Skocz do zawartości

LGBT w Warszawie


qqq

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh. Patrzenie na lgbt przez pryzmat kilku przebierańców jest jak jak patrzenie na nacjonalistów przez pryzmat szturmowców idących ramię w ramię z neonazistami sprowadzonymi z niemiec.

 

Walka jednych z drugimi nie czyni kraju bardziej silnym czy suwerennym. Za to rozbija uwagę żywiołu narodowego na duperele i sprawia że traktuje się go jak grupę oszołomów.

 

Mi związki homoseksualistów czy adopcje przez nich są całkowicie obojętne. Nie widzę też możliwości by homoseksualni rodzice skrzywili dzieciaka adopcyjnego.

 

Standardowe dziecko do adopcji jest dzieckiem z interwncji albo upośledzone. 

FAS, RAD, traumy i zaburzenia to normy. Te ostatnie są jeszcze pogłebiane przez prorodzinność prawa. Bywają sytuacje gdy dziecko ma blokowane szanse na normalny rozwój w imię rodziny.  Mamy, Taty obiecujących  walkę z alkoholizmem, ogarnięcie się. I taki dzieciak może sobie wędrować między domem rodzinnym a placówką kilka razy. Bo obiecują poprawę.

 

Mi się strasznie nie podoba to dawanie szansy bez końca. Bo nieraz to się kończy tak że dzieciak po n interwencji ma 9 lat i potrzebuje opieki psychologicznej. Nawet jak prawa rodzicielskie wtedy odbiorą, to on jest skazany na placówkę. Ludzie chcą bowiem bezproblemowe blond piękności do 3 lat. Taki 9 latek siedzi w placówce z jemu podobnymi zaburzańcami. Do 18. Po 18 wraca do rodziców. Jeśli takowych ma a jak nie na to dostaje skromną odprawę i ma sobie radzić sam. Prędzej czy później  kończy w kryminale albo na socjalu wesoło powielając rodzinną tradycje i płodząc dalsze dzieci. Oczywiście są tacy co wychodzą na prostą i robią na produkcji czy sortowniach.

A gdyby w wieku tych 5 lat adoptowali go geje?

 

  • Zdziwiony 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

Spójrz tylko jak Ci ludzie wyglądają, no sorki ale gość który jest przebrany i uważający się za kobietę jest niebezpieczny. Jeszcze dużo innych przypadków np stoi sobię mały dzieciak trzyma za rękę jakiegoś gościa który miał na koszulce "wolę ssać fiuty" 

No i to są właśnie te skrajności, o których się mówi. Widujesz poza paradą drag queens chodzące po ulicach w swoich strojach scenicznych? Nie. I krzywdy też Ci nie zrobią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iry zmień avatar bo razi :3 mam nadzieję że dorosły facet nie ogląda chińskich bajek...

do normalnych homo nic nie mam, do tych pajaców tak bo robią z siebie totalnych kretynów. Sorry ale oni na tych paradach WYGLĄDAJĄ jak dewianci. Hetero nie łazi z fajką albo z cyckami na wierzchu na paradach...

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Libertyn napisał:

W czym są one gorsze od south parku albo Ricka i Mortyego?

Są niesamowicie irytujące i infantylne. Akceptuje tylko jakie wybitne. )Resztę tego co powiedziałeś nie ogladam, trochę shouth park ale wychowałem się na zwariowanych melodiach i tom i jerry XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Libertyn napisał:

A ja chodzę w pantoflach i tricornie czasem. Czy to oznacza że jestem muszkieterem JKM Fryderyka II?

 

Nie pytam, żeby Cię obrazić, śmieją się z Ciebie na ulicy? Ja bym trochę parchnął ale tak z sympatią do fantazji. PS Wiesz może gdzie kupię coś ala kurtka atylla huzarska o której pisałeś?

58 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Są niesamowicie irytujące i infantylne. Akceptuje tylko jakie wybitne. )Resztę tego co powiedziałeś nie ogladam, trochę shouth park ale wychowałem się na zwariowanych melodiach i tom i jerry XD

I teraz robisz dokładnie to co robią infantylne narodowe półgłówki i skretyniali radykalni pederaści - mówisz mu co jest dla niego dobre. @iry ustaw sobie na avatar arbuza z kosmosu albo kota Brajana, to tylko i wyłącznie Twoja sprawa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ramaja Awantura napisał:

Są niesamowicie irytujące i infantylne.

