Skocz do zawartości

LGBT w Warszawie


qqq

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem wczoraj kawałek tej parady i jak dla mnie to była porażka. Nie spodziewałem się, że będzie tam tyle dzieciaków - co chwilę w oczy rzucał się ktoś wyglądający na ucznia podstawówki/gimnazjum :huh:

 

I ogólnie to strasznie śmierdziało od tych wszystkich przebierańców, bo upał był nie do wytrzymania.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozwaliły mnie banery pseudo-libertarian, którzy plugawią flagę Gadsdena na tych marszach przedstawiając siebie jako "tolerancyjnych wolnorynkowców chcących wolności dla prześladującej mniejszości", a tym samym popierają państwowe rozwiązania (państwowe śluby same w sobie). Nosz kur....

Edytowane przez Strusprawa1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proponuję poluzować czapki z folii aluminiowej. Nie chcecie to nie bierzcie udziału, nie wspierajcie, nie patrzcie, mozecie nawet udawać że osób LGBT nie ma w ogóle :D

 

Reklamy McDonalda też was do niczego nie zmuszają. No nie wiem, czy one też są częścią jakiegoś Żydowsko-amerykańsko-reptiliańskiego spisku?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, leto said:

Panowie, proponuję poluzować czapki z folii aluminiowej. Nie chcecie to nie bierzcie udziału, nie wspierajcie, nie patrzcie, mozecie nawet udawać że osób LGBT nie ma w ogóle :D

Nie wiem o co ci chodzi z tymi czapkami. O ile znam język polski "tin foil hat" nie funkcjonuje w nim.

 

Nie chcemy brać udziału i nie bierzemy. Nie wspieramy ale patrzymy co się wyprawia, bo to nie jest obojętne, kto i co paraduje na ulicach. To jest polityczna demonstracja i jako taka jest politycznie oceniana.

Twoje prześmiewcze, lewackie wywody nikogo nie poruszają, bo tu polityczna poprawność nie obowiązuje. Skoro ci ludzie mają prawo wyjść na ulicę i demonstrować swoje polityczne poglądy ja mam prawo to oceniać. Jak nie chcą być oceniani niech nie wychodzą na ulicę.

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, leto napisał:

Nie chcecie to nie bierzcie udziału, nie wspierajcie, nie patrzcie, mozecie nawet udawać że osób LGBT nie ma w ogóle :D

Wspieram, patrzę i popieram część postulatów LGBT, ale nie w takiej formie. Nie da się walczyć o szacunek i tolerancję, prowokując i obrażając ludzi o innych poglądach. Zaangażowanie niektórych środowisk politycznych też nie sprzyja sprawie. 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać ten filmik. Nie widzę tam nic jakoś wyjątkowo dewianckiego. No estetyka kontrowersyjna, ale tak jak mówie - nie każdemu się musi podobać.

 

Natomiast rozłożone tuż obok stoisko Kościoła to zakrawa o jakąś grubą kpinę.

"Grzechy przeciwko naturze", "bluźnierstwa wobec Matki Bożej Częstochowskiej", ja pierdole, jak nisko ta sekta upadła.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest parodia a nie parada. Pełno zboczeńców, pederastów i innych dewiantów. 

 

Te pojeby srają na kościół jakoby każdy ksiądz według ich "logiki" był pedofilem.

Natomiast marsz niepodległości według nich to marsz faszystów gdzie może odsetek skrajnych zachowan to 1%. 

A na ich marszu to myślę że spokojnie zdecydowana większość jest chora umysłowo ( tak tak przecież ostatnio zostało stwierdzone że homosie nie są chorzy psychicznie. Tylko kto i po co tak stwierdził to już osobna kwestia) .

 

A najgorsze w tym wszystkim jest to że mają poparcie władz Warszawy z ramienia totalnej opozycji. Czyli w dużych miastach zdecydowana większość ich przedstawicieli. 

 

Uważaja się za normalnych i oświeconych a resztę wierzących Polaków za nienormalną ciemnotę.

 

To jest po prostu ponury żart że doczekaliśmy się takich czasów w naszym kraju.

 

Wojna nadchodzi i to wielkimi krokami, Także to jedyna możliwość w tym momencie na to żeby na świecie zmowu było normalnie. Lecz jak pokazuje historia wszystko jest i tak do czasu ...

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

To jest parodia a nie parada. Pełno zboczeńców, pederastów i innych dewiantów. 

Jeśli ludzie podobni Tobie nie wypisywali by takich rzeczy oraz tęczowi ludzie nie nazywaliby marszu niepodległości, marszem faszystów, pomyśl jak na lepsze zmieniłaby się Polska.

