Skocz do zawartości

Wścieklizna ex.


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

Już od ponad pięciu lat wszyscy mówią że już za chwilę, że zaraz runie ten cały rynek nieruchomości i co? I nic. Ceny coraz wyższe

No bo to gra w gorący kartofel. Jak walnie to każdy z bankstrów powie ojej, kto to mógł przewidzieć. Żeby nie było, nie jestem przeciwnikiem kredytu, jeśli to mieszkanie w którym mieszkasz. Albo skrojony biznes gdzie kalkulujesz ryzyko i wiesz jak wyjść by nie zostać z długiem do końca życia. Ale w tej sytuacji to jak stanie na stołku z pętlą na szyi i czekanie aż ktoś ten stołek wypchnie. Zauważ jedyny powód dla Stilla to że żona nie rozliczyła się z auta. Dla mnie to byłby dodatkowy powód, żeby jak najszybciej uporządkować sprawy, bo jeśli pani zachowuje się tak przy aucie, to co będzie przy nieruchomości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Leniwiec napisał:

może Cię widziała z kimś ? 

Jeśli tak było, to obstawiam że to jest solą w jej oku. No bo z tego co wynika z postów @Still nie bardzo jej w tych sprawach wychodzi, a Stillowi tak, i dlatego zapewne robi takie cyrki.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzałbym ostrożność. Wszelkie ruchy (w tym wymianę zamków) skonsultowałbym z prawnikiem. A kamerki jak najbardziej wskazane. Resztę ruchów przemyśl na spokojnie, pośpiech i emocje nie są dobrym doradcą (tak, wiem, łatwo się mądrzyć zza klawiatury).

A jeśli chcesz się mścić, to pamiętaj o dwóch rzeczach. Zemsta najlepiej smakuje na zimno, i na pewno odbije się na kontaktach z dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Still napisał:

Czas na chłodny umysł i słodką zemstę. Porady panowie???

Chłodny umysł - tak, natychmiast Panie @Still.

Słodka zemsta - absolutnie nie. Ani słona, ani kwaśna. 

 

Wyładowac emocje w wentyl (bieg, boks, krzyk), następnie ich resztki opanować, zebrać materiał dowodowy, skonsultować ze specjalistami typu: prawnik, policjant, rozwodnik i uruchomić procedury, zgłosić odpowiednim instytucjom typu policja, wniosek do sądu, zrobić cokolwiek specjaliści zalecą, ani mniej ani więcej.

17 godzin temu, Still napisał:

Kajam się panowie przed wami.

E tam. Błądzić i nadzieję mieć, ludzką rzeczą jest. Jesteś odpowiedzialny wyłącznie sam przed sobą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Still napisał:

Moja ex, przyjechała ze swoim obecnym panem, po rzeczy z mieszkania

 

4f09d15e792d003a7dedf2bf8dd0c1b3_origina

@Still

A tak na poważnie to wydaje mi się że chyba ta twoja ex ma już jakieś zaburzenia psychiczne.

Edytowane przez Patton
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.