Death Note, Neon Genesis Evangelion, Akira, Bokurano, Berserk też? : ))

 

PS. Swoją drogą, skwitować tam bogaty fabularnie gatunek jak anime określeniem infantylny, to jakby podsumować produkcje SF że to same ludziki -  roboty, które napierdalają do siebie z laserów na Marsie.

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy rozgraniczyć homoseksualistów i LGBT. Ruch LGBT tak samo walczy o prawa osób homo, jak komunizm walczył o prawa robotników, a feminazistki o prawa kobiet (via Antyfeministyczna). To skrajne mniejszości, które krzykiem i parciem na szkło wymuszają uwagę i suweniry od rządzących.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Nie pytam, żeby Cię obrazić, śmieją się z Ciebie na ulicy? Ja bym trochę parchnął ale tak z sympatią do fantazji. PS Wiesz może gdzie kupię coś ala kurtka atylla huzarska o której pisałeś?

Dziewczyna z ktorą gadałem znalazła ją przypadkim na ebayu. Poza tym jest jeszcze to:.https://www.hussarmilitaryjackets.com/26-military-parade-jackets Zawsze możesz uszyć na zamówienie.

Co do ludzi to robią zdjęcia. Ich reakcja to spore WOW.

Dodam tylko że nie ubieram się tak codziennie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 hours ago, Libertyn said:

 Ehh. Patrzenie na lgbt przez pryzmat kilku przebierańców jest jak jak patrzenie na nacjonalistów przez pryzmat szturmowców idących ramię w ramię z neonazistami sprowadzonymi z Niemiec.

Walka jednych z drugimi nie czyni kraju bardziej silnym czy suwerennym. Za to rozbija uwagę żywiołu narodowego na duperele i sprawia że traktuje się go jak grupę oszołomów.

Prawda. Kolejny "oddolnie zorganizowany" ruch mający na celu odwrócić uwagę od rzeczywistych problemów.

12 hours ago, Libertyn said:

Mi związki homoseksualistów czy adopcje przez nich są całkowicie obojętne. Nie widzę też możliwości by homoseksualni rodzice skrzywili dzieciaka adopcyjnego.

A mi nie jest obojętne. I jak najbardziej widzę możliwość skrzywdzenia dziecka przez homoseksualnych opiekunów (bo to nie są rodzice, dwóch gejów/lesbijki nie mogą spłodzić dziecka).

--

12 hours ago, Libertyn said:

Standardowe dziecko do adopcji jest dzieckiem z interwncji albo upośledzone. 

FAS, RAD, traumy i zaburzenia to normy. Te ostatnie są jeszcze pogłebiane przez prorodzinność prawa. Bywają sytuacje gdy dziecko ma blokowane szanse na normalny rozwój w imię rodziny.  Mamy, Taty obiecujących  walkę z alkoholizmem, ogarnięcie się. I taki dzieciak może sobie wędrować między domem rodzinnym a placówką kilka razy. Bo obiecują poprawę.

  

 Mi się strasznie nie podoba to dawanie szansy bez końca. Bo nieraz to się kończy tak że dzieciak po n interwencji ma 9 lat i potrzebuje opieki psychologicznej. Nawet jak prawa rodzicielskie wtedy odbiorą, to on jest skazany na placówkę. Ludzie chcą bowiem bezproblemowe blond piękności do 3 lat. Taki 9 latek siedzi w placówce z jemu podobnymi zaburzańcami. Do 18. Po 18 wraca do rodziców. Jeśli takowych ma a jak nie na to dostaje skromną odprawę i ma sobie radzić sam. Prędzej czy później  kończy w kryminale albo na socjalu wesoło powielając rodzinną tradycje i płodząc dalsze dzieci. Oczywiście są tacy co wychodzą na prostą i robią na produkcji czy sortowniach.

To jest naprawdę dobry kawałek ale...

12 hours ago, Libertyn said:

A gdyby w wieku tych 5 lat adoptowali go geje?

To statystycznie miałby bardziej przewalone niż w ruskim czołgu.

 

Już wyjaśniam dlaczego:

 

Nie planowałem odpisywać na cudzy post ale się akurat nadarzył "postępowy"(*1), więc się odniosę ogólnie i jednocześnie szczególnie (w szczególności do cytowanego postu)

 

---------------------------------------------------------

 

Nie ma w tym nic dziwnego, że homoseksualiści pragną zalegalizowania swojej orientacji. Każdy chciałby w spokoju praktykować swoje hobby.