Jakby wszyscy po prostu zamknęli japy i przestali się wzajemnie poniżać i szufladkować, nakręcać.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Chęć posiadania dzieci przez pary lbgt czy fakt czy ludzie o poglądach nacjonalistycznych (do których zresztą sam się zaliczam) którzy chcą żyć w silnym i suwerennym kraju, a nie być kolonią Europy zachodniej.

Ci drudzy, bo droga którą obierają nie uczyni tego państwa ani silnym ani suwerennym. Mam wrażenie że nacjonaliści to środowisko które jest przeciw czemuś, jednocześnie nie kreując  jakiejś spójnej wizji tego co by miało to zastąpić

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Ale powiedz mi co jest bardziej nienormalne.

 

Chęć posiadania dzieci przez pary lbgt czy fakt czy ludzie o poglądach nacjonalistycznych (do których zresztą sam się zaliczam) którzy chcą żyć w silnym i suwerennym kraju, a nie być kolonią Europy zachodniej.

 

Żadna ideologia, która ma w statucie antagonizowanie się nie ma sensu. Wy chcecie pokonać wrogów ojczyzny, LGBT chcą wywalczyć swoje prawa i uczynić Polskę podobną zachodowi. Tu nie ma żadnego punktu na dialog. W związku z powyższym uważam obie doktryny za absurdalne, jeśli chcą one tak agresywnie przeć po swoje.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

To jest parodia a nie parada. Pełno zboczeńców, pederastów i innych dewiantów. 

Te pojeby srają na kościół jakoby każdy ksiądz według ich "logiki" był pedofilem.

Jak rozumiem, Ty jesteś przedstawicielem owego kościoła? Wnioskuję po kipiącej z Ciebie miłości do bliźniego.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jerzy napisał:

Jak rozumiem, Ty jesteś przedstawicielem owego kościoła? Wnioskuję po kipiącej z Ciebie miłości do bliźniego.

 

Czyli według Ciebie mam tolerować każdą dewiację i chorobę psychiczną, według Ciebie dzieci wychowane przez małżeństwa lgbt będą szczęśliwe ? 

 

A co do Twojego pytania to owszem jestem ,ale też nie jestem ślepo zapatrzony w księży i oczywiście potępiam pedofilów wśród nich.

 

Nie stawiam znaku równości między kościołem a wiarą w Boga. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Czyli według Ciebie mam tolerować każdą dewiację i chorobę psychiczną

A może czas po prostu zaakceptować fakt, że homoseksualizm nie jest zboczeniem, ani chorobą psychiczną? Na paradach najbardziej widoczne są skrajności, ale to nie znaczy, że każda osoba o odmiennych preferencjach tak się zachowuje i lubi epatować swoją seksualnością.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, iry napisał:

A może czas po prostu zaakceptować fakt, że homoseksualizm nie jest zboczeniem, ani chorobą psychiczną? Na paradach najbardziej widoczne są skrajności, ale to nie znaczy, że każda osoba o odmiennych preferencjach tak się zachowuje i lubi epatować swoją seksualnością.  

A dla mnie to jest choroba, zabronisz mi tak uważać? Nazwiesz mnie przez to nieoświeconym ciemniakiem? 

 

Czyli wystawiaja sobie dobre świadecto,kto im broni być homo ? Niech sobie będą ale po co mają tym epatować, jeśli siedzą cicho to uwierz że nikomu to nie przeszkadza,ale jeśli chcą w miejscach publicznych pokazywać swoja orientację i o zgrozo adoptować dzieci to sorry,ale to już jest wielkie niebezpieczeństwo.

 

Dlaczego na marszu równości czy niepodległości wszyscy są nazywani faszystami mimo że bardzo niewielki promil takich ludzi tam uczestniczy, natomiast na tym marszu lgbt większość jak to nazwałeś to skrajności a media lewicowe uważają że to jest normalne?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolverine1993, spotkałeś kiedyś gościa homoseksualistę? Wiesz, takiego normalnego, zwykłego faceta, może kolegę, po którym na oko nie ocenisz jego orientacji. Odróżnij manifestację przegiętej, przerysowanej ostentacji jak te nieszczęsne parady, od zwykłego faceta, który najczęściej z tymi przyspieszaczami historii nie chce mieć nic wspólnego i też go to często razi. Bo takich znam osobiście.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

A dla mnie to jest choroba, zabronisz mi tak uważać? Nazwiesz mnie przez to nieoświeconym ciemniakiem? 

Nie, nie zabronię Ci tak uważać, ani nie określę Cię żadnym przykrym epitetem. Nawet się obrażę, jeśli nazwiesz mnie dewiantem, bo mimo wszystko nie uważam, żeby słowa były aktem nienawiści. To w jaki sposób wypowiadasz się o innych i jakie etykietki im nadajesz, świadczy tylko o Tobie. 

