Skocz do zawartości

Wścieklizna ex.


Rekomendowane odpowiedzi

Kajam się panowie przed wami. A dlaczego? A no dlatego, że wcześniej miałem radzone przez was, aby zmienić zamki lub wymeldować ex z mieszkania. Efekt mojej głupoty? Ograbione mieszkanie z części mebli, zepsuty telewizor( wyrywając gniazdko, zrobiła spięcie, czego efektem jest, brak podświetlenia w tv). Na sam koniec dostałem SMS o treści, że jestem żałosny ;) Dodam oczywiście, że wszystko było zrobione pod moją nieobecność :)

Ehhh stary a głupi można powiedzieć.  Zrobiła stilla w bambuko. Rada dla młodych, którzy będą po rozwodzie. Nie odpuszczajcie! Walczcie o swój majątek!!

Dama idzie za ciosem, widze. Patrzy na ile może sobie pozwolić. U mnie emocje już opadły z przed paru godzin. Czas na chłodny umysł i słodką zemstę. Porady panowie???

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

jeżeli w życiu, kierujemy się soczystą nienawiścią."

Masz raje. Ale dasz rękę a upierdoli cała dłoń. 

Bracie, ciężką uczciwą pracą, robiłem na to co mam. Rozjebala mi telwizor, który nie kosztował grosze. Relacja musi nastąpić.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Still napisał:

Czas na chłodny umysł i słodką zemstę. Porady panowie???

 

Nie mścić się. Żądać rekompensaty i oddania rzeczy jak najbardziej. Mścić się nie. Zemsta jest namiętnością ogarnia całego człowieka. Chcesz żyć dla zemsty? Dasz jej uwagę o jakiej marzy, ależ to będą dramy do opowiadania przy koleżankach. Chłodny umysł i myśl o swoim życiu. 

 

To słabość sprawia, że nienawidzisz wroga i marzysz o zemście.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiasta nie ma zajęcia i cały czas kombinuje jak Ci dowalić. Reakcja musi być bolesna tak aby to odczuła i aby następnym razem dwa razy się zastanowiła zanim coś zrobi.

Najlepiej aby musiała prawnika wynająć i aby dostała finansowo. Nic tak nie boli jak kasa.

 

No niestety kolejny raz widzę, że facet czuje się za pewnie i traci wszystko lubi bardzo dużo. Still zastanów się czym może jeszcze Cię trafić i działaj. Zabezpiecz się.

Powodzenia.

 

I na policji bez litości wszystko ze szczegółami..

Edytowane przez Pytonga
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Przypomnisz jak wygląda kwestia waszej rozdzielności majątkowej?

Wspólne mieszkanie w kredo. Wspólne auto. Meble, sprzęty Już dawno bym sprzedał mieszkanie, ale dama, nie chce mi oddać połowy wartości auta. Twierdziła, że mam swoje auto(po rozdzielczości majątkowej) to nie musi nic mi oddać.

Założyłem spraw w sądzie o polubowny podział majątku. Chodzi mi tylko o papier, że jest mi winna tyle i tyle za auto. W razie w, abym mógł się udać do komornika.

 

 

 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Teraz skup się na tym, aby wnieść może sprawę do sądu o zniszczenie mienia oraz by policja odwiedziła twą lubą ( pewnie sąd i policja nie będą mogły zdziałać zbyt dużo w tym feministycznym państwie, ale niech pani chociaż się trochę postresuje z powodu tego co naodpierdzielała). No i wymień w końcu te zamki, ileż będziesz z tym zwlekał? Jeszcze tylko brakuje, by we śnie wparowała ci do mieszkania i próbowała ci zrobić krzywdę. Tak poza tym w ogóle się z nią nie kontaktuj w tej sprawie, rób swoje. A jak będziesz przyjeżdżał do niej po syna, zrelaksuj się, wejdź uśmiechnięty i poproś o syna. A jakby nawiązywała do tego tematu powiedz, że nie masz pojęcia o co jej chodzi.  Nic jej bardziej nie zaboli niż fakt, że nie dasz jej atencji, a i tak przygotowujesz dla niej karę pod postacią czy to policji czy sądu.  ;)

 

Edytowane przez Hubertius
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sprzedaj mieszkanie i spłać kredo, zanim runie rynek. 