Otóż istnieje wiele dowodów w postaci badań nad różnymi statystykami na to, że homoseksualiści są rozwiąźli, nieprawdopodobnie rozwiąźli (*2), brutalni i sadystyczni (*3), no i nadreprezentatywnie "lubią dzieci". Czyli po polsku - częściej, znacznie częściej są pedofilami. 25%-40% molestowań to  osoby tej samej płci, znacznie przekraczające odsetek homoseksualistów (1%-3%). 23% gejów zgłosiło seks z chłopcami w wieku poniżej 16 lat; 7% z chłopcami w wieku poniżej 13 lat. I to są dane, do których się sami przyznają! To "nieźle" jak na 1%-3% społeczność.

I tacy ludzie idą na paradę i się promują. Nic dziwnego, że ludzie to widząc reagują alergicznie. Tym bardziej, że ta promocja jest na najwyższym możliwym poziomie - warszawskiego ratusza i mediów głównego nurtu, które twierdzą, że było 80 tysięcy uczestników. No to zobaczmy te "80 tysięcy". To jest to ich rzekome "80 tysięcy":

comment_GQSeMRIORBWCcoP3v13PSL18zLltelEw

Ta polska wersja tak bardzo zwykłych ludzi i "niezależnych" dziennikarzy obchodzi, że nie ma nawet porządnych materiałów spoza mediów głównego ścieku. Wszystko wokół tej parodii, przepraszam, parady to propaganda. Nic dziwnego, że tzw. normalni ludzie są tym zaniepokojeni.

A mają czym. Posłużę się obrazkami, bo już się trochę napisałem. Co prawda nie z tej warszawskiej imprezki, ale blisko - z paryskiej, żeby pokazać z bliska co to za święci i błogosławieni geje biorą udział w tym pochodzie ósmoczerwcowym.

 

 

-------------------------------------------------------------------

*1: "Postępowy" ponieważ uznanie homoseksualizmu za nienormalny jest teraz uważane za przestarzałe - może nawet zboczone. Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne spokojnie wyjaśnia, że "Zarówno zachowania heteroseksualne, jak i homoseksualne są normalnymi aspektami ludzkiej seksualności". Jednak ludzie, którzy mówią, że znajdują się w dziwnej sytuacji, w której muszą się zgodzić, że tak, posiadanie popędu seksualnego do każdego ślepego zaułka reprodukcyjnego jest nienormalne i może nawet przewrotne, ale jest w porządku, kiedy mężczyźni chcą uprawiać seks z mężczyznami. ( fragment artykułu The Straight Dope on Homosexuality (Przetłumaczony przy pomocy (www.DeepL.com/Translator))

 

*2: 83% badanych mężczyzn homoseksualnych oszacowało, że uprawiali seks z 50 lub więcej partnerami w swoim życiu, 43% oszacowało, że uprawiali seks z 500 lub więcej partnerami; 28% z 1000 lub więcej partnerami. Bell i Weinberg, str. 308. (Statistics on sexual promiscuity among homosexuals)

 

*3: Studium ponad 500 masowych morderstw (Is homosexuality disproportionately associated with murder? Paper presented at Midwestern Psychological Assn Chicago.) wykazało, iż 68% ofiar zostało zabitych przez homoseksualistów i 44% spośród tych morderców było homoseksualistami. Jak na populację 1%-3% w społeczeństwie nazwałbym to, jak to ładnie określiła pani Ogórek, nadreprezentacją (sarkazm zamierzony).

Ta przemoc homoseksualistów dotyczy nie tylko obcych ale i swoich - oni zwyczajnie nie przebierają w środkach. Wchodzą w to brutalne praktyki seksualne (The effect of homosexuality upon public health and social order. Psychological Rpts 64:1167-79.) 32% gejów kontra 5% heteroseksualnych mężczyzn (17% lesbijek i 4% heteroseksualnych kobiet) uprawia sadomasochizm. Dokument CBS-TV, Gay Power, Gay Politics ujawnił, że około 10% przypadkowych zgonów wśród młodych mężczyzn w San Francisco było wynikiem sadomasochistycznego seksu, który poszedł w złym kierunku.