6 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Niech sobie będą ale po co mają tym epatować, jeśli siedzą cicho to uwierz że nikomu to nie przeszkadza,ale jeśli chcą w miejscach publicznych pokazywać swoja orientację i o zgrozo adoptować dzieci to sorry,ale to już jest wielkie niebezpieczeństwo.

Adopcja dzieci to kwestia kontrowersyjna i tu nie będę dyskutować, ale nie rozumiem dlaczego pokazywanie swojej orientacji uznajesz za wielkie niebezpieczeństwo? 

7 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Dlaczego na marszu równości czy niepodległości wszyscy są nazywani faszystami mimo że bardzo niewielki promil takich ludzi tam uczestniczy, natomiast na tym marszu lgbt większość jak to nazwałeś to skrajności a media lewicowe uważają że to jest normalne?

 

Też mi się to nie podoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, iry napisał:

 

Adopcja dzieci to kwestia kontrowersyjna i tu nie będę dyskutować, ale nie rozumiem dlaczego pokazywanie swojej orientacji uznajesz za wielkie niebezpieczeństwo? 

 

Spójrz tylko jak Ci ludzie wyglądają, no sorki ale gość który jest przebrany i uważający się za kobietę jest niebezpieczny. Jeszcze dużo innych przypadków np stoi sobię mały dzieciak trzyma za rękę jakiegoś gościa który miał na koszulce "wolę ssać fiuty" 

 

Gejow i lesbijki którzy chcą żyć ze sobą i nie obnażają się że swoją orientacja jestem w stanie zaakceptować.

Natomiast transseksualizm, transwestytyzm, obnażanie się, adopcja dzieci przez tych ludzi to już jest choroba

Edytowane przez Wolverine1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolverine1993 

Księża nie mają tu nic do rzeczy, bardziej zastanawia mnie jak możesz ze sobą pogodzić przykazanie miłości z obrażaniem i opluwaniem ludzi, któzy nic złego Ci nie zrobili? Można kogoś nie lubić, nie popierać, nie zgadzać się, ale ty wręcz plujesz jadem ?

 

Adopcja dzieci przez pary LGBT dytyczy praktycznie wyłącznie sytuacji, gdzie osierocone dziecko adoptuje brat/siostra jednego z rodziców (ewentualnie dalsza rodzina), ratując dziecko przed bidulem. Na moje oko wcale nie jest to najgorsze wyjście. A czy dziecko w rodzinie LGBT będzie szczęśliwe? Może być, może nie być. Twoi rodzice pewnie nie są LGBT, a piszesz, że dzieciństwo miałeś takie sobie, więc może nie jest to czynnik aż tak istotny, jak Ci się wydaje?

 

44 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

A dla mnie to jest choroba, zabronisz mi tak uważać? Nazwiesz mnie przez to nieoświeconym ciemniakiem?

Używając Twojej retoryki można by tak powiedzieć, ale takie słowa rzadko padają z ust ludzi kulturalnych. Odnoszę bardziej wrażenie, że nie do końca wiesz, o czym mówisz. Homoseksualizm występuje w każdej populacji ssaków (psów, kotów, koni, goryli, lwów itd.), więc można to uznać za zjawisko naturalne. To jedno. Druga sprawa jest taka, że jeszcze całkiem niedawno u nas w PL nie było z tym żadnego problemu. Możesz tego nie pamiętać, ale ja pamiętam, że 30 lat temu pedał był po prostu pedałem i nikt nie robił z tego afery. Dałeś się wciągnąć w zupełnie niepotrzebny spór, który jedynie zżera Cię od środka, a nigdy nie przyniesie Ci żadnej korzyści. Dajesz się napuszczać na innych przez manipulantów, którzy po Twoich plecach chcą się wspiąć na wyższy szczebel kariery. Na potrzeby określenia takich ludzi niejaki Władimir Iljicz Uljanow, ksywa Lenin, ukuł termin: поле́зный идиот. Sorki za dosadność określenia, potraktuj to jako wyrażenie jako całość nie nawiązującą do znaczenia pojedynczych słów (jak świnka morska - ani to świnka, ani morska).

44 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

Dlaczego na marszu równości czy niepodległości wszyscy są nazywani faszystami

Powątpiewam, czy na marszu równości wszyscy są nazywani faszystami, raczej zboczeńcami itp., czego dajesz przykład ;) A co do faszystów na marszu niepodległości, to jest to takie samo napuszczanie ludzi jednych na drugich. A na fali wytworzonego w ten sposób gówna rodzą się kariery polityczne.

 

Przy okazji masz chyba jakieś lęki:

30 minut temu, Wolverine1993 napisał:

gość który jest przebrany i uważający się za kobietę jest niebezpieczny

Ja nie czuję się zagrożony, ale może czegoś nie widzę? Możesz rozwinąć ten temat?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.