 

Auto i mieszkanie to dwie różne sprawy. Załóż, że się uprze i dopnie swego. Będzie przetrzymywała auto, to co sam sobie na złość zrobisz z mieszkaniem?

 

ps. niezależnie od ogarniania mieszkania możesz jej uprzykrzyć życie z autem, do granic możliwości. Ile ono jest warte w ogóle?

Edytowane przez Piter_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

"Możemy upaść naprawdę bardzo nisko, jeżeli w życiu, kierujemy się soczystą nienawiścią."

Nie upaść nisko, a zachowywać się jak wściekła małpa (zwierze), niszcząca, atakująca wszystko w zasięgu kończyn - bo musi odreagować.

 

@Still Jak nagrasz ją następnym razem na takiej "tyradzie", to weź to wrzuć na yt z takimi dźwiękami w tle ;)

 

 

 

Edytowane przez lxdead
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Wyrwała wtyczkę z gniazdka prawda? Mogło ją prądem popieścić, zrobiłaby sobie krzywdę a wina spadłaby na ciebie, bo "niezabepieczyłeś gniazdka" albo inny bullshit. Oczywiście pewnie udałoby się wyjaśnić sprawę ale trwałoby to plus dodatkowy stres dla ciebie. Zmieniaj te zamki chłopie.

 

Edit. Albo odwali ci lepszy numer, podkręca krany i pójdzie. A mieszkanie zalane.

Edytowane przez Reflux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Still napisał:

Kajam się panowie przed wami. A dlaczego? A no dlatego, że wcześniej miałem radzone przez was, aby zmienić zamki lub wymeldować ex z mieszkania. Efekt mojej głupoty? Ograbione mieszkanie z części mebli, zepsuty telewizor( wyrywając gniazdko, zrobiła spięcie, czego efektem jest, brak podświetlenia w tv). Na sam koniec dostałem SMS o treści, że jestem żałosny ;) Dodam oczywiście, że wszystko było zrobione pod moją nieobecność :)

Ehhh stary a głupi można powiedzieć.  Zrobiła stilla w bambuko. Rada dla młodych, którzy będą po rozwodzie. Nie odpuszczajcie! Walczcie o swój majątek!!

Dama idzie za ciosem, widze. Patrzy na ile może sobie pozwolić. U mnie emocje już opadły z przed paru godzin. Czas na chłodny umysł i słodką zemstę. Porady panowie???

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po co Ci ta słodka zemsta, to będzie tylko nakręcanie spirali, a nerwy i tak już masz zszargane.

1 Zakończyć sprawy majątkowe (to podstawa)

2  Czy walka o samochód ma sens

3  Wymeldować ex z mieszkania (bo będziesz miał wizyty)

 

Wszystkie tematy kończyć w porozumieniu z adwokatem, bo narobisz bałaganu. Co do auta , to jakie jest postanowienie sądu. Jeżeli było takowe , zawsze możesz wystąpić "o nie wykonywanie wyroku sądowego".

Ale wtedy masz przerypane z ex i będzie gra dzieckiem, co i tak Cię nie minie jak zaczniesz ją ciągać po sądach i policji. 

Ex na pewno zdała sobie sprawę, że na rynku matrymonialnym ma małe szanse a na rynku antykwarystcznym  jeszcze nie.

Myśl tylko o Sobie  i jeszcze raz , działania tylko z adwokatem. Warto wiedzieć gdzie ex pracuje, ile zarabia (w przybliżeniu).

Najważniejsze jest mieszkanie , musisz to pilnie zakończyć aby nie wylądować pod mostem i z ręką w nocniku. To jest podstawa MIESZKANIE a nie samochód. 

Ty jeszcze nie jesteś wolnym człowiekiem , bo masz nie pokończone tematy z ex. Zakończ to!

  

 Powodzenia.

Edytowane przez Rodanek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.