zrezygnować ze swojego biznesu i prać sprzątać gotować. Laska hajsowna, podróżuje po europie a ja zwykły piekarz. Jak na polskie warunki dość dobrze zarabiam no ale to pewnie przepaść z jej zarobkami. Ciekawa była czy umiem torty robić i żebym jej zdjęcie wysłał. Sama zaproponowała znajomość i pierwsza dała nr. Tel. Jak jej zdjęcie twarzy zobaczyłem, które mi wysłała to... O kurwa ale zajebista. Szczupła, ładne ciało. A polki? Wiecznie niezadowolone księżniczki. 

 

W dniu ‎11‎.‎06‎.‎2019 o 15:59, suski napisał:

Pierwsze wejście w Bangkoku na profil i tu trans.

Też tak miałem, ale wiesz mam do nich szacunek. Pierwsza wiadomość jaką dostawałem to zawsze bardzo przepraszają bo są ladyboyami. Kultura i tyle.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi się nudziło. Ściągnąłem z Google Play apke Fake GPS. Ustawiłem sobie Bangkok odpaliłem Badoo i sobie pacze.

 

No i w ciągu 10 min miałem już z 10 polubień ze strony kobiet. Niestety w trakcie selekcji profili wyszło, że większość to panie po 40 :-D.

 

To jak ktoś chce się pobawić na aktualnym profilu to może sobie latać do woli po świecie i podbijać atencję.

 

Na Tindera ta apka nie działa.

 

Swoją drogą to ładne tam są te dziewczyny.

 

Edit

 

Na Tindera działa przez przeglądarkę.

Edytowane przez suski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 9.06.2019 o 17:02, MaxMen napisał:

Ja w tym roku może pod koniec lipca zrobię mały eksperyment. Będę miał okazję to postaram się dobrze opalić. A że ogólnie mam śniadą karnację czarne włosy, niemalże czarne oczy to przychodzi mi to bez trudu i w dobre wakacje jako młody chłopak wyglądałem jak typowy ciapaty czy mulat. Będąc w UK zdarzało się, że włosi mówili do mnie po włosku, araby czy pakisy po swojemu. Swego czasu w polsce wkręciłem araba dobrze mówiącego po polsku, że też jestem arabem i łyknął. A i kumpel ostatnio mi mówił abym nie nosił tej brody bo mi jeszcze ktoś nastuka bo wyglądam jak "brudas". No więc opalę się dobrze troszkę moją rzadką brodę zapuszczę i zrobię sobie jakieś foty, założę czwarty profil na tinderze i podpiszę Mustafa czy inny Ahmed ustawię się w jakichś największych miastach PL i zobaczymy czy będą jakieś podwyższone efekty. 

 

 

W dniu 9.06.2019 o 17:12, Baros napisał:

@MaxMen koniecznie zdaj relację z eksperymentu.

Tak trochę zacytuję też siebie w celu przypomnienia o co chodzi.

Latem zrobiłem sobie selfi po 2 miesiącach nie golenia się, z tym, że brodę mam dość rzadką. Ogólnie nie wyglądam na tym zdjęciu atrakcyjnie taki zarośnięty, nie ostrzyżony, broda nie zadbana no taki trochę dziad do tego zwykła biała polówka. 

Założyłem kilka h temu profil na Tinderze z tą właśnie fotką, dałem sobie Arabskie imię wiek 30L (mam 39) zakres wieku 23-33L promień 50km. Jedno z większych miast PL choć nie stolyca. Mija kilka h mam 4 polubienia i jedną parę z naprawdę bardzo atrakcyjną 25latką. 
Może nie jest to specjalnie wiele ale wcześniej mimo fotek na których wyglądam znacznie lepiej to trafiały się może dwie pary na miesiąc i to z bardzo średnimi/przeciętnymi lub po prostu typowo nie atrakcyjnymi kobietami. Z ciekawości po prostu lajkuję wszystko jak leci. 
Więc jednak Egzotyczne imię je przyciąga jak g.... muchy, huj, że wyglądam na tym zdjęciu dość słabo niezadbanie. 

Ciekaw jestem jak to rozgrywać dalej, zagadać powiedzieć, że polak tylko imię lipne i czekać aż zwieją czy może grać jakiegoś mieszańca: mama Polka tata Syryjczyk, wojna w kraju to przyjechaliśmy do PL, znam język bo mama nauczyła :D 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

a arabskiego nie znasz, bo ojciec zwiał na wieść o ciąży ? 

Dobre dobre ale taki pół "arab" z polski to prawie jak polak, taki przyjezdny to pewnie bardziej atrakcyjny. Ale łatwiej byłoby z brakiem akcentu bo świrować trudno na dłuższą metę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MaxMen napisał:

Dobre dobre ale taki pół "arab" z polski to prawie jak polak, taki przyjezdny to pewnie bardziej atrakcyjny.

No to pochodzisz ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, jesteś synem szejka. To wystarczy.Nawet gdybyś zaciągał po ślunsku, to i tak żadna Ci się nie oprze. :D :D  

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.