Są oni też statystycznie siedem razy (słownie: 7) bardziej od heteroseksualnych mężczyzn ("tylko" 3 razy wśród lesbijek) skłonni do mściwego zarażanie chorobami wenerycznymi innych. Nie ma w tym też nic dziwnego, że częściej łapią choroby przenoszone drogą płciową (83% homo i bi seksualnych mężczyzn zaraża się kiła w USA), z taką ilością partnerów... 

 

 

----------------  obiecane obrazki z paryskiego pochodu  --------------------------

 

A mają czym. Posłużę się obrazkami, bo już się trochę napisałem. Co prawda nie z tej warszawskiej imprezki, ale blisko - z paryskiej, żeby pokazać z bliska co to za święci i błogosławieni geje biorą udział w tym pochodzie ósmoczerwcowym.

 

DhCKq9wXUAATbe6.jpg

 

 

DhBlw2-WAAACrMo.jpg

 

Hetero zostałby wpisany do rejestru zboczeńców seksualnych za o wiele mniej.

 

DhAI-iYX4AAIoBu.jpg

 

Jestem przeciwna homofobii, ważne jest wspieranie mniejszości, ale zastanawiam się, czy te dzieci są chronione przed praktykami sadomaso wykazywanymi przez ich zwolenników podczas tych demonstracji.... Ochrona nieletnich musi być priorytetem!

 

---

PS. wybaczcie za ten bajzel, że po przypisach są obrazki ale już nie mogłem edytować i tak wyszło...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, iry napisał:

Nie chcę zakładać nowego tematu, a jestem ciekawy co myślicie o przebiegu wczorajszej parady w Białymstoku: 

https://fakty.interia.pl/polska/news-nie-milkna-echa-zajsc-w-bialymstoku,nId,3106919

Echa nie milkną a ja dopiero z tego linku dowiedziałem się, że była jakaś parada w Białymstoku. Wywalenie z domu telewizora naście już lat temu było jednak najlepszą decyzją mojego życia.


A odpowiadając na Twoje pytanie, to przypuszczam, że większość ludzi ma na to wyjebane. Przynajmniej w moim otoczeniu ludzie mają większe problemy, niż jacyś tam obcy ludzie maszerujący gdzieś tam w imię czegoś.

 

Z ciekawości - istnieją w ogóle jakieś statystyki dotyczące tego, jak bardzo społeczeństwa mają w dupie LGBT? Chętnie bym się zapoznał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Wywalenie z domu telewizora naście już lat temu było jednak najlepszą decyzją mojego życia.

Też nie dowiedziałem się o tym z telewizji. 

4 godziny temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:


A odpowiadając na Twoje pytanie, to przypuszczam, że większość ludzi ma na to wyjebane.

Szkoda, że to nie jest bardziej powszechny pogląd. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, no tak. Naszym chłopakom przydało by się trochę luzu. W sumie to obu stronom by się przydało. 

 

Ja osobiście nie rozumiem tej całej wielkiej histerii wokół LGBT. Nie trzeba się od razu z nimi ani utożsamiać ani być przeciwko. Można mieć w tycie i żyć sobie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można.

Niech tylko ...

1) nie stawiają tęczy 30 metrów od chrześcijańskiej katedry, mają całe lotnisko Bemowo, Puszczę Kampinoską i Bieszczady.

2) niech odpieprzą się od moich dzieci bo nie chcę, żeby robili im papkę z mózgu za moje pieniądze,

3) niech k-wa szanują moje poglądy tak jak chcą, żeby szanowano ich.

4) niech zakład pracy gdzie pracuję, (tu oczywiście nie mówię o sprawiedliwej i tolerancyjnej IKEI, niech nikt nie ma przypadkowych skojarzeń), nie zmusza mnie do podpisywania poparcia tej grupy (czy tego ruchu) bo jej nie popieram i zakładowi gówno do tego.

5) Nieraz słyszałem w pracy słowa pogardy dotyczące KATOLI, ale niech ktoś powie coś pogardliwego o PEDAŁACH czy LESBACH... Wyleci z roboty i będzie się cieszył, że nie siedzi w mamrze.

 

Mogę tak jeszcze długo.

Od dawna wiadomo, że najbardziej nietolerancyjni są ci co najgłośniej wrzeszczą o tolerancji.

Chcą po prostu zakrzyczeć tych co się z nimi nie zgadzają.

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoeBlue i to jest właśnie to, o czym piszę. Można się napinać, można olewać. Mnie tam tęcza w oczy nie kole, niech se stoi, mam ją w dupie jak 90% pozostałych elementów krajobrazu. Ikea? Manifesty mają debilne, ale na szczęście wewnętrzne. Katole? Moje prywatne prawo do wyznania, wali mnie co kto sądzi o tym, w co wierzę. Wyluzuj :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą tęczą to ludziom totalnie odpierdala, z obu stron. Jedni zachowują się jakby od samego patrzenia na sekwencję paru kolorów mieli zmienić płeć lub orientację, więc walczą z nią jak z czymś przeklętym, a dla drugich to wręcz święty symbol, którego nie wolno obrażać, a trzeba wciskać wszędzie gdzie się da <_<. Przegięcie w obu przypadkach.

 

10 godzin temu, JoeBlue napisał:

2) niech odpieprzą się od moich dzieci bo nie chcę, żeby robili im papkę z mózgu za moje pieniądze,

Przeciętny gej lub przeciętna lesbijka mają wyjebane na twoje dzieci, chcą tylko normalnie funkcjonować w kraju. Nie utożsamiaj zwykłego człowieka z tym, co głoszą jakieś organizacje albo inni aktywiści. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

większość ludzi ma na to wyjebane

Ja mam wyjebane z jedną małą uwagą. Wkurwiają mnie takie pochody, marsze, pikniki i tym podobne gówna, jeżeli powodują dezorganizację w mieście. Czy to jest marsz równości, niepodległości, pochód pierwszomajowy, masa krytyczna, parada motocykli, maraton, czarny marsz, procesja czy uliczny karnawał - wkurwia mnie, jeżeli zaburza układ komunikacyjny w mieście.

10 godzin temu, JoeBlue napisał:

niech odpieprzą się od moich dzieci bo nie chcę, żeby robili im papkę z mózgu za moje pieniądze

Z tego samego powodu jestem przeciwnikiem religii w szkołach.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jerzy napisał:

Z tego samego powodu jestem przeciwnikiem religii w szkołach.

Można dyskutować o religii w szkołach, ale jest ona dobrowolna. Na zachodzie homoedukacja jest narzucana siłą.

 

Moja opinia o paradzie (na zachodzie nazywanej "gejowską dumą", w Polsce zapewne ta nazwa byłaby zbyt kontrowersyjna) jest taka, że każdy ma prawo manifestować poglądy, które nie łamią prawa. Dlatego homo mają prawo organizować parady, a ich przeciwnicy mają prawo organizować swoje. Tak długo, jak długo prawo nie jest łamane. Jedni i drudzy nie mają prawa do blokad czy ataków fizycznych. Źle, że do nich doszło, bo aktywistom lgbt właśnie o to chodzi.

 

Oczywiście te parady są prowokacją. Treść haseł, ubiory, profanacje, trasy przemarszu obok miejsc kultu, to wszystko ma sprowokować ataki. Polska jest chyba jedynym krajem w Europie, w którym homoseksualizm nigdy nie był prawnie karany. Zatem polscy geje nie mają swojej historii walki o prawa, martyrologii, świąt itp, nad czym Biedroń swego czasu mocno ubolewał. Nie mają - więc zawodowi geje żyjący z dotacji Sorosa dążą do tego, aby to było. Każda "ofiara" będzie pretekstem do twierdzeń o homofobii Polaków i do postulatów wprowadzenia specjalnych ustaw, homoedukacji dzieci itp. Oczywiście pod płaszczykiem tolerancji.

 

Trzeba sobie z tego zdawać sprawę. Nie wiem, jaki procent osób homo stanowią "zawodowi geje", ale trzeba pamiętać, że rewolucji dokonują małe, ale sprawne grupki, dysponujące odpowiednimi środkami. Tak było np podczas rewolucji bolszewickiej. Agresywni fanatycy muzułmańscy to też nieliczna grupka, a jednak wszyscy się ich boją o stąd biorą się sukcesy islamu. Dlatego zagrożenie jest poważne i uważam, że ideologię lgbt trzeba zwalczać i jasno wskazywać jej rzeczywiste cele i aktualne "osiągnięcia" w "postępowych" krajach. Zaznaczam - ideologię a nie osoby homo.

 

Jeszcze jedno. Czy ktoś zwrócił uwagę na fakt, że parady kolejnych miastach odbywają się w różnych terminach? Oczywiście nieprzypadkowo. Np Marsze dla Życia (które są nie tyle opozycją wobec lgbt, co wobec środowisk proaborcyjnych) odbywają się tego samego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.